Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Аксесуари для вінілу, огляд і цікава інформація на hi-fi.com.ua

  1. Архів: Вініл - аксесуари


Архів: Вініл - аксесуариАксесуари для вінілу

Кен Кесслер розповідає все, як є ...

Кен Кесслер вважає, що нарешті знайшов ідеальну машину для чистки пластинок, навіть якщо вона влетить у копієчку.

Одна з невластивих мені раніше звичок підтримки порядку в колекції аудіозаписів - очищення платівок за допомогою машини. Я завжди вважав її стомлюючої і незручною, крім того - в виправдання моєї ліні - у мене немає гори старих платівок сумнівного походження. Звичайно, є рідкісні записи, яким чистка пішла б на користь, але, по правді кажучи, я не настільки старанний, щоб займатися цим.

При необхідності я запускаю свій старий очищувач Moth - він схожий на ранній Nitty Gritty - але він дуже простий, хоча при ціні близько £ 500 це непоганий варіант для обмеженого простору в засобах колекціонерів.

Машини VPI теж дуже гарні, а ось від легендарних Keith Monks я не в захваті - на мій смак вони вже дуже складні. Хоча, мушу зауважити, я знаю чимало людей, які вважають їх єдиним порятунком для закоренілого колекціонера пластинок. У схожій машини Loricraft теж є свої шанувальники, особисто я - великий шанувальник експерта по вінілових пластинках Мартіни Шенера, яка консультує їх з безлічі питань, не останній з яких - чистячі рідини.

Ідеальна машина?

Зрештою, переконав мене в існуванні ідеально підходить мені машини (повторюся: підходящої мені) Роберт Сачи, який продемонстрував нову «оптимізовану» версію двосторонньої машини для чищення платівок Clearaudio - Double Matrix Professional. Безсумнівно, вона відповідає всім запитам, які у мене є до чистячих машин, і до того ж володіє не самими необхідними якостями - її зовнішній вигляд і якість збірки гідні гарного програвача. Згоден, мене приваблює естетика і показна розкіш, хоча я визнаю, що вони ні в якій мірі не свідчать про ефективність, але ж і автомобілі Ferrari виглядають не так, як Daewoo.

Машина в подробицях

Якщо ви зустрічалися з програвачами Clearaudio, вам знайоме якість і надійність алюмінієвих шасі, з такою ж матовою обробкою, яку компанія використовує для деяких панелей або компонентів, наприклад, звукових входів. На відміну від практично будь-який інший машини для чищення, цю вам не захочеться заховати через її прозаїчного, або навіть потворного вигляду. Вона виглядає на відмінно - і крапка.

І працює вона теж на відмінно. Я не вимірював рівень шуму конкурентів Double Matrix Professional, і не можу стверджувати, що вона тихіше інших, але у мене не виникло бажання надіти захисні навушники. Ніщо в ній не виглядає другорядним. Вона працює так само плавно, як управління на японському прямому приводі 1970-х.

Ідеальна машина?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика