Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Акції на покупку авто - купити новий автомобіль по акції в автосалоні Ріа Авто, Москва

  1. Оплата дороги до автосалону
  2. Зимова гума в подарунок
  3. Вигода при оформленні трейд-ін
  4. Вигода при оформленні автокредиту
  5. Вигода при оформленні автокредиту з початковим внеском
  6. Вигода за програмою лояльності
  7. Програма "Перший автомобіль"
  8. Програма "Сімейний автомобіль"

Оплата дороги до автосалону

Відшкодуємо вартість проїзду (9) до нашого автосалону в Москві при покупці автомобіля. Обов'язково зберігайте квитки на літак, потяг, автобус, а також чеки з автозаправних станцій, якщо ви їдете на машині.

Обов'язково зберігайте квитки на літак, потяг, автобус, а також чеки з автозаправних станцій, якщо ви їдете на машині

Зимова гума в подарунок

При покупці авто в нашому салоні ви отримуєте подарунок - комплект зимової гуми з дисками на свій новий автомобіль. Шини надані одним з провідних виробників - компанією Bridgestone.

Шини надані одним з провідних виробників - компанією Bridgestone

Вигода при оформленні трейд-ін

Отримайте подвійну вигоду при покупці нового авто в трейд-ін. Ми оцінимо ваше старе транспортний засіб за ринковою вартістю, а також надамо додаткову знижку на новий автомобіль.

Ми оцінимо ваше старе транспортний засіб за ринковою вартістю, а також надамо додаткову знижку на новий автомобіль

Вигода при оформленні автокредиту

Оформити покупку авто в кредит в салоні "Ріа Авто" - це вигідно! Ви отримуєте не тільки новий автомобіль, вигідні умови кредитування, а й хорошу знижку на нову машину.

Ви отримуєте не тільки новий автомобіль, вигідні умови кредитування, а й хорошу знижку на нову машину

Вигода при оформленні автокредиту з початковим внеском

Якщо ви вирішили купити авто в кредит і готові зробити початковий внесок, то ми, в свою чергу, готові надати вам відмінну знижку на ваше новий транспортний засіб.

Якщо ви вирішили купити авто в кредит і готові зробити початковий внесок, то ми, в свою чергу, готові надати вам відмінну знижку на ваше новий транспортний засіб

Вигода за програмою лояльності

Проходьте ТО в нашому сервіс-центрі та отримаєте не тільки високопрофесійне технічне обслуговування в найкоротші терміни, а й додаткову знижку.

Проходьте ТО в нашому сервіс-центрі та отримаєте не тільки високопрофесійне технічне обслуговування в найкоротші терміни, а й додаткову знижку

Програма "Перший автомобіль"

Отримайте знижку до 10% від вартості нового автомобіля і найвигідніші умови кредитування за зниженою ставкою від наших банків-партнерів, завдяки держпрограмі "Перший автомобіль".

Отримайте знижку до 10% від вартості нового автомобіля і найвигідніші умови кредитування за зниженою ставкою від наших банків-партнерів, завдяки держпрограмі Перший автомобіль

Програма "Сімейний автомобіль"

Скористайтеся державною програмою "Сімейний автомобіль" і ви зможете отримати знижку до 10% при покупці нового транспортного засобу, а також автокредит від наших банків-партнерів під мінімальні відсотки.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика