Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати ноутбук? Дуже просто!

  1. Як вибрати ноутбук? Легко!
  2. 5 головних параметрів, які варто враховувати перед тим, як вибрати ноутбук:
  3. Як правильно вибрати ноутбук: Вибираємо бренд по дизайну!

Згідно зі статистичними даними дослідницької компанії IDC за 2014 рік, продажі ноутбуків продовжують рости, а продажу стаціонарних комп'ютерів - падати Згідно зі статистичними даними дослідницької компанії IDC за 2014 рік, продажі ноутбуків продовжують рости, а продажу стаціонарних комп'ютерів - падати. Це цілком закономірно, враховуючи, що технології розвиваються, потужності ростуть і вже не потрібен великий корпус комп'ютера. Комп'ютер тепер поміщається в телефон і навіть в годинник.

Тому зараз покупець йде в магазин саме за хорошим ноутбуком або популярним планшетом , А стаціонарні комп'ютери купують в основному завзяті геймери і шанувальники оверклокинга. Якщо ви ставитеся до першої групи покупців, значить вас хвилює питання, а як вибрати ноутбук? Зараз ви все дізнаєтеся!

Як вибрати ноутбук? Легко!

У питанні як вибрати хороший ноутбук більшість покупців в першу чергу звертають увагу на марку виробника. Це і зрозуміло. Ноутбуки створюються під іменитими брендами, і кожен бренд витрачає колосальні суми на рекламу своєї продукції і підвищення купівельного інтересу до неї. Це як реклама зубної пасти. У рекламі рідко говорять про склад пасти, але дуже докладно розповідають про її чудових якостях.

5 головних параметрів, які варто враховувати перед тим, як вибрати ноутбук:

Розмір екрану: Більше, але важче або менше і легше. Якщо ви плануєте носити ноутбук з собою, то рекомендуємо зупинитися на розмірі 15,6 ".

Процесор: Чим краще, тим дорожче. Залежно від вашого бюджету і потреб.

Оперативна пам'ять: Мінімум 2 Гб, але краще 4 Гб і вище. Майте на увазі, що в майбутньому ви завжди зможете докупити і додати оперативну пам'ять. Це передбачено у всіх ноутбуках.

Жорсткий диск: Чим більше, тим краще. Рекомендуємо 500 Гб і вище. Згодом ви зможете його замінити на більш місткий, або використовувати зовнішній накопичувач.

Відеокарта: Є два варіанти: інтегрована - вбудована в процесор відмінно справляється з офісними додатками, роботою в інтернеті і більшістю повсякденних завдань. Якщо ви не плануєте грати в вимогливі ігри - цей варіант найбільш підходящий. Якщо ж грати на ноутбуці в планах - тоді потрібно вибирати дискретну і потужніший.

Це основні параметри ноутбука, від яких залежить його продуктивність, а значить і комфортність роботи за ним. Але майте на увазі, «начинка» у ВСІХ ноутбуків використовується одних і тих же виробників, і тому не важливо якої марки буде ноутбук (ASUS, ACER, DELL, HP, LENOVO або APPLE) - у всіх будуть використані одні й ті ж комплектуючі.

Але майте на увазі, «начинка» у ВСІХ ноутбуків використовується одних і тих же виробників, і тому не важливо якої марки буде ноутбук (ASUS, ACER, DELL, HP, LENOVO або APPLE) - у всіх будуть використані одні й ті ж комплектуючі

Як правильно вибрати ноутбук: Вибираємо бренд по дизайну!

При виборі дизайну ноутбука потрібно, перш за все, точно визначити для себе, як ви будете його використовувати. Якщо потрібно вибрати ноутбук для роботи, то варто приділити увагу наявності в ньому додаткового цифрового блоку. Якщо ноутбук буде часто транспортуватися, тоді вибирайте акумулятор більшої ємності, а сам ноутбук менше вагою.

Якщо ви вирішуєте вибрати ноутбук для дому та плануєте використовувати його в основному для перегляду фільмів, роботи в інтернеті та ігор, одним з найважливіших параметрів буде якість матриці екрана. У переважній більшості недорогих ноутбуків стоять матриці досить низької якості. Вони не здатні передати красиву, яскраву і соковиту картинку, мають малий запасом яскравості і поганими кутами огляду. Тому, якщо ви купуєте ноутбук для мультимедійних завдань, якість матриці для вас має бути першорядним!

Ну і список різних, другорядних параметрів, на які варто звернути увагу при покупці: якість клавіатури, наявність підсвічування клавіш, кількість USB-портів, наявність DVD-приводу і якість вбудованої веб-камери.

Запам'ятайте головне - ноутбук повинен у всьому відповідати вашим запитам і потребам! І повірте, велика кількість моделей дозволить вам вибрати ваш ідеальний ноутбук!

Вдалих вам покупок!

Як вибрати ноутбук?
Як вибрати ноутбук?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика