Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як оформити кредит індивідуальному підприємцю

Досить часто суб'єктам підприємницької діяльності потрібні кошти, яких в наявності у них немає. Гроші потрібні на різні цілі: заснування і розвиток бізнесу, реалізація проектів, інноваційні дослідження і розробки, розширення, оновлення, ремонт або модернізація основних фондів підприємства (підприємця) і т.д. Які ж існують можливості оформлення кредитів для приватних підприємців?

Які ж існують можливості оформлення кредитів для приватних підприємців

Отримання кредитів індивідуальними підприємцями (ІП) за підтримки держави:
1) державна програма підтримки малого та середнього бізнесу, що реалізується «МСП Банком». Отримати уявлення про умови і можливості цієї програми можна на сайті банку. Тут же відразу можна і перевірити доступність для вас такого кредиту;
2) державні гарантії і поручительства. У Росії за розпорядженням прем'єр-міністра створена національна система гарантійних організацій на чолі з «Агентством кредитних гарантій». Суб'єкти цієї системи повинні виступати гарантами і поручителями малого і середнього підприємництва при отриманні ними кредитів в банках. Такий вид державної підтримки з'явився зовсім недавно, і говорити про його доступності та ефективності ще складно;
3) державні і муніципальні субсидії - це безоплатна, безповоротна державна допомога. Видається вона суб'єктам підприємництва, які здійснюють діяльність з першорядних напрямків соціально-економічного розвитку регіону. З умовами отримання таких субсидій також можна ознайомитися на сайті «МСБ Банку».

В цілому умови для отримання державної підтримки досить жорсткі, і отримати її індивідуальним підприємцям, що не відповідає цим умовам (зокрема виду діяльності) неможливо.

Кредити комерційних банків:
1) звичайні стандартні кредити або кредитні лінії (видача коштів частинами), які в кожному банку мають свої особливості та нюанси, але в основному видаються на різні цілі при відповідно приватного підприємця і документів, що подаються умовами банку.
ІП може отримати гроші в розмірі від 200 тис. До 9 млн. Рублів з процентною ставкою від 14% і терміном погашення від 3 місяців до 5 років. Для цього потрібно подати всі необхідні банком документи. Далі банк перевірить терміни ведення бізнесу (від 6 місяців), успішність, місце розташування (позичальник повинен перебувати в регіоні роботи банку), кредитну історію (не повинна бути негативною), відсутність заборгованості по податках. Можуть також знадобитися поручителі або заставне майно.
Зараз практично всі банки надають можливість подачі заявки і документів онлайн, а далі зв'язуються з позичальником. Це робить процес отримання позики більш швидким;
2) експрес-кредити без поручителів і довідок можна оформити на невеликі суми під високий відсоток (16% -65%). Можна отримати позику до 500 тис. Рублів з терміном погашення до 5 років. Термін існування ВП - від 6 місяців. Банків, які видають такі кредити мало (наприклад, це «Банк Москви», «МТС-Банк», «Росгосстрах Банк», «Джії Мані Банк»). У «Джії Мані Банку» можна взяти кредит за паспортом;
3) кредити на відкриття бізнесу. Такі позики видають не всі банки, оскільки це високоризикові кредити, які дозволити собі можуть тільки великі банки. Для отримання грошей на започаткування бізнесу потрібно розробити бізнес-план, мати позитивну кредитну історію і платоспроможність, освіту і досвід роботи в тій сфері діяльності, яку ІП збирається вести;
4) овердрафти (кредитування розрахункових рахунків вже працюючих підприємців). Пропонує практично кожен банк своїм клієнтам. Зручні, коли потрібні гроші на термінові потреби, а сума на розрахунковому рахунку недостатня. В такому випадку банк надає гроші на розрахунковий рахунок підприємця в кредит і знімає суму боргу з відсотками, як тільки кошти з'являються на рахунку.

Це дуже короткий перелік основних можливостей кредитування приватних підприємців банками. І в кожному з них є свої унікальні пропозиції, які залежать від цілей кредиту, розмірів позики, термінів погашення і т.д. Але в цілому потрібно сказати, що дуже складно отримати кредит в комерційному банку на відкриття нової справи з нуля. Тому майбутній приватний підприємець може скористатися таким видом кредиту як споживчий.

Споживчий кредит - це нецільової позику під заставу нерухомості і, можливо, при наявності поручителя. Як правило, оформляється такий кредит на приватна особа, а не на ВП. При оформленні такого кредиту потрібен мінімальний пакет документів: паспорт, довідка 2-ПДФО, підтвердження трудової зайнятості та стажу роботи, документи про право власності на нерухомість. У різних банках складу цих документів може відрізнятися. Розмір позики буде залежати від вартості заставної нерухомості.

Таким чином, можливостей отримання кредитів приватними підприємцями зараз в Росії багато. Але перш ніж оформити позику підприємцю належить провести ємну, копітку роботу з вивчення умов кредитування, вимог до позичальника в різних банках і вибрати для себе найбільш підходящі банк і вид позики.

Які ж існують можливості оформлення кредитів для приватних підприємців?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика