Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати ноутбук

  1. вибір ноутбука
  2. Який ноутбук вибрати
  3. Який ноутбук краще
  4. Підібрати ноутбук допоможе консультант

Як вибрати ноутбук? Є 2 способи. Перший - звернути увагу на зрізи нашого інтернет-магазину в категорії ноутбуків: для роботи, для навчання, для будинку, ігрові, потужні, бюджетні, без виндовс і інші - кожному покупцеві можна швидко перейти в "свій" розділ і безпрограшно підібрати кращу модель на обраному сегменті. Другий - самостійно розібратися з тим, як відбувається підбір ноутбука за параметрами. Це особливо важливо, якщо Ви маєте намір придбати ноутбук в Україні недорого. Для цього пропонуємо ознайомитися з корисною статтею нижче.

Для цього пропонуємо ознайомитися з корисною статтею нижче

вибір ноутбука

Вибрати ноутбук не важко, коли знаєш, що шукаєш. Люди, які через свою роботи або захоплень щодня стикаються зі сферою сучасних технологій, як правило, краще розбираються в комп'ютерній техніці, і тому більш чітко уявляють, який ноутбук їм потрібен. Коли мова йде про підлітків, літніх людей і про тих, чий світ не побудований на комп'ютерах, їм доводиться складніше зробити правильний вибір у величезній різноманітності варіантів.

Скажімо прямо: асортимент лептопів з кожним роком збільшується ще більше. За великим рахунком він поповнюється новинками, а значить дорогими моделями, які далеко не кожному по кишені. Плюс цієї ситуації в тому, що з часом, за умови стабільної економіки в країні, раніше дорогі моделі стають доступними до придбання простими людьми з середніми достатками.

З іншого боку, при такому розвитку навіть потужна розробка через 5-7 років вже не зможе конкурувати з верхівкою досягнень IT-сфери. Все це необхідно враховувати, розмірковуючи про те, який ноутбук вибрати.

І так, перше, що необхідно зрозуміти: який бюджет для Вас є оптимальним. Недорогими вважаються лептопи до 10 тисяч гривень. До 5 тисяч гривень зазвичай пропонують розглядати тільки БО пристрою або застарілі моделі. Чому так важливо визначитися з бюджетом? Справа не тільки в тому, що є дорогі моделі, а є дешеві. Але і в тому, що актуальність моделі з великими можливостями і, як правило, більш високою ціною, зуміє протриматися довше, ніж покупка моделі економ-класу.

Об'єктивно оціните свої можливості і зрозумійте, що для Вас важливіше: вибрати актуальну модель, яка, зуміє "тягнути" вершки комп'ютерного гейминга ще років 5 або ж непогано заощадити, віддавши перевагу пристрою, який має своїх конкурентів в плані потужності вже сьогодні. Як бачите, питання ціни на комп'ютерному сегменті - варто питанням не стільки якості, скільки актуальності поточних можливостей.

З бюджетом розібралися? Йдемо далі!

Який ноутбук вибрати

Для чого Вам потрібен ноутбук? Чи плануєте на ньому грати в комп'ютерні ігри? Шукайте недорогий лептоп для офісної роботи? Універсальну модель для всієї родини? Простий і зрозумілий у використанні для літніх батьків? Компактний і легкий для відряджень? Сподіваємося ряд спонтанний питань дозволив Вам зрозуміти, для чого саме потрібен ноутбук Вам.

Інтернет-магазин SMT.UA піклується про своїх клієнтів, тому надає зручні розділи для швидкого переходу в потрібну Вам категорію товарів: ігрові, недорогі, для роботи, для навчання, для будинку, потужні і інші.

Коли Ви вже зрозуміли "для чого" Вам необхідний лептоп, саме час розібратися з тим, який саме краще взяти. Докладна стаття з підбором ноутбука за параметрами вже є в нашому блозі. Пропонуємо Вам ознайомитися з нею! Ми ж ведемо розмову далі! Будемо розбиратися з кожною окремою групою лептопів.

Ігрові ноутбуки: незважаючи на те, що їх цільове призначення - геймінг, важливо розуміти, що комп'ютерні ігри бувають різними. Хтось прагне пограти в новинки, а кому-то для щастя достатньо популярних Dota, World of Tanks і інших. Подивіться на свої улюблені комп'ютерні ігри, кожна з них виставляє свої системні вимоги до "заліза". Ваше завдання - вивчити їх і вибрати ноутбук так, щоб він їм відповідав, а ще краще - з невеликим запасом.

Найскладніше - це вибрати ноутбук для дому. У чому труднощі? Кожен вкладає своє значення в поняття "для дому". Хтось будинку працює фрілансером, у когось вдома є і підлітки, які люблять забрати лептоп на пару трійку годин, щоб пограти в гру, а хтось і зовсім купує такий пристрій суто для себе, щоб можна було просто фільм ввечері подивитися і в інтернеті посидіти з людьми поспілкуватися.

Запам'ятайте: чітке розуміння того, для чого Вам потрібен лептоп, дозволить Вам раціонально розподілити наявний бюджет. Адже якщо, скажімо, Ви шукайте ноутбук для роботи з текстовими редакторами і ще плануєте зрідка переглядати улюблені передачі, нерозумно брати ігровий лептоп і, тим самим, переплачувати за наявність топової вбудованої відеокарти, наприклад, GeForce GTX 1060/1070/1080 Ti, якій Ви просто не скористаєтеся.

Мандрівникам та відрядження важливо звертати увагу на габарити моделі (чим компактніше, тим краще), а також годинник автономної роботи. Крім того, не завадить відразу ж підібрати і сумку для ноутбука, щоб забезпечити при перевезеннях максимальну безпеку.

Крім того, не завадить відразу ж підібрати і сумку для ноутбука, щоб забезпечити при перевезеннях максимальну безпеку

Коли ми називаємо ноутбук потужним, ми часто маємо на увазі наявність сучасного процесора Intel Core i5 / i7 і топової дискретної відеокарти, а також жорсткого диска SSD, що забезпечує швидкодію операцій. Не на останньому місці стоїть і обсяг оперативної пам'яті: для НЕ ресурсномістких завдань вистачить і 4-6 Гб, а ось для комп'ютерних ігор і професійного програмного забезпечення необхідно від 8 Гб пам'яті для комфортної роботи без підвисань і гальмувань.

Який ноутбук краще

Сьогодні вибір ноутбуків будується не тільки, виходячи з їх ціни, призначення, розмірів і потужності, а й відповідно до їх станом. Вибираючи якісні розробки, люди, часом, хочуть заощадити, і беруть не нові, а відновлені пристрої, які в описі відзначені припискою Ref. Це прекрасне рішення для людей, яким байдужий зовнішній вигляд пристрою, а необхідний добре працює функціонал.

Відновлені ноутбуки бувають різних типів: А, В і С. Зрозуміти який ноутбук краще легко: чим ближче буква до початку алфавіту, тим більше ідеальний стан у моделі. З цієї причини Ref З деякі люди схильні плутати з моделями БО. Більше про відновлених ноутбуках читайте в нашій статті. Приділіть цьому всього кілька хвилин і Ви зрозумієте, що не варто боятися купувати техніку Ref, це дійсно вигідно і безпечно. Повірте, розібратися з цим ще легше, ніж зрозуміти які характеристики ноутбуків asus що означають.

Підібрати ноутбук допоможе консультант

Якщо після наданої інформації Ви так і не визначилися - сміливо звертайтеся до наших консультантів! Інтернет-магазин SMT.UA піклується про своїх клієнтів, тому завжди готовий допомогти зробити правильний вибір!

Купівля ноутбука - серйозне і досить витратна справа. Робіть правильний вибір в SMT.UA!

Чому так важливо визначитися з бюджетом?
З бюджетом розібралися?
Чи плануєте на ньому грати в комп'ютерні ігри?
Шукайте недорогий лептоп для офісної роботи?
Універсальну модель для всієї родини?
Простий і зрозумілий у використанні для літніх батьків?
Компактний і легкий для відряджень?
У чому труднощі?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика