Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як правильно підібрати пом'якшувач води для пральної машини

  1. Які потреби пральних машин
  2. Найпростіші і надмірно складні рішення

Техніка цього типу дуже чутлива до наявності у воді різних домішок. Вивчимо докладніше наявні в даний час технології і визначимо, який саме пом'якшувач води для пральної машини є найкращим.

Які потреби пральних машин

На самому початку треба прочитати правила експлуатації, які заявлені виробниками пральних машин. Розглянемо їх уважніше з урахуванням цікавлять нас питань.

Мінімальний і максимальний рівень тиску. Ці параметри призводять практично всі виробники. Пом'якшувач води для пральної машини, який засипається в спеціальну ємність, а потім розбавляється водою до потрібної концентрації не матиме ніякого впливу на тиск. Якщо використовується спеціальна установка, наприклад, із засипанням з іонообмінних смол, то в цьому випадку може спостерігатися зменшення цієї величини на 1 бар і навіть більше. Про цей факт слід пам'ятати при виборі відповідного обладнання і його сумісності.

Жорсткість води . Вона не завжди вказується в основних технічних характеристиках пральних машин. Як правило, обмежувальні дані описані в «Корисних радах» та інших розділах, які є додатковими. Чому це відбувається - не зрозуміло. Адже даний параметр є дуже важливим. Ймовірно, виробники не проти проводити регулярну заміну перегорілих ТЕНів на нові, оригінальні запасні частини. Не будемо нікого дорікати, але фраза про відсутність відповідальності за виникнення відповідних поломок приведена в кожній інструкції по експлуатації.

Тим часом, докладні рекомендації по правильним діям не наводяться. Виробник не вказує, який саме пом'якшувач води для пральної машини буде кращим. Більш того, часто наводяться дані в одиницях виміру інших стандартів, що не вітчизняних. Якщо вказано, що жорсткість води не повинна перевищувати 14 ° dH, то значить, що використані німецькі градуси. При переведенні їх в російські одиниці з'ясується, що максимальна жорсткість - це 4,9924 мг-екв / л.

Цікаво, що нормою вважається 7 мг-екв / літр. Зазначена виробником величина більш точно визначає рівень небезпеки. Але варто навести ще один параметр (від 0,4 до 0,5 мг-екв / літр). Його застосовують професіонали при роботі з котельнями промисловими установками.

Пральна машина Використовувані пом'якшувачі води Пральна машина Використовувані пом'якшувачі води   - Іонообмінний - Іонообмінний

- Електромагнітний

- Магнітний

- Магнітний м'я

Автоматизація. Багато сучасні пральні машини оснащені системами блокування, які запобігають подачу води при виникненні аварійних ситуацій. Зважування білизни. Визначення каламутності розчину. Тривалість обробки і послідовність циклів. У сучасній техніці використовуються потужні електронні та програмні засоби, які підвищують рівень комфорту, знижують споживання електроенергії. Однак, навіть в найдорожчій техніці немає пристроїв, які проводять вимірювання жорсткості і перебудовують роботу обладнання в залежності від її рівня. Тим часом, навіть невеликий шар накипу істотно змінює реальні процеси теплообміну, тому пральна машина перестає функціонувати оптимально.

Чи не станемо займатися зайвої критикою. Відзначимо лише те, що в даному випадку уважний споживач повинен сам вжити заходів щодо захисту своєї техніки від пошкоджень накипом. Справедливості заради скажемо, що дана проблема насправді є дуже складною. Саме тому виробники фільтрів не можуть дати загальні рекомендації, точно відповідні для всіх можливих випадків одночасно. Хороший пом'якшувач води для пральної машини доведеться підбирати самостійно.

Найпростіші і надмірно складні рішення

Краще рішення є «золотою серединою». Але для повноцінності аналізу доведеться вивчити крайні варіанти. Отже, якщо ми розглянемо пом'якшувачі води для пральних машин у вигляді спеціального хімічного засобу, то зможемо визначити такі недоліки такої методики:

  • добротні магнітні пом'якшувачі від відомих брендів коштують дорого, а дешеві продукти - недостатньо ефективні;
  • Користувач не бачить, яке направду дію виробляє той чи інший пом'якшувач води для пральної машини. Щоб перевірити стан поверхні Тена, його доведеться витягти з корпусу. Неакуратне виконання даної процедури здатне зашкодити дану деталь;
  • Досить велика кількість підроблених засобів на вітчизняному ринку не дозволяє бути впевненим у достовірності всіх товарів. Певні гарантії можна отримати, звернувшись до спеціалізованого центру технічного обслуговування побутової техніки. Там пропонуються професійні засоби хорошої якості, але їх вартість є високою;
  • Використання недостатньо якісних засобів призводить до утворення на поверхні нагрівальних елементів складних шарів забруднень. Вони складаються не тільки з відкладень солей жорсткості. Додаткові складові не піддаються видаленню з використанням стандартних «антинакипинов».

Як не складно визначити, найпростіші рішення в дійсності є досить складними. Подивимося, як можна вирішити поставлене завдання з використанням спеціалізованого обладнання. Для цього застосуємо пом'якшувач води для пральної машини з іонообмінними смолами. Основними обмеженнями тут будуть наступні фактори:

  • Велика вартість повноцінного комплекту, здатного працювати з високою продуктивністю без технологічних перерв;
  • Складність в обслуговуванні, ремонті, налагодженні. Більшість таких операцій є тільки професіоналам, тому доведеться використовувати при виникненні відповідної необхідності допомогу грамотних високооплачуваних фахівців;
  • В цьому випадку підсумковий результат також буде залежати від правильного застосування обладнання. Але слід зазначити, що перевірка в даному випадку можлива. На виході установки вода не забруднюється шкідливими хімічними сполуками. Її можна прости закип'ятити, подивитися, утворюється чи ні накип в чайнику.

Одним з рішень є використання поліфосфатних солей. Спеціальні фільтри такого типу використовуються досить часто в комплексі з пральними машинами. В даному випадку треба враховувати, що на виході вода буде містити домішки у вигляді хімічних сполук, які роблять її непридатною для пиття. При зміні рівня жорсткості використання засипки НЕ буде раціональним. Немає ніяких механізмів, що дозволяють виконати точну настройку. Не треба забувати і про справжність використовуваних препаратів. Їх також краще купувати тільки у продавців, які не викликають жодних сумнівів.

Нема чого купувати спеціалізований пом'якшувач води для пральної машини, коли на ринку представлено універсальне обладнання з серії магнітних перетворювачів «АкваЩіт» Нема чого купувати спеціалізований пом'якшувач води для пральної машини, коли на ринку представлено універсальне обладнання з серії магнітних перетворювачів «АкваЩіт».

Навіть саму недорогу побутову модель можна встановити на велику трубу з діаметром перетину до 60-ти міліметрів. Вхідний в комплект набору генератор зможе надавати необхідний вплив на протяжність інженерної системи до 700 метрів. Він буде в змозі повністю виконувати свої функції при жорсткості до 11 мг-екв / літр. За весь час експлуатації такої фільтр для пральної машини не доведеться перенастроювати. У ньому не використовуються витратні матеріали, картриджі. Як бачите - навіть великі проблеми цілком можуть бути вирішені швидко і правильно, без зайвих витрат. При використанні перетворювача «АкваЩіт» захищена буде не тільки пральна машина, а й інша техніка, в якій використовується вода.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика