Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як підключити до ноутбука кілька моніторів

 1. Підключаємо монітор через HDMI, Displayport або VGA
 2. Підключаємо монітор до ноутбука через док-станцію
 3. Як використовувати планшет в якості монітора
 4. Програми для підключення декількох моніторів

Чим більше моніторів, тим краще, особливо якщо у ноутбука дуже маленький екран. Наші поради допоможуть підключити до лептопу кілька моніторів і налаштувати їх.

Підключаємо монітор через HDMI, Displayport або VGA

Якщо у вас є самий звичайний комп'ютерний монітор, просто підключіть його до ноутбука через порт HDMI, DisplayPort або VGA. На більшості лептопів для настройки кількох моніторів служить поєднання клавіш [Fn] + [F]. У цьому меню ви зможете вибрати, буде використовуватися тільки один екран або відразу все.

Чи підтримує ваш ноутбук кілька зовнішніх моніторів , Найпростіше дізнатися на сайті виробника. Більшість пристроїв на це не здатні, навіть якщо у них є два роз'єми. Існують монітори, такі як ASUS MB168B +, які можна підключити до ноутбука через USB. У цьому випадку харчування також здійснюється по USB-з'єднанню.

Підключаємо монітор до ноутбука через док-станцію

Підключити додатковий монітор до ноутбука можна через док-станцію. Особливо великий вибір в даному випадку у власників MacBook, але і для інших пристроїв досить просто знайти підходящі перехідники та док-станції в інтернет-магазинах.

Як використовувати планшет в якості монітора

В якості другого монітора можна використовувати планшет на Android або iPad В якості другого монітора можна використовувати планшет на Android або iPad. Але для його підключення вам знадобляться спеціальний додаток.

 • Скачайте і встановіть на ноутбук програму iDisplay. Потім встановіть однойменне додаток на ваш iPad або Android-планшет. Завантажити iDisplay можна тут .
 • Якщо ви використовуєте iPad, то і він, і ноутбук повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi. Для з'єднання введіть в додатку IP-адреса вашого комп'ютера.
 • Android-планшет теж можна підключити через Wi-Fi. Якщо поруч немає вільної мережі, з'єднайте пристрої за допомогою USB.
 • Після підключення всіх пристроїв через додаток iDisplay планшет можна буде використовувати в якості монітора.

Програми для підключення декількох моніторів

Якщо у вас виникли проблеми з використанням другого монітора, зверніть увагу на ці програми:

 • Dual Monitor Taskbar. Якщо ви підключили другий монітор, панель завдань буде відображатися тільки на одному з них. Програма Dual Monitor Taskbar дозволить вирішити проблему і розширити панель задач на всі монітори.
 • MurGeeMon. Ця програма допоможе вам керувати всіма моніторами. Наприклад, в пару кліків змінити дозвіл одного з них.
 • DisplayFusion. Використовуйте програму, щоб вибрати відповідний фон для ваших екранів. Інструмент розтягує зображення на обидва монітора, так що вам знадобляться шпалери з високою роздільною здатністю.

А в цієї статті ми розповідаємо, що робити, якщо ви виявили на моніторі битий піксель.

Читайте також:

Фото: pixabay.com

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика