Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як легко позбутися від зеленого екрану при запуску відео онлайн

 1. У чому ж причина виникнення «Зеленого екрану»?
 2. Вимкнути апаратне прискорення Adobe Flash Player
 3. Якщо робота програвача порушена, тоді вам слід перевстановити його.
 4. А що, якщо перевстановлення Adobe Flash Player не допомогла?
 5. Якщо все вище перераховане не принесло користі

В незалежності від того, чи є ви користувачем Windows 7, 8 або 10, ви можете зіткнутися з проблемою, яка може ще називатися «Зелений екран». Суть даної проблеми в тому, що ви не можете подивитися відео на будь-якому сайті. Наприклад, ви зайшли на найвідоміший портал з фільмами, запустили вбрання відео онлайн, але замість початку фільму ви бачите просто зелений екран. При всьому цьому звук фільму може бути в нормі, але відео що не показувало, так і не показує. Крім цього, в такій соціальній мережі, як Вконтакте, може відбуватися точно таке ж, але запущене відео вже може мати вигляд чорного або білого екрана.

Крім цього, користувачі відомого відеохостингу YouTube також можуть стикатися з цією проблемою.

У чому ж причина виникнення «Зеленого екрану»?

Встановлений Adobe Flash Player на вашому комп'ютері має якесь апаратне прискорення, що може значно завантажувати ваш відеоадаптер. Єдиний і легким засобом, який цілком може вам допомогти у вирішенні даної проблеми - вручну відключити апаратне прискорення. Давайте відразу ж цим і займаємося.

Вимкнути апаратне прискорення Adobe Flash Player

 1. Заходимо на сайт, де ви вже пригледіли для себе фільм, і включаємо відео.
 2. Натискаємо на паузу, після чого правою кнопкою миші натискаємо по відео. В незалежності від того, чи є ви користувачем Windows 7, 8 або 10, ви можете зіткнутися з проблемою, яка може ще називатися «Зелений екран»

  Ставимо на паузу відео, яке відкрито з зеленим екраном, і натискаємо «Параметри».

 3. У віконці, що з'явилося нам необхідно натиснути «Параметри».
 4. У наступному віконці нам потрібно зняти галочку поруч зі словами «Включити апаратне пристрій».

  Тут нам необхідно зняти галочку навпроти фрази «Включити апаратне пристрій». Робимо це.

 5. Миттєво після цього вам слід перезавантажити сторінку браузера, і спробувати знову включити фільм.

Якщо відео запустилось, і ви більше не бачите разом нормального фільму зелений екран, тоді ви зробили все правильно. Але якщо ваші дії не врятували вас з даної ситуації, слід приступити до наступної інструкції.

Іноді просто досить оновити Adobe Flash Player до останньої версії, оскільки міг відбутися збій в системі. Через це збій робота Adobe Flash Player могла вийти з ладу. Щоб більш точно переконати себе в роботі цього доповнення, вам слід пройти на офіційний.

Офіційний сайт відомого програвача, завдяки якому відкриваються відео в онлайні на більшості сучасних сайтах.

У разі, якщо з Flash Player все в порядку, то на даній сторінці ви побачите інформацію про вже встановленому програвачі.

Якщо робота програвача порушена, тоді вам слід перевстановити його.

 1. Для початку вам потрібно потрапити в «Панель управління» через «Пуск».
 2. Відкривши каталог з встановленими програмами, вам слід видалити все, що може стосуватися Adobe Flash Player.

  Видаляємо всі компоненти, пов'язані з програвачем.

  Але перед тим, як це зробити, позбудьтеся від зайвих вікон в браузері, і повністю закрийте його. Але якщо ви цього не зробите, вас все одно попросять закрити всі відкриті браузери.

  Система сама запропонує Вам закрити всі необхідні браузери, якщо ви цього не зробили раніше.

  Однак, повністю це не видалить Adobe Flash Player з вашого комп'ютера. Спеціально для такого випадку компанією був підготовлений якийсь «Uninstaller», який вам потрібно завантажити з офіційного.

  Пропонована компанією програма, за допомогою якої ви можете видалити всі інші компоненти з вашого комп'ютера.

 3. Після його установки залишилося тільки включити програму, і вона сама видалить всі інші компоненти з вашого комп'ютера.
 4. Також, ви можете скористатися функцією «Виконати ...» на вашому комп'ютері, щоб остаточно і повністю видалити програвач Flash Player. У віконці «Виконати» впишіть «C: \ Windows \ system32 \ Macromed \ Flash» і натисніть «Enter».

  Через «Виконати» входимо в системну папку, де нам потрібно видалити всі файли.

 5. У цій папці видаліть абсолютно всі файли. Тепер будемо вважати, що всі компоненти даної програми були видалені з комп'ютера.

  Ті самі файли, які необхідно видалити, щоб потім заново і повністю встановити Флеш Плеєр.

 6. Прийшов час зайнятися установкою Adobe Flash Player. Перейдіть знову на офіційний сайт, і встановіть програвач заново, користуючись запропонованою інструкцією на ньому.

Після цього Вам потрібно знову включити фільм в онлайн режимі.

А що, якщо перевстановлення Adobe Flash Player не допомогла?

Тоді настав час перейти до наступного способу позбавлення від «зеленого екрану». Назвемо його «Позбавлення від старих оновлень системи Windows». Ці оновлення можуть бути перешкодою до того, щоб всі відео запускалися в онлайн режимі правильно. Даний спосіб досить ефективний, і багато користувачів ПК вже позбулися «зеленого екрану» за допомогою нього.

 1. Заходимо в «Панель управління».
 2. Заходимо в пункт «Програми», а вже в ньому «Програми та засоби».
 3. Далі нас цікавить «Перегляд встановлених оновлень», або просто «Встановлені оновлення». Видалити потрібно пару оновлень, які мають такі номери в кінці назви поновлення: КВ2735855 і КВ2750841.

  Те саме місце, де нам потрібно видалити два оновлення, які описані в інструкції.

 4. Тепер самий кульмінаційний момент - знову перезапустити браузер і перевірити, запустилось чи відео коректно.
 5. Якщо до цих пір немає, то викачуємо нове оновлення «КВ», яке ви зможете скачати.
 6. Тут вам слід натиснути на велику синю кнопку «Hotfix Download Available», або ж вона буде російською. Далі ви оформляєте запит на оновлення, надаєте дані своєї пошти, щоб вам прислали відповідь найближчим часом. Після отримання відповіді завантажуєте і встановлюєте оновлення.

Оновлення ваш браузер знову, і нехай в цей раз ваше відео повноцінно відкриється, щоб ви, нарешті, змогли насолодитися барвистим фільмом без зеленого екрану.

Якщо все вище перераховане не принесло користі

В такому випадку драйвера вашої відеокарти потрібно оновити. Для цього Вам потрібно звернути свою увагу на наступну інструкцію, яка допоможе підшукати найновіший драйвер саме для вашої відеокарти.

 1. Для початку нам потрібно визначити, яка відеокарта стоїть у вас в комп'ютері. Щоб це зробити, зайдіть на робочий стіл, і натисніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій Комп'ютер».

  Заходимо через праву кнопку миші в «Властивості». Це необхідно, щоб дізнатися наш відеоадаптер і завантажити для нього оновлення.

 2. В виплив вікні нас цікавить варіант «Властивості».

  Тиснемо «Властивості», і потрапляємо в наступне віконце.

 3. Перед Вами з'явилося вікно, що містить в собі системну інформацію. У самій лівій частині даного вікна нам слід вибрати «Диспетчер пристроїв».

  Ми потрапили до відомостей про систему. Тут нам необхідно зліва увійти в «Диспетчер пристроїв».

 4. Миттєво після цього ви зможете побачити в новому вікні перелік вже встановлених на вашому комп'ютері пристроїв. В даний момент нас цікавить варіант «Відеоадаптери», тому вибираємо його.

  Вибираємо наш відеоадаптер подвійним клацанням лівою кнопкою миші.

 5. Трохи нижче ми бачимо назву нашого встановленого відеоадаптера - здійснюємо подвійне клацання по ньому лівою кнопкою миші.
 6. Ми потрапляємо в його властивості, де в верхніх вкладках вибираємо «Драйвер», а трохи нижче натискаємо на "Оновити".

  У вкладці «Драйвер» натискаємо «Оновити ...». І переходимо до варіантів оновлення.

 7. В даному діалоговому вікні нам потрібно визначитися, яким шляхом ми бажаємо оновити драйвера. У разі, якщо ви вже десь знайшли ці свіжі драйвера, і завантажили їх, натисніть варіант «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».
 8. Але є більш швидкий варіант - натиснути перший варіант «Автоматичний пошук оновлених драйверів».

  Вибираємо перший варіант пошуку оновлених драйверів для відеокарти.

  Система автоматично виявить найбільш підходящий варіант драйвера для вашої відеокарти, після чого запропонує вам його встановити.

  Процес, коли система автоматично шукає потрібне оновлення для вашої відеокарти.

Після оновлення драйвера запустіть фільм в онлайн режимі, і переконайтеся в тому, що тепер точно все буде працювати правильно. Чому ми так вирішили? Тому що всі найпопулярніші способи вирішення даної проблеми були розібрані.

У випадку з соціальною мережею «Вконтакте» швидше за все, що просте оновлення Flash Player відразу ж допоможе. Але не думайте, що у вас є можливість уникнути установки оновлених драйверів.

У чому ж причина виникнення «Зеленого екрану»?
А що, якщо перевстановлення Adobe Flash Player не допомогла?
У чому ж причина виникнення «Зеленого екрану»?
А що, якщо перевстановлення Adobe Flash Player не допомогла?
Чому ми так вирішили?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика