Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як встановити смайлики з iOS 9 в Android 6.0.1 Marshmallow

За останні два роки популярність смайликів emoji зросла настільки сильно, що Apple стала приділяти цьому велику увагу навіть на презентаціях своїх операційних систем. Це не дивно, адже смайлики в листуванні радують око, а також роблять бесіду більш захоплюючою і забавною.

Фірмові смайли Apple, які використовуються в iOS і macOS (OS X) по праву вважаються кращими в світі, так як вони дуже чітко відображають особливості кожного смайла. Це відразу зрозуміли творці месенджерів і клієнтів для соціальних мереж, які використовують смайлики в стилі «яблучної» корпорації за замовчуванням і потрібно визнати, що це правильне рішення.

На жаль, але Google не може взяти смайли Apple і додати їх в операційну систему Android, тому власники смартфонів і планшетів на базі цієї ОС змушені використовувати досить потворні смайли. В Android 6.0.1 Marshmallow з'явилися більш стильні і сучасні смайлики, але вони все одно не можуть змагатися з такими в iPhone і iPad.

1 Marshmallow з'явилися більш стильні і сучасні смайлики, але вони все одно не можуть змагатися з такими в iPhone і iPad

Вирішити цю проблему вкрай просто, причому для цього не потрібні особливі знання і необхідність колупатися в коді Android. Досить смартфона або планшета з операційною системою Android 5.0 Lollipop і вище, а також Root-доступ, процес отримання якого в 2016 році не представляє нічого складного.

Щоб встановити смайлики з iOS 9 в операційну систему Android Lollipop або Android Marshmallow потрібно завантажити з магазину Google Play однойменне безкоштовний додаток Emoji Switcher . Воно буде працювати тільки якщо на пристрої є root права.

Після його установки буде потрібно провести його запуск, а потім дозволити SuperSU видати root-права цьому додатку. У графі Set emojis to потрібно вибрати iOS 9 (v4) або будь-який інший пакет смайликів на свій розсуд, а потім підтвердити свій вибір натисканням кнопки Set. Як тільки emoji з iOS 9 будуть завантажені на пристрій і встановлені, з'явиться пропозиція перезавантажити смартфона або планшета. Ця дія необхідно виконати для коректної заміни смайликів.

Відразу після перезавантаження пристрою, смайлики Google заміняться на такі з iOS 9, причому зміни будуть видні абсолютно у всіх клавіатурах, додатках і сайтах, так як підміна відбувається на рівні операційної системи Android.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика