Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як включити підсвічування клавіатури на ноутбуці

 1. категорії Відкрите Ноутбук Asus клавіатури Audiотехніка Android контакти Ноутбук Asus характеристики...
 2. функціональні клавіші
 3. окрема кнопка
 4. Як самостійно зробити підсвічування клавіатури на ноутбуці
 5. Поради

категорії
 • Відкрите
 • Ноутбук Asus клавіатури
 • Audiотехніка
 • Android контакти
 • Ноутбук Asus характеристики
 • Новини
 • Новини

  Франшизи в Україні

  Якщо говорити про найприбутковіших франшизах, то варто відзначити, що багато хто з представлених в 2018 році на франчайзинговом ринку такі знаходяться в топі найкращих пропозицій протягом тривалого часу.
  Аудит сайту онлайн безкоштовно Якщо говорити про найприбутковіших франшизах, то варто відзначити, що багато хто з представлених в 2018 році на франчайзинговом ринку такі знаходяться в топі найкращих пропозицій протягом тривалого часу Для проведення аудиту сайту ми будемо користуватися великою кількістю різних сервісів. І почнемо, мабуть, з одного сервісу, який найменше відомий серед «любителів». Цей сервіс називається Букварікс.
  Типи посилань seo SEO-студія, яка не дає пояснень про те, що саме воно робить - небезпечно. Це сигнал того, що там є «сірі» або навіть «чорні» методи просування, і в будь-якому випадку -
  Накрутка переглядів ютуб Вітаю, друзі! Всі ви, напевно, знаєте такий існуючий, в віртуальному світі від YouTube, парадокс, який полягає в тому, що якщо у вашого, недавно розміщеного тут ролика, ще зовсім немає
  Асортимент лазерних ротаційних нівелірів При сучасних будівельних, а так само ремонтних і монтажних роботах практично не використовується те обладнання, без якого ці роботи раніше просто не велися. Пішли в минуле схили у вигляді грузика
  Хороший бізнес форум Нашим просунутим по життю сучасникам зрозуміло, що питання заробітку, для тих, хто не проти подумати своєю головою і попрацювати, не є чимось складним. У наш час кожен має прекрасну можливість
  GPS моніторинг транспорту і контроль палива Ні для кого не секрет, що система супутникового GPS моніторингу варто кісткою в горлі для нечесних на руку водіїв. Як показують дослідження, кожен рейс досвідчений водій може завищувати витрати палива
  Чохол Xiaomi Redmi 6a Найцікавіше, що вказане оновлення, крім інших функцій і можливостей, додає темну тему майже для трьох десятків смартфонів Xiaomi і Redmi. Серед пристроїв, яким доступна прошивка,
  Таліон Плюс Україна І естроген, і прогестерон виробляються жіночим організмом і відповідають за розвиток і збереження вагітності, овуляцію, пологи і навіть за статеву поведінку. Дія будь-яких гормональних контрацептивів засноване
  Установка офіс київ Часи йдуть, кордони між особистим і робочим простором розмиваються. Можна бути найманим співробітником, працюючи вдома, і фрілансити з офісу. Адже часто, все, що тобі потрібно, це ноутбук і вихід в інтернет.

  Опубліковано: 27.09.2017

  Кожен власник ноутбука, хоч раз працював на ньому в нічний час, добре знає як важлива підсвічування на клавіатурі. Але далеко не всі розуміють, як зробити так, щоб дана функція працювала. Розглянемо різні варіанти включення підсвічування на лептопах найбільш популярних виробників (Asus, Lenovo, HP, Sony Vaio, Acer, MS, DellI і Samsung).

  функціональні клавіші

  Даний спосіб включення підсвічування є найбільш поширеним. Необхідно одночасно натиснути функціональну клавішу FN і одну з клавіш в діапазоні від F1 до F12 (на ній піктограмою позначена підсвічування клавіатури) або пробіл. Наприклад, на ноутбуці Асус N76V підсвічування включається комбінацією цифр FN і F5, відключається комбінацією FN і F3. У Lenovo Z500 для активації даної функції користувачам необхідно одночасно натиснути FN і пробіл.

  окрема кнопка

  Клавіатури деяких пристроїв мають окрему клавішу, що відповідає за включення підсвічування. Наприклад, в MSI GE70 дана кнопка розташовується в лівому верхньому кутку.

  Як самостійно зробити підсвічування клавіатури на ноутбуці

  У пристроях, які не мають цієї функції, користувачі можуть виготовити зовнішнє підсвічування для клавіатури і екрану самостійно. Для цього необхідно:

  придбати пару дешевих китайських світлодіодів і розмістити їх на столі або над ним; знайти будь-який USB-пристрій (наприклад, стару, непотрібну миша) і отпаять від неї USB-кабель. Таким чином з одного боку у кабелю буде USB Male а з іншого стирчать дроти; придбати знижують резистори, щоб зробити напруга USB-кабелю відповідним напрузі світлодіодів; знайти річ, яка буде виступати в якості контейнера для хардварний частини (можна використовувати старий вентилятор для ноутбука або навіть сірникову коробку); завести всередину саморобної контейнера світлодіодів з проводами і стирчать з USB-кабелю, а потім з'єднати їх; включити USB Mail в роз'єм ноутбука.

  Користувачі, які не хочуть відчувати себе героями передачі «Очманілі Ручки» можуть просто придбати зовнішнє підсвічування в магазині. Вартість подібних пристроїв не перевищує 1000 рублів.

  Поради

  Спочатку користувачеві необхідно зрозуміти, чи є у його ноутбука функція підсвічування. Для цього можна зайти на офіційний сайт виробника, вибрати необхідну модель пристрою і подивитися, згадана дана опція в технічних характеристиках. Якщо підсвічування не працює, не варто відразу грішити на дефекти ноутбука. Можливо просто не були встановлені драйвера. Зазвичай вони викачуються з офіційного сайту виробника пристрою. Яскравість підсвічування клавіш клавіатури можна налаштовувати. Наприклад, в ноутбуках Sony Vaio це можна зробити, зайшовши в розділ VAIO Control Center через меню Пуск, а в пристроях MSI - натисканням кнопок "плюс" і "мінус", розташованих на клавіатурі.

  Читайте нас:

  Голосование

  Какой раздел вам наиболее интересен?
   
  Яндекс.Метрика