Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як точніше відрегулювати гучність і яскравість в Mac OS

  1. Точне регулювання яскравості екрану
  2. Точне регулювання гучності
  3. Точне регулювання підсвічування клавіатури

Напевно всі користувачі комп'ютерів від Apple вже звикли і знають як зменшувати або збільшувати гучність свого макбуков або яскравість його екрану за допомогою клавіш клавіатури, вбудованої або зовнішньої Напевно всі користувачі комп'ютерів від Apple вже звикли і знають як зменшувати або збільшувати гучність свого макбуков або яскравість його екрану за допомогою клавіш клавіатури, вбудованої або зовнішньої.

Натискаючи клавіші F1-F2 для регулювання яскравості і F11 F12 для гучності ми міняємо параметр на одну поділку шкали, проте далеко не всі знають, що налаштувати ці параметри можна як мінімум в чотири рази точніше, тобто міняти по чверті поділки шкали, а не по цілої. А на клавіатурах макбуков таким же чином можна регулювати і підсвічування клавіш.

Більшість з нас щодня користуються кнопками регулювання гучності звуку і яскравості як екрану, так і клавіатури, тому можна вважати можливість їх більш тонкої настройки досить корисною. Більшість з нас щодня користуються кнопками регулювання гучності звуку і яскравості як екрану, так і клавіатури, тому можна вважати можливість їх більш тонкої настройки досить корисною

Отже, як ми вже згадували вище, за допомогою певної комбінації клавіш можна налаштувати яскравість екрану, гучність звуку і яскравість підсвічування клавіатури на тих комп'ютерах, де клавіатура має вбудовану підсвітку. Але давайте про все по порядку.

Точне регулювання яскравості екрану

Для більш точного регулювання яскравості екрану на вашому Маке використовуйте поєднання клавіш

alt + shift + F1 - для зменшення яскравості на чверть ділення

alt + shift + F2 - для збільшення яскравості на чверть ділення

Точне регулювання гучності

За аналогією з регулюванням яскравості екрану для більш точного налаштування гучності звуку використовуйте

alt + shift + F11 - для зменшення гучності на чверть ділення

alt + shift + F12 - для увеліченіягромкості на чверть ділення

Точне регулювання підсвічування клавіатури

На MacBook'ах, які мають вбудовану підсвітку клавіатури, аналогічним чином можна регулювати і її. Для цього використовуйте

alt + shift + F5 - для зменшення яскравості клавіатура на чверть ділення

alt + shift + F6 - для збільшення яскравості клавіатури на чверть ділення

Ось загалом то і весь секрет. Варто лише додати, що в цих комбінаціях ви можете використовувати як ліві, так і праві shift і alt, як вам буде зручніше.

© OchProsto.com

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика