Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як включити тачпад на ноутбуці

Вітаємо всіх власників ноутбуків з тачпадом Вітаємо всіх власників ноутбуків з тачпадом! Правда, на сьогоднішній момент все ноути, нетбуки та ультрабуки комплектуються тачпадом. Хочете дізнатися, як на ноутбуці включити тачпад? Тоді наша замітка для Вас!

Більшість виробників, таких як Apple (на макбуков він називається трекпад), DELL, Acer, ASUS, HP, Samsung, Sony, Lenovo, Toshiba, MSI та Compaq використовують тачпади від компанії Synaptics, що в принципі спрощує включення touchpad, але трапляються і неприємності , при яких тач-пад не хоче включатися. Давайте дізнаємося, чому це відбувається, і як включити тачпад.

Як і з публікації про те, як відключити тачпад на ноутбуці , все просто. Для початку, спробуйте включити touchpad гарячих клавіш. На комп'ютерах від Hewlett Packard це може бути одна спеціальна клавіша, що відповідає за включення тач-пада. На інших моделях, потрібно пошукати серед верхніх клавіш на клавіатурі (F1-F12), клавішу, що відповідає за тачпад в поєднанні з клавішею Fn. Ось кілька поєднань, які можуть Вам допомогти:

  • Для ноутбуків Асус - Fn + F9.
  • Для ноутбуків Делл - Fn + F5.
  • Для ноутбуків Асер - Fn + F7.
  • Для ноутбуків Леново - Fn + F8.

Можливо, щоб включити відключений тачпад, потрібно буде увійти в bios ноутбука і знайти опцію Internal Pointing Device. Ставимо «Enable» якщо вона не включена.

Ну ось в общем-то і все. Як бачите, включити тачпад на ноутбуці просто. Заходьте на smartronix.ru, ми Вам раді!

Хочете дізнатися, як на ноутбуці включити тачпад?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика