Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як встановити Windows c флешки?

Зовсім недавно я помітив, що мій нетбук ASUS Eee PC 1025C почав дуже сильно гальмувати, викидати помилки і постійно завантажувався виконанням непотрібних завдань, після чого я прийшов до висновку, що на ньому необхідно переустановити Windows

Зовсім недавно я помітив, що мій нетбук ASUS Eee PC 1025C почав дуже сильно гальмувати, викидати помилки і постійно завантажувався виконанням непотрібних завдань, після чого я прийшов до висновку, що на ньому необхідно переустановити Windows. Так як на нетбуці геть відсутня DVD-Rom, Windows довелося встановлювати з флешки.

Процес починається зі створення завантажувальної флешки. Як створити завантажувальну флешку, ти побачиш на початку прикріпленого відеоролика.

Моя проблема в процесі запису відеоролика полягала в тому, що мій нетбук виявився надмірно перебірливими. Спочатку я використовував флешку Nranscend 16 GB USB 3.0 для установки Windows, виявилося, що ASUS Eee PC не захотів її приймати. Тому мені довелося зробити системну флешку за допомогою програми Win to bootic і на іншому накопичувачі. В результаті запустити файли мій комп'ютер зміг за допомогою Micro SD картки 4-го класу об'ємом 8 гігабайт, яку я витягнув з фотоапарата для установки Windows.

Після того, як завантажувальний флешка створена, найголовніше - це змусити комп'ютер використовувати її в якості завантажувального пристрою замість жорсткого диска.

Для цього нам необхідно зайти в BIOS, натискаючи клавішу «Del», або «F2» при запуску комп'ютера. Коли ми потрапимо в BIOS, нам необхідно знайти вкладку «Boot».

У вкладці «Boot» ми побачимо пункти First / second / third boot device, або Boot option 1/2/3, що означає порядок завантажувальних пристроїв. Необхідно зробити так, щоб підключена флешка стала на перше місце. Після збереження параметрів, комп'ютер перезавантажиться, і ми побачимо запуск настановних файлів.

На моєму нетбуці через вищеописаний спосіб завантажитися з флешки не виходить, тому необхідно перейти у вкладку «Exit» і там знайти пункт «Boot Override», там вибрати потрібний пристрій і почнеться завантаження з флешки.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика