Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як перевстановити Віндовс на ноутбуці: запуск Windows

 1. Запуск перевстановлення з відновлення ліцензійної Windows на ноутбуці
 2. Відновлення заводського стану ноута

Насправді спосіб, як перевстановити віндовс на ноутбуці, мало відрізняється від перевстановлення на стаціонарному компі, але є деякі моменти. Ноутбуки бувають двох типів:

 • З встановленою Windows
 • Без неї

З встановленою Windows  Без неї

Взагалі без ОС ноутбуки не продаються, але часто це може бути безкоштовна ОС Meego, яку ставлять замість Windows, щоб зробити комп'ютер дешевше. Адже при покупці в ціну ноута закладається ціна копії Windows, що піднімає вартість на 500-1000р.

Якщо у вас немає встановленою ліцензійною ОС на ноутбуці в прихованому розділі, то скористайтеся універсальної інструкцією установки Windows , Яка підійде і для піратських копій.

Але в встановленою виндовс є і плюси - можна запустити відновлення системи, щоб поставити собі ліцензійну ОС з прихованого розділу жорсткого диска ноута. Власники ноутов без ОС від Microsoft позбавлені такої можливості. 3 варіанти, як відновити виндовс на ноутбуці:

 • Для ноутов з Win майже всіх моделей, в меню «Пуск» є ПО від виробника для відновлення системи. Називаються вони по-різному, відрізнити їх можна за назвою - щось там про Recovery. Вам запропонують кілька способів відновлення ОС, а також встановлення заново Windows, і приведення ноута до початкового заводського стану.
 • Майже на всіх моделях ноутов відразу при включенні можна побачити щось на зразок «Press F2 for Recovery». Якщо не бачите нічого подібного, тоді дивіться уважно в той момент, коли на екрані показується логотип виробника. Це дозволить замість завантаження вінди приступити до відновлення операційної системи.
 • На ноута з виндовс 8 можна зайти в «Параметри комп'ютера» - «Загальні», далі знайти «Видалення всіх даних і перевстановлення Win». Операційна система буде переінстальовано автоматом, плюс до цього поставити всі потрібні драйвера і інше встановлене ПЗ, яке виходило в систему на момент покупки.

Запуск перевстановлення з відновлення ліцензійної Windows на ноутбуці

Якщо ви не встановлювали Windows на піратську копію, і не видаляли прихованих розділів з HDD, то ви зможете користуватися вбудованою функцією для повернення ноутбука до заводського стану, що по суті є перевстановлення ОС.

Для запуску відновлення Windows треба натиснути спеціальні клавіші під час завантаження (коли видно логотип виробника), шукайте напис на зразок Press F2 for Recovery. В основному це будуть наступні клавіші в залежності від фірми-виробника:

 • MSI - F3.
 • Samsung - F4, або запустіть програму Samsung Recovery Solution III з ОС.
 • Fujitsu Siemens і Toshiba - F8.
 • ASUS - F9.
 • Sony VAIO і Packard Bell - F10.
 • HP Pavilion, LG і Lenovo ThinkPad - F11.
 • Acer - Alt + F10.

Відновлення заводського стану ноута

Відновлення заводського стану ноута

Отже, ще раз встановіть виндовс на ноутбуці за допомогою відновлення зробіть наступне. Розглянемо проведення операції на ноутбуці фірми Acer.

Розглянемо проведення операції на ноутбуці фірми Acer

При появі лого Acer натисніть Alt і F10. Щоб не прогавити момент натисніть їх кілька разів.

 • На екрані з'явиться вікно програми відновлення. Може знадобитися пароль, якщо ви його не встановлювали, то використовуйте заводські паролі: 000000, 00000000 або AIM1R8.

Може знадобитися пароль, якщо ви його не встановлювали, то використовуйте заводські паролі: 000000, 00000000 або AIM1R8

 • Виберіть пункт «Повне відновлення ...». Всі дані з диска C: буду видалені, заздалегідь збережете з нього потрібну інформацію. Якщо потрібні поради, як це зробити правильно, то читайте розділ «Збереження даних» в нашій інструкції щодо перевстановлення Windows .

Якщо потрібні поради, як це зробити правильно, то читайте розділ «Збереження даних» в нашій  інструкції щодо перевстановлення Windows

 • Далі варто прочитати, про що вас інформують і попереджають.

Далі варто прочитати, про що вас інформують і попереджають

 • Переконайтеся, що правильно обраний диск.

Переконайтеся, що правильно обраний диск

 • Погодьтеся на початок операції.

Погодьтеся на початок операції

 • Процес відновлення ОС на ноутбуці займає близько 15-20 хвилин.

Процес відновлення ОС на ноутбуці займає близько 15-20 хвилин


Це в рази менше ніж звичайна перевстановлення віндовс на ноутбуці, особливо з огляду на установку і налаштування деяких утиліт від виробника ноута, що йдуть в комплекті з встановленою ліцензійною ОС.

 • Операція успішно завершена. Натисніть «Ок, комп'ютер перезавантажиться і вас чекає вхід в переустановленную ОС.

Натисніть «Ок, комп'ютер перезавантажиться і вас чекає вхід в переустановленную ОС

В іншій моделі мобільного ПК (HP, Asus, Lenovo, Samsung і ін.) Програма для відновлення-перевстановлення вінди може відрізнятися, але суть скрізь одна. Ви отримаєте повністю робочий ноутбук в такому ж стані ПО, як при покупці.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика