Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як переключити відеокарту на ноутбуці

  1. Ноутбук з процесором AMD і дискретної картою ATI / AMD
  2. Ноутбук з процесором Intel і дискретної картою ATI / AMD
  3. Ноутбук з процесором Intel і дискретної картою nVidia

Реклама


Відеоприскорювач або ж відеокарта є однією з найважливіших частин персонального комп'ютера. Відеокарта відповідає за обробку графіки в іграх, промальовування різних ефектів і т.д. Якщо ж розглядати ноутбуки, то вони в меншій мірі розраховані на роботу з серйозною графікою, тому в них частіше використовується інтегроване відео в процесор або материнську плату. Втім просунуті моделі ноутов можуть містити відразу дві відеокарти. Ми розповімо як вибрати потрібну для кожної з задач.

Для початку варто переконатися, що у вас точно використовується два графічний прискорювача. Зробити це можна вивчивши технічну документацію вашого пристрою або знайшовши свою модель на офіційному сайті виробника. Далі потрібно зайти в BIOS і включити там підтримку двох відеокарт. Існує всього три сценарії, про які ми і розповімо.


Ноутбук з процесором AMD і дискретної картою ATI / AMD


Вам необхідно встановити драйвера на материнську плату, процесор і центр управління Catalyst Control Center для відеокарти. За замовчуванням система повинна автоматично розпізнавати, яка програма використовується в той чи інший момент і включити оптимальну відеокарту. Якщо ж автоматичного перемикання не відбувається, то зробити це можна в трае.


Ноутбук з процесором Intel і дискретної картою ATI / AMD


При цьому поєднанні процесора і відеокарти дії будуть схожі з минулим методом. Вам потрібно встановити Catalyst Control Center. Далі для автоматичного перемикання вам необхідно зайти в BIOS і напроти пункту Display Mode виставити значення Switchable. Де знайти цю настройку можна дізнатися в технічній документації до материнської плати.


Ноутбук з процесором Intel і дискретної картою nVidia


Встановіть офіційні драйвери для вашого процесора і дискретної відеокарти. Далі ви можете зайти в Панель управління nVidia і в розділі "Параметри 3D - Управління параметрами 3D" вибрати, яке з додатків або ігор яку відеокарту буде використовувати.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика