Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як відключити тачпад на ноутбуці

Привіт, наші шановні відвідувачі Привіт, наші шановні відвідувачі. Не знаєте, як відключити тачпад на ноутбуці? У цій публікації, ми розповімо про відключення тачпада на будь-якому ноутбуці. Для тих, хто не зовсім розуміє, що таке тач-пад ноутбука, розповідаємо. Тачпад (touchpad) - це чудове сенсорний пристрій, яке розроблено спеціально для ноутбуків.

В основі технології тачпада використаний досить простий ємнісний сенсор, що реагує на дотик пальців. Тачпадом комплектуються ноутбуки, нетбуки і ультрабуки. Сенсорна панель використовується для маніпулювання курсором, як це роблять на звичайних комп'ютерах комп'ютерною мишкою. У компанії Apple в макбуков, тачпад називається трекпедом;).

Сьогодні на ринку представлено багато виробників ноутбуків: Samsung, ASUS, Sony, Acer, Apple, Compaq, HP, Lenovo, MSI, Toshiba, DELL, а також різноманітні інші бренди. Більшість з них, використовують тачпади в своїх ноутбуках від компанії Synaptics. Ми навіть не розглядали тачпад, як перевага, в статті про те, як правильно вибрати ноутбук , Оскільки цей компонент ноутбука і так має бути присутнім і працювати, як годинник. Давайте розберемося, як на ноутбуці відключити тачпад.

Як не дивно, іноді відключити тачпад на ноутбуці простіше, ніж його включити. Залежно від моделі ноута, touchpad може відключатися по-різному. До речі, наявністю тачпада нетбук від ноутбука не відрізняється . У більшості сучасних ноутбуків передбачено кілька варіантів відключення тачпада. Ось скільки способів можна придумати і реалізувати для відключення:

 1. Якщо Ви зачіпаєте тачпад, його можна просто закрити на час, чим-небудь плоским, наприклад карткою або аркушем паперу.
 2. У деяких ноутбуків, наприклад у ноутов Hewlett Packard, є спеціальна кнопка, яка блокує touchpad.
 3. Якщо такий кнопочки немає, то ваш ноутбук може розуміти спеціальне поєднання клавіш. Серед кнопок від F1 до F12 повинна бути клавіша, що відповідає за відключення тачпада. Потрібно знайти цю клавішу і використовувати в поєднанні з Fn. Для ноутбуків Делл - це клавіші Fn + F5, для Асус це Fn + F9, Асер - Fn + F7, Леново - Fn + F8.

Ви можете спробувати відключити сенсорну панель за допомогою Windows. Для цього потрібно виконати наступне:

«Пуск» -> «Панель управління» -> «Миша» -> «Параметри пристрою» -> вкладка «Включення / відключення сенсорної панелі» -> поставити перемикач в положенні «Відключити».

Або можна так, в Windows XP:

«Мій комп'ютер» -> «Управління» -> «Диспетчер пристроїв» -> «Миші та інші вказівні пристрої» -> і відключити пристрій.

Повністю відключити тачпад на ноутбуці можна в BIOS. Як зайти в біос ноутбука можна дізнатися за посиланням. У самому биосе, щоб відключити сенсор, потрібно знайти пункт Internal Pointing Device і поставити «Disable».

За правильну роботу тачпада в операційній системі Windows зазвичай відповідає спеціальна програма для touchpad. Більшість виробників в своїх ноутбуках використовують тачпади від компанії Synaptics (ще пара конкурентів це - ALPS і Elantech). Програма для тачпада називається Synaptics Pointing Device Driver. Щоб знайти опції цієї програми, можна знайти її в треї. А можна ще раз пройти за наступним стандартному шляху (для Windows 7) в налаштування миші:

«Пуск» -> «Панель управління» -> «Миша» -> «Властивості: Миша» -> вкладка «Параметри пристрою»

Знайти потрібну вкладку програми не складно:

Знайти потрібну вкладку програми не складно:

Як бачите, щоб відключити touchpad потрібно поставити галочку «Відключити внутрішнє вказівний пристрій при підключенні зовнішнього вказівного пристрою до порту USB». Тоді при підключенні мишки, тач-пад буде відключатися.

У деяких версіях цієї програми для тачпада розробники чомусь прибрали цей пункт. Перш за все, спробуйте сказати нову версію програми з офіційного сайту розробника. Якщо нова програма не допомогла, і галка не з`явилася, потрібно відредагувати реєстр Windows. Новачки можуть прочитати, як відкрити реєстр за посиланням. У будь-якому випадку, якщо зважитеся що-небудь правити в реєстрі, варто бути обережним. Отже, якщо галочки немає, робимо наступне:

 1. Робимо резервне копіювання реєстру, про всяк випадок.
 2. Откиваем regedit.exe.
 3. Йдемо за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Synaptics \ SynTPEnh
 4. Створюємо новий параметр DWORD (32-bit), який називаємо DisableIntPDFeature (якщо такого там немає).
 5. Клацніть правою кнопкою миші по цьому ключу і вибираємо пункт «Змінити».
 6. Встановіть значення 33 в шістнадцятковій системі, або 51 в десяткового.
 7. Повторіть кроки 3-6 в розділі HKEY_CURRENT_USER (в HKCU ключ вже може бути присутнім).
 8. Перезавантажте комп'ютер.

Після цього заповітна галочка повинна з'явитися. Сподіваємося, наша стаття допомогла відключити тачпад. Читайте smartronix.ru!

Не знаєте, як відключити тачпад на ноутбуці?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика