Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як включити Вай-Фай на ноутбуці: просте рішення

 1. Включення комбінацією клавіш
 2. Через системний трей
 3. У центрі управління
 4. Включення через Диспетчер пристроїв
 5. оновлення драйверів
 6. висновки
 7. ВІДЕОінструкція

Далеко не кожен користувач знає, як включити Вай-Фай на ноутбуці при виникненні будь-яких непередбачених проблем Далеко не кожен користувач знає, як включити Вай-Фай на ноутбуці при виникненні будь-яких непередбачених проблем. Початківці користувачі губляться, не зумівши активувати Wi-Fi стандартними методами.

Постараємося розглянути всі можливі способи включення Wi-Fi і привести рішення найпоширеніших несправностей, яким може бути підданий адаптер бездротової мережі ноутбука.

Включення комбінацією клавіш

Найпростіший метод активації бездротової мережі на ноутбуці з «Віндовс» - це використання передбаченої для цього виробником комбінації клавіш.

Наведемо приклади цих поєднань для найпоширеніших моделей ноутбуків (в більшості випадків використовується саме клавіатура, в рідкісних - спеціальний перемикач):

 • HP (HP Probook, Satellite, Pavilion, 4535s і інші) - Fn + F12;
 • Acer (Асер Aspire і інші) - Fn + F3, аналогічно і у Packard Bell;
 • Asus - Fn + F2;
 • Lenovo (G580, G50, G500, G570 та інші), в тому числі Ideapad - Fn + F5;
 • Samsung - Fn + F12 або F9;
 • Dell (Dell Inspiron і інші) - Fn + F12 або F2;
 • MSI (МСІ) - Fn + F10;
 • Toshiba - Fn + F8;
 • DNS - Fn + F2;
 • DEXP - Fn + F12;
 • Sony Vaio - за допомогою механічного перемикача.

Даний метод не завжди буде працювати, тому перейдемо до розгляду програмних засобів.

Через системний трей

Другий метод включення Wi-Fi - це активація адаптера вручну через системний трей.

Щоб скористатися варіантом, достатньо клікнути по значку мережі в нижньому правому куті системи і натиснути на іконку вайфай. Модуль бездротового з'єднання включиться і автоматично почне пошук доступних для підключення мереж.

Модуль бездротового з'єднання включиться і автоматично почне пошук доступних для підключення мереж

Цілком можливо, що замість представленого вище вікна система виведе інше з обмеженим функціоналом, де клавіша, за допомогою якої потрібно включати Вай-Фай, буде просто відсутні.

Цілком можливо, що замість представленого вище вікна система виведе інше з обмеженим функціоналом, де клавіша, за допомогою якої потрібно включати Вай-Фай, буде просто відсутні

Якщо з якої-небудь незрозумілою для користувача причини з'явилося саме таке вікно, то переходимо до наступного методу.

У центрі управління

Попередній спосіб міг не спрацювати з кількох причин - наприклад, адаптер бездротової мережі був відключений в настройках Windows 10 або Windows 7.

Щоб виправити це, необхідно крок за кроком виконати наступну інструкцію:

 1. Натискаємо на клавіатурі комбінацію клавіш Win + R і у вікні, «Виконати» вводимо через командний рядок фразу «ncpa.cpl». Тиснемо на Enter або «OK».

Тиснемо на Enter або «OK»

 1. Шукаємо у вікні «Мережеві підключення» блок «Бездротове мережеве з'єднання». Якщо він виділений сірим кольором, а в рядку стану відображається значення «Відключено», адаптер бездротового з'єднання дійсно був відключений системно.

Якщо він виділений сірим кольором, а в рядку стану відображається значення «Відключено», адаптер бездротового з'єднання дійсно був відключений системно

 1. Для активації натискаємо правою кнопкою на виділеному блоці і натискаємо на кнопку «Включити».

Для активації натискаємо правою кнопкою на виділеному блоці і натискаємо на кнопку «Включити»

 1. Успішне включення буде супроводжуватися активацією адаптера і відображенням його назви в рядку стану.

Успішне включення буде супроводжуватися активацією адаптера і відображенням його назви в рядку стану

 1. Повертаємося до першого розглянутого нами методу - кнопка активації вайфая повинна з'явитися на призначеному їй місці.

Повертаємося до першого розглянутого нами методу - кнопка активації вайфая повинна з'явитися на призначеному їй місці

Даний метод теж не допоміг? У цьому немає нічого страшного, просто переходимо до наступного способу.

Включення через Диспетчер пристроїв

Це велика рідкість, проте іноді мережевий адаптер може бути відключений в диспетчері пристроїв системи. Зазвичай це відбувається після виникнення будь-якого збою, незалежного від самого користувача.

Визначити, чи дійсно адаптер бездротової мережі відключений через диспетчер пристроїв, вкрай просто - переходимо до другого метод, описаний в даній статті, відкриваємо вікно «Виконати» командою Win + R, вводимо відповідний запит, натискаємо на «ОК» і бачимо перед собою вікно мережевих підключень. Якщо в даному вікні зовсім відсутня бездротової адаптер, значить, проблема дійсно криється в диспетчері пристроїв.

Щоб активувати модуль, проводимо таку послідовність дій:

 1. Робимо правий клік на меню «Пуск» і переходимо в розділ «Диспетчер пристроїв».

Робимо правий клік на меню «Пуск» і переходимо в розділ «Диспетчер пристроїв»

 1. У вікні, знаходимо вкладку «Мережеві адаптери» і натискаємо правою кнопкою на модулі Wi-Fi (зазвичай це Broadcom). Під сплив списку тиснемо на «Включити пристрій».

Під сплив списку тиснемо на «Включити пристрій»

 1. Перевіряємо поле мережевих підключень в системному треї - з'явилася кнопка Wi-Fi свідчить про позитивний результат. Можна почати використовувати Інтернет.

Можна почати використовувати Інтернет

Якщо жоден з вищенаведеного методів не спрацював, то, цілком ймовірно, проблема з драйверами адаптера бездротової мережі.

оновлення драйверів

Застарілий або відсутній драйвер може стати головною причиною того, чому відсутній доступ до Wi-Fi або не працює роздача через Wi-Fi Direct. Установка або переустановка відповідного драйвера не займе великої кількості часу - досить зайти на сайт виробника, знайти використовувану модель ноутбука і завантажити потрібний драйвер зі списку запропонованих.

висновки

Не варто панікувати при неможливості включення Wi-Fi на ноутбуці - необхідно послідовно перевірити всі можливі причини виникнення подібної проблеми, починаючи від найімовірніших.

ВІДЕОінструкція

Ми прикріпили докладну інструкцію в форматі відео. У ній наочно відображений процес застосування кожного з вищеописаних методів.

Даний метод теж не допоміг?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика