Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як поставити пароль на WiFi


Багато користувачів, які підключили Wi-Fi мережу, стикаються з проблемою пральний захисту бездротового з'єднання. Насправді все просто. Для початку визначимося, де можна встановити пароль на WiFi.

Встановити його можна на роутері, який вміє роздавати інтернет по бездротовому каналу зв'язку. Ви вже прочитали статтю, як підключити WiFi роутер ? Тоді будемо вважати, що роутер у вас підключений.


Установка пароля на wifi починається з введення логіна і пароля на роутер. Зазвичай це робиться через адресу в браузері 192.168.0.1. Хочемо зауважити, що незалежно від того, який роутер стоїть саме у вас, будь D-Link, Asus, Zyxel, Netgear або будь-який інший, - установка пароля на Wi-Fi у всіх проводиться за одним принципом. Якщо у вас точка доступу, то зайти на неї можна також, через браузер.

Далі, нам необхідно знайти закладку, яка відповідає за бездротове підключення. На зображенні у нас вона називається Wireless, у вас може бути і по іншому, але суть скрізь одна і та ж. Отже, знайшли вкладку.Тепер кілька рекомендацій щодо захисту Wi-Fi мережі. Приберіть галочку з Auto Channel і виберіть канал вручну.

Знаходимо вкладку авторизації. На ній напевно буде вибір між такими параметрами, як WPA, WPA2, TKIP, AES і т.д. Ще там буде Passphrase. Коротко, - WPA і WPA2 типи аутентифікації, краще поставити WPA2, він безпечніше. TKIP, AES - методи шифрування даних. Вибирайте AES, оскільки це найбільш криптостійкий алгоритм (TKIP можна зламати). Параметр PSK - аутентифікація буде проходити з використанням пароля. EAP - аутентифікація за допомогою сертифіката користувача.

Вибрали потрібні параметри, - тепер необхідно поставити пароль на WiFi. Вводите його в поле Passphrase і поле підтвердження пароля. І натискайте Apply - застосувати. Все, тепер при вході в Wi-Fi мережу у вас будуть питати пароль. Комп'ютерна допомога Смартронікс , Сподівається, що стаття вам допомогла. Заходьте ще!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика