Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як підключити та налаштувати Asus RT-N12 інструкція

  1. Налаштування маршрутизатора Asus RT-N12 з типами з'єднання L2TP, PPPoE, або PPTP
  2. Заходи для настройки Wi-Fi і зміни пароля на Asus RT-N12
  3. Застосування заходів по захисту роутера Asus RT-N12

Зараз спробуємо налаштувати Asus RT-N12 (підключимо маршрутизатор, увійдемо в адмін панель, налаштуємо інтернет, дамо назву Wi-Fi, замінимо заводський пароль).

Керуйтеся цією інструкцією, після чого насолодитеся бездротовим інтернетом попиваючи чашечку кави. Даний посібник підійде під будь-який роутер Asus. Перед тим, як налаштувати Asus RT-N12 обов'язково дізнайтеся у вашого провайдера тип з'єднання який він використовує, а так само здійснює він прив'язку до MAC адресу.

Якщо провайдер застосовує тип з'єднання ( "PPPoE", "L2TP", або "PPTP"), то буде потрібно додаткові відомості ( "ім'я користувача", "пароль", може знадобитися IP і т.д). Всі необхідні дані знає ваш провайдер, тому не соромтеся запитувати. Дана стаття підійде під всі серії роутерів Asus RT-N12 і взагалі під всі моделі даної фірми. Ми потренуємося на версії RT-N12 VP B1.

Спершу підключіть маршрутизатор до електромережі. Якщо індикаторні лампи не горять потрібно впевнитися чи підключено електроживлення з кнопки на задній частині пристрою. Підключіть до Wan роз'єму інтернет кабель від провайдера або модему.

До одного з чотирьох LAN портів підключіть кабель інший кінець підключіть до ПК. У разі відсутності комп'ютера або інтернет дроти, настройку можете зробити по Wi-Fi, однак надійніше зробити через мережевий кабель. Налаштовуючи роутер через Wi-Fi, просто підключіться по бездротовому з'єднанню і у вас з'явиться мережа Asus яка не захищена паролем. Бувають випадки, що мережа буде назватися інакше або захищена мережевим ключем.

Можливо хтось налаштовував ваш маршрутизатор раніше. Тоді натисніть кнопку Reset ззаду роутера і утримуйте десять секунд (дивіться на зображенні вище). Коли відпустіть кнопку індикатори вимикаються, і ваш маршрутизатор перезавантажиться із заводськими параметрами.

Заходимо в браузер набираємо в рядку пошуку 192.168.1.1, вийде вікно авторизації (наберіть логін і пароль admin). Якщо щось піде шкереберть дивіться, що робити якщо не вдається зайти в панель управління з IP і ось ще стаття якщо не виходить зайти за стандартним логіну та паролю admin . Ви побачите майстер швидкого налаштування натисніть кнопку "Перейти". Тут вам необхідно обов'язково встановити захисний пароль, запишіть його щоб не забути потім натисніть "Далі". В іншій вкладці в поле "SSID" введіть назву Wi-Fi мережі, а в поле "Ключ мережі" пароль для підключення до Wi-Fi, його теж запишіть. Маршрутизатор подумає потім увімкнеться знову, висвітиться Wi-Fi мережу з найменуванням яке ви написали. Підключіться до мережі під новим "login" і "Password" який ви привласнили. Поверніться до панелі управління, відобразяться дані про вашому підключенні натисніть "Далі". Маршрутизатор попросить ввести ім'я користувача і мережевий ключ для доступу до admin панелі яку ви вказали. Якщо настройка Asus RT-N12, пройшла як описано зверху, вам безсумнівно пощастило. Отже, ваш провайдер застосовує тип підключення "Автоматичний IP". На цьому настройка завершена, інтернет повинен вже працювати.

З цими типами з'єднання L2TP, PPPoE, або PPTP все піде інакше (параметри потрібно задати вручну).

Налаштування маршрутизатора Asus RT-N12 з типами з'єднання L2TP, PPPoE, або PPTP

Якщо провайдер застосовує дані типи підключення, коли запуститься майстер швидкого налаштування вам треба визначитися з типом підключення (PPPoE, PPTP, L2TP, або Статичний IP) і вибрати його (дізнавайтеся у провайдера тип підключення). Далі потрібно вказати (ім'я користувача і пароль) для підключення до провайдера (ці дані видає ваш провайдер або можете знайти їх в договорі про підключення до інтернету).

Ймовірно, буде потрібно вказати ще й інші параметри (IP-адреса, ім'я сервісу і д.р.), залежить від типу з'єднання. Під час налаштування Asus RT-N12 знайде з'єднання з інтернетом слідом запропонує вам налаштувати Wi-Fi інтернет і т. Д. Здійсніть всі дії так, як зображено на картинці.

Будь-якої хвилини можете самі поміняти параметри WAN (з'єднання з інтернетом). Просто вийдіть на основній сторінці налаштувань (є кнопка в майстра швидкого налаштування) і відкрийте вікно "Інтернет - Підключення".

Тут ви в будь-який час зможете налаштувати найважливіші параметри підключення до мережі. Якщо інтернет почав працювати, ім'я бездротовий мережі і пароль поміняли, то на цьому настройка Asus RT-N12 закінчена. Зараз дізнаєтеся де, а також як змінити необхідні параметри.

Заходи для настройки Wi-Fi і зміни пароля на Asus RT-N12

Змінити назву Wi-Fi або ключа, який застосовуєте для підключення до своєї мережі можна зробити в адмін панелі маршрутизатора на основній сторінці. Просто призначте нове ім'я - пароль, натисніть "Застосувати".

Всі настройки стосуються бездротової мережі до того ж настройки каналу, присутні у вкладці "Бездротова мережа" (зліва). Після заміни імені мережі і пароля, підключіть знову всі свої пристрої до вашої мережі. Якщо з'являться проблеми з підключенням видаліть свою мережу далі підключіться до неї знову.

Застосування заходів по захисту роутера Asus RT-N12

Перейдіть у вкладку "Адміністрування" - "Система". Вкажіть новий "Password" і підтвердіть свою дію натисніть "Застосувати". Тепер щоб увійти в адмін панель, знадобиться ввести цей пароль (Не забудьте його).

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика