Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як підключити монітор по Wi-Fi - Новини високих технологій: THG.RU

19 січня 2006, 23:24

Концепція медіа-центру виглядає елегантно рівно до тих пір, поки ви не розумієте, що це всього лише ще один комп'ютер у вашому будинку, який не тільки не прийде на зміну до вже існуючих, але ще й ускладнить побутову IT-інфраструктуру. Посудіть самі - найбільш логічно підключити медіа-центр до телевізора і акустичної системи, щоб перетворити його в той самий центр цифрового будинку. Але якщо комп'ютер підключений до телевізора, то як на ньому працювати? Чи не оснащувати ж робоче місце з монітором, принтером, клавіатурою і мишкою поруч з телевізором? Можливий варіант - використовувати бездротової медіа-ресивер , Передаючи відео, фотографії і музику на телевізор і акустику через Wi-Fi. Є й інший варіант - ви можете підключити по Wi-Fi ваш монітор, клавіатуру і мишку, і не захаращувати стіл системним блоком.
Продукт за допомогою якого це здійснюється називається Wireless VGA Extender (LongView Wireless Extender). До цього невеликого блоку, найбільше нагадує точку доступу Wi-Fi, ви підключаєте монітор, клавіатуру і мишку PS / 2. У наявності деякі обмеження - так дозвіл, передане на монітор, не може перевищувати 1024x768, а USB-клавіатури і мишки до Wireless VGA Extender підключити не вдасться.

У наявності деякі обмеження - так дозвіл, передане на монітор, не може перевищувати 1024x768, а USB-клавіатури і мишки до Wireless VGA Extender підключити не вдасться

У комплект поставки Wireless VGA Extender входить:

  • Бездротовий VGA-передавач
  • Бездротовий VGA-приймач
  • Кабель VGA D-Sub (аналоговий)
  • 2 кріплення на стіну
  • Інструкція з експлуатації

Крім того, до Wireless VGA Extender можна підключити і комп'ютерні динаміки або навушники - для цього на устройтсво є самий звичайний миниджек. І ще одна важлива тонкість - це пристрій передає інформацію по протоколу 802.11a, тобто в діапазоні 5 ГГц.
Крім того, до Wireless VGA Extender можна підключити і комп'ютерні динаміки або навушники - для цього на устройтсво є самий звичайний миниджек
І наостанок неабияка ложка дьогтю - в роздріб Wireless VGA Extender коштує $ 650, оптом $ 609. За цю суму можна купити медіа-центр не в найбіднішій комплектації, і просто безпосередньо підключити його до телевізора і колонок, і не намагатися економити. Інформацію про продукт ви знайдете на сайті, а також на (виробника цих пристроїв). Там же є й інше цікаве пристрій - ($ 140).
Статті по темі:

  • Squeezebox v3 : Тест бездротового передавача музики
  • Як захистити бездротову мережу : Керівництво THG
  • Кишеньковий WiFi-маршрутизатор : ASUS WL-530G

Але якщо комп'ютер підключений до телевізора, то як на ньому працювати?
Чи не оснащувати ж робоче місце з монітором, принтером, клавіатурою і мишкою поруч з телевізором?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика