Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як зняти графічний ключ з Андроїда

 1. Варіант перший: примітивний
 2. Варіант другий: обережність
 3. SMS Bypass
 4. Варіант третій: видалення gesture.key
 5. Aroma
 6. Adb Run
 7. Що робити коли забули графічний ключ на Android: Відео
 8. Huawei і більшість китайських планшетів

Методів блокування телефону / планшета велика кількість. Найпопулярніший з них - графічний ключ . Але, як зняти графічний ключ з Android, якщо користувач забув , Як правильно ввести певний жест, або телефоном побалувалися діти, пр. Наведені нижче поради будуть однаково хороші для інших скрінлокеров також - пін-кодів, фейс-контроль.

якщо користувач забув

Способів, як зняти блокування графічного ключа з Android, є кілька. Деякі примітивні, деякі вимагають зусиль і певних знань. Буває, що зняти ключ не вийде ніяк. Тоді доведеться скидати пристрій до дефолтних налаштувань . Давайте розглянемо найпопулярніші і перевірені варіанти.

Давайте розглянемо найпопулярніші і перевірені варіанти

Варіант перший: примітивний

Іноді можна просто обійти графічний ключ Android, коли гаджет вже заблокований. Обхід ключа робиться в кожному пристрої індивідуально. Потрібно просто знати слабкі місця. Так, подивіться, чи рухається у вас шторка (панель стану, центр повідомлень - верхній свайп). Дуже часто в систему можна потрапити за допомогою прийшла смс, повідомленню про сильному використанні пам'яті, пр. Увійшовши в систему, зробіть дії з ключем: змініть жест або зовсім спершу видаліть цю програму.

У старих андроїдах можна було зробити скидання графічного пароля наступним чином. Потрібен дзвінок. Ви берете трубку, а потім натискаєте кнопку «Додому», наприклад, що б подивитися якийсь контакт або ще чогось. Потрапивши в середу операційки, можна робити все, що і завжди.

Потрапити в середу дозволяють і деякі сучасні гаджети. Часто це можна зробити, дочекавшись розряду акумулятора. Потрібно встигнути зайти в середу ОС, поки активне повідомлення.

Пам'ятаючи дані облікового запису, цілеспрямовано малюйте неправильний ключ. Гаджет сам попросить ввести дані або ввести код, відправлений на пошту.

Варіант другий: обережність

Деякі моделі телефонів підтримують віддалене управління. Потрібно просто дозволити адміністрування пристрою через Google аккаунт . Подивіться, чи немає у вас такої функції. Дана опція знаходиться в розділі Безпека параметрів пристрою.

У деяких пристроях прибрати графічний ключ з Android вийде і без спеціальної опції. Просто спробуйте увійти в обліковий запис і видалити додаток-локер .

Просто спробуйте увійти в обліковий запис і  видалити додаток-локер

SMS Bypass

 • потрібні root-права

Навіщо думати, як розблокувати графічний ключ, якщо можна зробити превентивні дії, ще до виникнення проблеми. Вся сіль в спеціальній програмі - SMS Bypass. Її сенс у тому, що ви попередньо вказуєте в програмі спеціальний пароль. За замовчуванням варто 1234 reset. Далі, якщо з телефоном / планшетом щось трапиться, вам необхідно просто надіслати на Вашу номер повідомлення з будь-якого смартфона. У тексті повідомлення ввести придуманий пароль. Після цих дій гаджет автоматично перезавантажиться без графічного ключа.

Але, якщо графічний ключ вже стоїть, як розблокувати Android? Програма допоможе. Потрібно просто встановити її віддалено. Зайдіть в свій аккаунт через ПК, далі в Play Market . У пошуку потрібно ввести SMS Bypass. Правда, доведеться платити гроші. Якщо ви не прикріплювали кредитку, то зараз саме час. У браузері навіть зручніше.

Варіант третій: видалення gesture.key

Якщо ви дочитали сюди, то не все так, мабуть, просто. Будемо використовувати артилерію. Графічний ключ (вводяться жести) зберігаються в файлі gesture.key. Потрібно позбутися від нього. Є кілька методів.

Aroma

Скачайте додаток Aroma комп'ютером, перемістіть rar-архів на флешку девайса. Потім встановіть його через Recovery. У Арома потрібно пройти в директорію Data, потім System. В останній директорії якраз знаходиться зловісний gesture.key. Видаліть його і перезавантажте пристрій. Ви знову побачите інтерфейс локера, але розблокування не буде потрібно. Введіть будь-який жест або пароль - все одно.

Правда, іноді Арому не можна встановити з Рекавері. Тоді потрібно встановити костомное меню з Фастбут (fastboot) режиму.

Adb Run

Дана програма ставиться не на планшетник / смартфон, а на комп'ютер. Є одна умова - в девайсе повинна бути дозволена налагодження по USB. Отже, драйвера від пристрою на ПК повинні вже стояти.

Натисніть ctrl + R, перебуваючи на робочому столі, введіть cmd і натисніть Enter (Enter). Ось кілька способів:

 • Видалення gesture.key. Введіть команди, супроводжуючи кожну кнопкою «Введення». Потім перезавантажте гаджет і введіть ключ / пін-код за бажанням.

Потім перезавантажте гаджет і введіть ключ / пін-код за бажанням

 • Обнулення значень в system.db. Введіть команди, супроводжуючи кожну кнопкою «Введення». Перезавантажитеся.

Перезавантажитеся

 • Зайти безпосередньо в ADB RUN, виберіть Manual, потім Shell. Наберіть команди і перезавантажте пристрій. Можна буде вводити будь-який жест, пароль, пр.

Можна буде вводити будь-який жест, пароль, пр

Що робити коли забули графічний ключ на Android: Відео

Варіант четвертий: скидання налаштувань

Крайній варіант, коли не виходить нічого. Скиньте пристрій і ключ пропаде автоматично. Не потрібно переживати за дані. Картинки, відосікі, рінгтони та ін. Залишаться, а от решта, на жаль, зітре. Правда, якщо ви регулярно синхронізували пристрій, нічого страшного не буде.

Як скидати різні девайси? Скрізь потрібно вибрати пункт wipe_ data / factory_reset (іноді Clear Storage), завантажившись в особливому режимі. Дехто каже, що це «Bios» Андроїда, хоча, звичайно, це різні речі. Що б зайти в цей «БІОС», виконайте наступне.

Huawei і більшість китайських планшетів

 • Включити разом із затиснутою качелькой збільшення гучності.

ZTE

 • Наберіть екстрений номер * 983 * 987 #, після чого буде доступно меню, де виберіть скидання. Іноді потрібно діяти, як і з Huawei.

Samsung (старі моделі)

 • Включити, утримуючи кнопку «Додому».

Samsung (нові)

 • Затиснути додавання гучності з кнопкою «HOME» і вкл. гаджет.

HTC

 • Бажано вилучити-вставити батарею, а потім включити, утримуючи зменшення гучності.

Sony

 • На комп'ютер потрібно встановити PC Suite для Sony. У програмі в меню Інструменти вибрати опцію «Відновлення даних», далі слідувати підказкам Майстра.

Prestigio

 • Діяти, як з новими моделями Samsung. Після вибору wipe ... / ... reset, затвердити вибір, натиснувши «Додому», потім «Delete_All_User_Data» і перезавантажити пристрій, використовуючи опцію «Reboot_System_Now».

Asus

 • Аналогічно НТС, тільки підтвердження вибору часто відбувається коротким (читай різким) натисканням збільшення гучності.

Як розблокувати планшет, якщо забув графічний ключ: Відео

Дата публікації: 20.06.15

Але, якщо графічний ключ вже стоїть, як розблокувати Android?
Як скидати різні девайси?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика