Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як полагодити планшет?

  1. Як полагодити планшет в домашніх умовах?
  2. Як полагодити планшет, якщо він не включається?
  3. Як полагодити планшет, якщо він не заряджається?
  4. Як полагодити екран планшета в домашніх умовах?
  5. Як полагодити планшет, якщо він завис?

Все більше людей на землі починають користуватися планшетом, як пристроєм, практично незамінним в тих чи інших життєвих ситуаціях. Постійне з'єднання з інтернетом дозволяє простим людям знаходити будь-яку інформацію в мережі, будь то рецепт улюбленої страви або покрокова інструкція, як самому зібрати ракету і відправити її в космос. В інтернеті можна знайти все. Також планшети використовуються для читання преси, самих різних книг і переглядів фільмів. Планшети замінюють телевізор, і програми передач можна дивитися онлайн навіть в метро - під землею. За допомогою планшета можна зателефонувати друзям і знайомим, управляти виробництвом і створювати прес-конференції для засідань засновників фірм. Та багато чого можна робити за допомогою планшета, але як бути в разі поломки? Багатьох хвилює питання, як полагодити планшет.

Як полагодити планшет в домашніх умовах?

Якщо планшет використовується менше року з моменту його покупки і поламався, то не потрібно намагатися його розкрити і лагодити. Краще відразу його віднести в сервісний центр по гарантійному талоні в ремонт. У сервісному центрі працюють професіонали, які його швидко і якісно полагодять, причому безкоштовно. Якщо ж планшету більше року і гарантійний термін вже закінчився, то тоді можна спробувати його полагодити, не виходячи з дому. Варто розглянути варіанти поломки і способи їх усунення.

Як полагодити планшет, якщо він не включається?

Якщо планшет не включається, то тут може бути дві причини:

  1. Зламалася якась деталь.
  2. Чи не працює одна з встановлених програм.

Якщо поломка механічна - треба перевірити спочатку зарядний пристрій (працює чи ні), подає воно ток з потрібним напругою. Якщо з зарядкою все в порядку слід перевірити гніздо планшета , Може бути, воно розбовталося, і зарядний пристрій залишається заряджає планшет через поганого контакту. Якщо з зарядним пристроєм і отвором для зарядки все в порядку, а екран не світиться, то можливо це можуть бути наслідки падіння (якщо воно було). А може, вийшов з ладу відеоадаптер, а його змінюють тільки в сервісних центрах.

Як полагодити планшет, якщо він не заряджається?

Якщо власник планшета не боїться розібрати планшет, вміє працювати з тестером і паяльником, то він може спробувати реанімувати зарядний пристрій, або, розібравши планшет продзвонити ланцюга в гнізді для зарядки і з'ясувати причину відсутності струму в мережі зарядки планшета. Якщо причина в тому, що відійшов будь-якої проводок, то нічого страшного, і цей провід можна припаяти на місце, тільки дуже акуратно. Якщо все проводки на місці, то потрібно перевірити саму батарею. Може бути справа в ній.

Батарея планшета повинна видавати 3,7 вольта. Якщо батарея видає менше, то потрібно купувати нову.

Як полагодити екран планшета в домашніх умовах?

Для того щоб зробити заміну екрану планшета в домашніх умовах необхідно придбати в комп'ютерному магазині точно такий же екран, такий же марки і з тим же цифровим кодом. Потім акуратно розібрати планшет, при цьому необхідно обережно відключати всі шлейфи. Після відключення шлейфів, вийняти батарею, і від'єднати всі плати. Потім феном прогрівається екран планшета і з одного боку, потрібно потягнувши, обережно зняти поламаний екран з підстави. Також, прогрів феном новий екран, дуже акуратно приклеїти його на місце і в зворотній послідовності приєднати до нього все шлейфи та плати.

Якщо власника планшета не лякає така копітка робота, то він цілком може полагодити планшет в домашніх умовах.

Як полагодити планшет, якщо він завис?

На кожному планшеті існує кнопка «Reset» ( «Перезавантаження»). Саме її слід натиснути, якщо планшет раптом завис і не реагує на команди. Якщо планшет і після цього не працює, значить його потрібно нести в сервісний центр на ремонт.

Як полагодити планшет в домашніх умовах?
Як полагодити планшет, якщо він не включається?
Як полагодити планшет, якщо він не заряджається?
Як полагодити екран планшета в домашніх умовах?
Як полагодити планшет, якщо він завис?
Та багато чого можна робити за допомогою планшета, але як бути в разі поломки?
Як полагодити планшет в домашніх умовах?
Як полагодити планшет, якщо він не включається?
Як полагодити планшет, якщо він не заряджається?
Як полагодити екран планшета в домашніх умовах?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика