Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як зав'язувати краватку

  1. «Кент»
  2. «Елдрідж»
  3. «Ван Вейк»
  4. випадковий вузол

Основним елементом сучасного ділового чоловіка є краватка. Цей яскравий шматок тканини здатний не тільки внести родзинку в брутальний спосіб, але і підкреслити індивідуальність.

«... Костюм складається з піджака і брюк, виготовляється з вовняної або напіввовняної тканини темно-синього кольору, носиться з однотонною сорочкою світлих тонів і краваткою»

(с) ПОЛОЖЕННЯ Про формений одяг ГАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Так-так, мова піде про форму. Як відомо, обов'язковим елементом одягу є краватка. Але що робити, якщо хочеться підкреслити власну індивідуальність? Або ж просто відійти від звичних канонів краваткового справи?

У цій статті ми пропонуємо всім (і хлопцям і дівчатам!) Навчитися зав'язувати краватку не тільки класичним вузлом типу «Віндзор», а й такими красивими вузлами як «Кент», «Ван Вейк», «Елдрідж» і «Трініті».
Навіщо це дівчатам? - Так для того, щоб трохи позалицятися за своїми хлопцями, або знайти собі такого міткою фразою «Що за стрьомний вузол ?! Давай тобі Елдрідж зав'яжу! ».

Почнемо з цікавого факту: в кінці 1990-х років двоє дослідників з Кембріджського університету, Томас Фінк і Йонг Мао, за допомогою математичного моделювання порахували кількість можливих варіантів зав'язування вузла краватки. Виявилося, що використовуючи всього дев'ять рухів, можна 85 різними способами зав'язати краватку! Як бачиш, це набагато більше, ніж те, чого тебе тато в дитинстві навчив. Доведено британськими краваток аналітиками.

До справи!

«Кент»

Основним елементом сучасного ділового чоловіка є краватка

Я і мій «Кент». фото автора

Рада модникам: зав'язуючи краватку цим методом, бажано використовувати щільну тканину, тому що вузол не хитромудрий і робить петлю всього один раз. Так він буде виглядати об'ємніше. Тонкий краватку краще підходить до сорочок з вузьким коміром.

Схема в'язання вузла «Кент»

Зав'язується просто, швидко і надійно!

«Елдрідж»

Я і «Елдрідж». фото автора

На відміну від класичних вузлів, зав'язувати його необхідно вузьким кінцем краватки, а не широким. У такій завороту вузол досить примхливий і носити його важко, він раз у раз розпускається від необережного затягування або поправлення. Хочете привернути увагу і здивувати своїх друзів - проявіть пильність і зав'яжіть цей незвичайний «Елдрідж»!

Схема в'язання вузла «Елдрідрж»

Зав'яжи - не пошкодуєш!

«Ван Вейк»

Я і «Ван Вейк». фото автора

Вузол був задуманий як «найдовший вузол з усіх» і за своєю формою трохи нагадує вузол « принц Альберт ». Така краватка виглядає дуже незвично і явно буде залучати громадську увагу. За виглядом нагадує спіраль, спрямовану вниз.

Схема в'язання вузла «Ван Вейк»

Це як скласти мова трубочкою. Не кожен зможе, але для 85% це буде досить просто!

Наостанок нас чекає найкрасивіший (на думку автора) вузол, що носить назву головної героїні трилогії Матриця, Трініті (але це не точно).

Наостанок нас чекає найкрасивіший (на думку автора) вузол, що носить назву головної героїні трилогії Матриця, Трініті (але це не точно)

Я з «Трініті». фото автора

Зав'язувати вузол необхідно вузьким кінцем. Вузол «Трініті» трохи асиметричний, за розміром більше ніж вузол «Віндзор». Через незвичайності форми вузла, викликає інтерес у навколишніх, що дозволяє виділятися з натовпу. Однак необхідна вправність і досвід, щоб з легкістю зав'язувати вузол «Трініті».

Схема в'язання вузла «Трініті»

Зав'язав з п'ятого разу, але воно того варте! При належній вправності можна зав'язати за хвилину.

випадковий вузол

Що робити, якщо всі запропоновані вузли ти в'язати вмієш, але до сих пір не знайшов той єдиний, який підходить тільки тобі? Не біда, є спеціальний сайт, який згенерує для тебе цікавий і оригінальний вузол. Зав'яжи його все!

Будьте стильним разом з mininglife!

Автор П. Сусликов

Але що робити, якщо хочеться підкреслити власну індивідуальність?
Або ж просто відійти від звичних канонів краваткового справи?
Навіщо це дівчатам?
Так для того, щоб трохи позалицятися за своїми хлопцями, або знайти собі такого міткою фразою «Що за стрьомний вузол ?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика