Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як стати бухгалтером. Курси 1С Бухгалтерія.

Дана стаття призначена для тих, хто шукає відповіді на питання "як стати бухгалтером" і вести бухгалтерський облік самостійно як для особистих цілей ( бізнес ), Так і для виконання роботи на підприємстві. Завдання цілком здійсненне, але потрібно чітко уявляти, чого ви насправді хочете. З розбору цих питань ми і почнемо.

У світі, побудованому на товарно-грошових відносинах, облік руху матеріальних цінностей, доходів, витрат та іншого - це дуже важливо. Тому хороші бухгалтери завжди будуть потрібні, а дана професія - затребуваною на ринку праці.

artemvm.info_7f93df247595aaf453913f2d48dc9410

По-перше, найчастіше бухгалтерію вивчають щоб працювати на підприємстві на відповідній посаді. Це найбільш поширена причина вивчення чого б то не було: спочатку вчимо, а потім працюємо. Професія бухгалтера з кожним роком стає все більш затребуваною, оскільки населення росте, а значить зростає і число підприємств, а також їх розмір. Хтось же повинен всім цим керувати, розраховувати прибуток і так далі? Саме тому загальна кількість бухгалтерів росте і буде рости далі.

Саме тому загальна кількість бухгалтерів росте і буде рости далі

artemvm.info_7f93df247595aaf453913f2d48dc9410

На графіку вище наведених зміна чисельності малого підприємництва (МП на вертикальній осі) по роках. Як бачите, після кризи 2014 року спостерігається зростання підприємств малого бізнесу. Прогноз на найближче майбутнє виглядає вельми обнадійливим.

По-друге, безперервно зростає частка дрібного і середнього бізнесу, причому дрібного - набагато більш швидкими темпами. Якщо хтось створив невелику ТОВ або хоча б ІП, то тут уже потрібен хоча б один бухгалтер. З одного боку, це робоче місце для когось; з іншого - очевидні витрати для власника. На останньому варто зупинитися окремо.

Саме з цієї причини велика кількість ІП та власників невеликих фірм вивчають бухгалтерію і ведення обліку в спеціалізованих програмах. Втім, тут важливо не тільки бажання заощадити на зарплаті і соц. платежах, а й прагнення повністю контролювати власний бізнес.

Перш за все, варто все-таки визначитися з тим, для чого це вам потрібно. Будь-яке навчання має на увазі певну мету. Немає мети - ні до чого прагнути. Визначтеся з тим чи хочете ви вести облік у власній компанії або ж збираєтеся працювати бухгалтером на чужому підприємстві.

Визначтеся з тим чи хочете ви вести облік у власній компанії або ж збираєтеся працювати бухгалтером на чужому підприємстві

artemvm.info_7f93df247595aaf453913f2d48dc9410

Якщо ви хочете навчитися вести бухгалтерський облік , То почати слід з вивчення теорії бухгалтерії . Це, звичайно, якщо ви хочете одного разу зайнятися чимось дійсно серйозним, а не просто вводити типові документи в програму. Багато хто не хоче знати теоретичні основи бухгалтерії, оскільки впевнені, що вони і так впораються за допомогою сучасної комп'ютерної програми, наприклад 1С.

artemvm.info_7f93df247595aaf453913f2d48dc9410

В принципі, якщо ви збираєтеся працювати на себе, то в ряді випадків дійсно можна обійтися тільки умінням використовувати для ведення обліку 1С або аналогічну програму. Але такий підхід має право на існування лише для простих видів діяльності. Крім того, якщо ви хочете влаштуватися на роботу бухгалтером, то вивчення теорії хоча б в мінімальному обсязі вам просто необхідно.

Другим кроком стає вивчення програми для ведення бухгалтерії, оскільки зараз на папері облік ніхто не веде. Як ви хочете стати бухгалтером, якщо не вмієте працювати на комп'ютері? Тому для початку потрібно вміти користуватися Windows, а потім вже 1С і іншими програмами.

Третій крок - набуття досвіду ведення обліку. Це, взагалі кажучи, окрема проблема, тому поговоримо про неї особливо.

Це, взагалі кажучи, окрема проблема, тому поговоримо про неї особливо

А чому "головним"? Я мав тут на увазі не стільки стандартну назву посади, скільки те, що така людина повинна мати навички самостійного ведення обліку "від і до", тобто від введення первинних документів і до здачі звітності в ФНС і інші держ. органи. Так що поняття "головний бухгалтер" можна розглядати ширше.

Для прикладу, якщо є хоч якась фірма і є в ній бухгалтер, який веде ВЕСЬ облік, то це, по суті, і є головбух. На даному прикладі добре видно, що тут потрібно вміти ВСЕ в одній особі. Це, звичайно, не означає, що потрібно знати абсолютно всі тонкощі, існуючі на світі. Для роботи головним (єдиним) бухгалтером потрібно добре вміти те, що пов'язано з веденням обліку в даній сфері діяльності, яку здійснює підприємство.

Звичайно, щоб виконувати таку роботу, потрібно також мати і відповідним досвідом. Справа в тому, що без досвіду роботи на посаду бухгалтера беруть вельми неохоче. Але вихід тут все ж є.

Улаштуйтеся спочатку помічником бухгалтера - це дозволить набрати необхідний досвід. Також є деякі шанси отримати роботу бухгалтера в дуже маленькій фірмі або ВП. Зарплата в обох випадках буде невелика, але дозволить набрати необхідний досвід.

Попередження: іноді зустрічаються недобросовісні фірми, які змушують бухгалтера займатися незаконними операціями. Часто такі компанії готові брати людей без досвіду. Не варто йти на такі вакансії, оскільки ви цілком можете навіть і не зрозуміти, що ваші операції протизаконні. А відповідати в разі чого доведеться по повній програмі.

А відповідати в разі чого доведеться по повній програмі

artemvm.info_7f93df247595aaf453913f2d48dc9410

Таке питання теж задають досить часто. Пов'язано це з тим, що фірма 1С фактично є монополістом в створенні бухгалтерських програм на території РФ. Найвідоміша конфігурація 1С - це "Бухгалтерія Підприємства" або просто 1С Бухгалтерія. Уміння вести облік в 1С є одним з важливих пунктів при прийомі на роботу, оскільки найчастіше облік ведеться саме в цій програмі.

Що ж стосується професії, тобто поняття "бухгалтер", а вже 1С або щось інше - це справа десята. Головне, щоб ви вміли користуватися комп'ютерною програмою, яку застосовують в конкретній фірмі. А оскільки найчастіше це саме 1С, то звідси і виникло поняття "бухгалтер 1С". Це, звичайно, не означає, що не потрібно вивчати теорію.

Проте, якщо вам потрібно тільки вводити в програму первинну документацію, то для початку достатньо вивчити 1С, а освоєння теорії можна залишити на потім. Можна також вивчати теорію бухгалтерії в процесі розгляду 1С - це досить поширений варіант. Наприклад, свій Експрес курс 1С я створював саме з таким розрахунком.

Найпростіший варіант - купіть хороший підручник з теорії бухгалтерського обліку і заглядайте в нього в процесі вивчення програми 1С Бухгалтерія. Це дозволить освоїти ази обліку в найкоротші терміни.

Головне почати. Розширити свої знання і досвід ніколи не пізно.

Хтось же повинен всім цим керувати, розраховувати прибуток і так далі?
Як ви хочете стати бухгалтером, якщо не вмієте працювати на комп'ютері?
А чому "головним"?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика