Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як перевірити швидкість свого браузера

  1. Peacekeeper
  2. Internet Explorer Test Drive
  3. Octane
  4. Dromaeo
  5. Speed-battle
  6. HTML5 Test
  7. Browsermark

Браузер сьогодні є головною програмою на комп'ютері, тому від швидкості його роботи багато в чому залежить і ваша загальна продуктивність. Повільно працює браузер може не тільки сповільнити роботу, але і сильно вплинути на ваш настрій, так як немає картини більше дратує, ніж нескінченна завантаження сторінок при серфінгу. З цієї статті ви дізнаєтеся про тих інструментах, які допоможуть вам перевірити швидкість свого браузера і порівняти її з конкурентами.

Peacekeeper

Peacekeeper

Peacekeeper є одним з найбільш широко відомих інструментів для перевірки браузерів. І це не дивно, адже до його створення доклала руку компанія Futuremark - розробники 3DMark і PCMark. Крім перевірки швидкості виконання JavaScript, Peacekeeper тестує також сумісність з HTML 5 і відтворення відео. Peacekeeper виконує тест протягом приблизно п'яти хвилин, а після його завершення видає загальну оцінку швидкості вашого браузера.

Peacekeeper

Internet Explorer Test Drive

Internet Explorer Test Drive

Internet Explorer Test Drive є бенчмарком від Microsoft. Він призначений для вимірювання продуктивності браузера і пропонує на стартовій сторінці кілька десятків різних тестів для перевірки швидкості обробки HTML, CSS і JavaScript. Хоча, як зрозуміло з назви, даний збірник тестів оптимізований для IE, він цілком успішно працює і в інших браузерах.

Internet Explorer Test Drive

Octane

Octane

Octane 2.0 є останньою версією браузерного бенчмарка від Google. Він містить набір типових випробувань для визначення підтримки програмою всіх передових технологій і швидкості їх виконання. Після запуску тесту ваш браузер проходить ряд послідовних завдань, в результаті чого йому буде виставлена ​​фінальна підсумкова оцінка.

Octane

Dromaeo

Dromaeo

Не залишилася осторонь від випробувань браузера на швидкість і компанія Mozilla. Розробники Firefox випустили свій тестовий пакет під назвою Dromaeo, який, втім, заснований на добре відомому тесті SunSpider. З його допомогою ви зможете перевірити продуктивність свого браузера в задачах, пов'язаних з виконанням JavaScript. Dromaeo може зайняти значний час для вимірювання, однак він відображає дуже детальну інформацію про результати тестування.

Dromaeo

Speed-battle

Speed-battle

Це безкоштовний онлайновий сервіс для вимірювання швидкості браузера і продуктивність комп'ютера. З його допомогою ви не тільки зможете дізнатися, скільки папуг набирає ваш браузер в запропонованих тестах, але і отримаєте доступ до загальній статистиці вимірювань. Це дозволить вам на підставі результатів тисяч тестів отримати достовірний доказ того, що саме браузер Firefox сьогодні є найшвидшим з усіх.

Speed-battle

HTML5 Test

HTML5 Test

Цей тест дає уявлення про те, чи добре ваш браузер підтримує стандарт HTML5 і пов'язані з ним специфікації. Кінцева оцінка розраховується на підставі суми балів, набраних за підтримку кожної окремої можливості технології HTML5.

HTML5 Test

Browsermark

Browsermark

На відміну від кількох попередніх тестів, створених виробниками браузерів і тому вселяють певні сумніви з приводу їх об'єктивності, цей пакет створений незалежними розробниками і вже тому заслуговує на нашу увагу. Сервіс орієнтований на вимір продуктивності в наближених до реального життя задачах з використанням CSS, DOM, Graphics, JavaScript і фреймворків.

Browsermark

Ну а тепер, коли зброя роздано, а ставки зроблені, пора, панове, перейти до дуелі. Отже, який же браузер всіх розумніший, красивіше і швидше? Прохання підкріплювати свої доводи скриншотами з результатами тестів.

Отже, який же браузер всіх розумніший, красивіше і швидше?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика