Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як вибрати ноутбук # 1: з чого почати, типи ноутбуків і їх особливості

  1. зміст
  2. З чого почати вибір. Перший крок при виборі ноутбука
  3. Основні типи ноутбуків
  4. Ноутбуки початкового рівня
  5. Офісні ноутбуки
  6. універсальні ноутбуки
  7. Ігрові ноутбуки
  8. Настільний ноутбук, трансформер або ультрабук

Як вибрати ноутбук? Якщо конкретніше, на які технічні характеристики звернути увагу в першу чергу, щоб знайти «свою» модель - ту, яка буде відповідати вашим вимогам і справлятися з покладеними на неї завданнями, будь то: ігри, робота в графічних редакторах або просто активний інтернет-серфінг ?

Такі питання задає собі майже кожен потенційний користувач, усвідомлено зіткнувся з проблемою вибору ноутбука. Саме проблемою. І навіть в 2018 році. Адже техніка ця досить складна, а асортимент моделей - величезний. І формувати свою думку тільки по тому, що бачиш, а не знаєш, скажімо, за зовнішнім виглядом ноутбука, звичайно, не можна. Як то кажуть, собі дорожче.

Тільки при вмілому і продуманому виборі ноутбук, навіть бюджетний, зможе претендувати на статус вірного комп'ютерного друга і помічника Тільки при вмілому і продуманому виборі ноутбук, навіть бюджетний, зможе претендувати на статус вірного комп'ютерного друга і помічника. А дії на авось, тобто випадковий вибір, заснований виключно на дизайні моделі, її вартості або, наприклад, звучності імені / бренду, може обернутися цілковитим розчаруванням. Допоможемо розібратися з тим, як вибрати правильний ноутбук.

зміст

  1. З чого почати вибір. Перший крок при виборі ноутбука
  2. Основні типи ноутбуків
  3. Ноутбуки початкового рівня
  4. Офісні ноутбуки
  5. універсальні ноутбуки
  6. Ігрові ноутбуки
  7. Настільний ноутбук, трансформер або ультрабук

З чого почати вибір. Перший крок при виборі ноутбука

І перш ніж приступити до захоплюючих пошуків під девізом: «Який вибрати ноутбук і який ноутбук краще», не зайвим буде трохи заглибитися в тему і згадати історію створення пристрою І перш ніж приступити до захоплюючих пошуків під девізом: «Який вибрати ноутбук і який ноутбук краще», не зайвим буде трохи заглибитися в тему і згадати історію створення пристрою.

Так, ідея створення портативного комп'ютера «розміром із блокнот» (саме так перекладається слово «ноутбук», англ. Notebook - блокнот) належить керівнику дослідницької лабораторії фірми Xerox Алану Кей (Alan Key). Вона була озвучена ним у далекому 1968 році. На початку 80-х років минулого століття майже одночасно були створені два види ноутбука.

За замовленням NASA компанією Grid Systems - ноутбук Grid Compass, який використовувався в космічній програмі.

За замовленням   NASA   компанією Grid Systems - ноутбук Grid Compass, який використовувався в космічній програмі

GRiD Compass, 1982-1990

І цивільний варіант (модель Osborne 1), створений винахідником Адамом Осборном для вирішення цілком земних завдань.

Osborne 1

До слова, останній важив ні багато ні мало 11 кг і мав дисплей розміром 8,75 × 6,6 см. Та й коштував чималих на ті часи грошей - $ 1795.. З цього, можна сказати, і стартувала епоха ноутбуків - переносних малогабаритних персональних комп'ютерів, без яких сьогодні важко уявити наше життя.

Проблема сучасного споживача - вибір. Маркетологи підрахували, що тільки половина покупців електроніки через час - склавши особистий досвід користувачів - повністю задоволена придбанням. Щоб опинитися в числі щасливчиків, рекомендуємо робити свій вибір усвідомлено і слідувати деяким нехитрим правилам. Перед покупкою детально вивчіть ринок. Не полінуйтеся зібрати інформацію про товар з різних джерел: відгуки та рекомендації друзів і знайомих, відомості на оглядових сайтах в Інтернеті. Це допоможе створити своєрідні «маяки», за якими буде простіше орієнтуватися в різноманітті моделей. І в результаті ви оберете саме ту модель, яка вам потрібна. Перераховані рекомендації працюють по відношенню до всіх товарів і послуг, в тому числі і стосовно до ноутбуків

Сьогодні, на відміну від ринку електроніки 80-х років XX століття, асортимент вражає. Є моделі на будь-який смак і колір, починаючи від новинок малознайомих і тільки що з'явилися компаній і закінчуючи регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, що стали практично класикою, від відомих всьому світу брендів.

Всіх їх об'єднують схожий зовнішній вигляд (відносно) і стандартний набір елементів, як то:

  • дисплей
  • клавіатура
  • пристрій вказівки (сенсорна панель, або тачпад)
  • «Залізо»
  • акумуляторна батарея

Разом з тим кожен з ноутбуків має свої особливості. Ноутбук може бути універсальним або узкофункціонального, ресурсоємним, здатним тягнути складну сучасну графіку або призначеним для виконання простих завдань (перегляд новинних сайтів, прослуховування музики, написання студентських рефератів і так далі), мініатюрним (раніше їх називали нетбуками (netbook)) або повноцінним мобільним комп'ютером зі стандартним екраном, оформленим в лаконічному діловому стилі або з яскравий дизайном (наприклад, в гламурному корпусі або, як варіант, в стилістиці якогось популярного фільму на кшталт саги "Зоряні війни" ), З базовим наповненням або наворотами на зразок системи рідинного охолодження, двох відеокарт, сканера відбитків пальців, вже звичного в сучасних ультрабуки, крутий акустики і так далі.

Ваше завдання - не потонути в океані пропозицій і не піти, як ослик за морквиною, на поводу у некомпетентного або хитрого продавця, зацікавленого продати конкретну модель, яка не відповідає вашим вимогам і вам не потрібна Ваше завдання - не потонути в океані пропозицій і не піти, як ослик за морквиною, на поводу у некомпетентного або хитрого продавця, зацікавленого продати конкретну модель, яка не відповідає вашим вимогам і вам не потрібна.

Ваше завдання - не потонути в океані пропозицій і не піти, як ослик за морквиною, на поводу у некомпетентного або хитрого продавця, зацікавленого продати конкретну модель, яка не відповідає вашим вимогам і вам не потрібна

Для цього треба озброїтися хоча б мінімальними - базовими - знаннями. Надати корисний інформаційний мінімум і допомогти вибрати ноутбук і є метою статті.

Перш за все, необхідно усвідомити, що різноманітність моделей зовсім не випадково. Воно продиктовано, по-перше, завданнями, які належить вирішувати ноутбука, по-друге, умовами, в яких передбачається використовувати пристрій (офіс, навчання, домашня експлуатація, відрядження і подорожі).

На першому етапі вивчення ринку пропозицій важливо визначитися: На першому етапі вивчення ринку пропозицій важливо визначитися:

  1. Для яких цілей вам потрібен ноутбук: робота в офісі, ігри, мультимедійні розваги
  2. Планується стаціонарне використання або ви хочете брати ноутбук в поїздки

А також: А також:

  • Які засоби комунікації та носії інформації будете використовувати найчастіше
  • Яке програмне забезпечення буде потрібно для вирішення поставлених завдань
  • Чи важливо для вас час автономної роботи моделі (без доступу до електричної мережі, чи то пак потрібно звертати увагу на акумулятор, його місткість)

Перелік критеріїв відбору може відрізнятися від запропонованого Перелік критеріїв відбору може відрізнятися від запропонованого. Його можна скласти самостійно, в залежності від уподобань і побажань. Важливо, щоб була сформована своєрідна матриця, що дозволяє відібрати для порівняння найбільш підходящі екземпляри в установленому ціновому коридорі. А з меншої кількості моделей вже легше вибирати. На цьому етапі вже можна підключити візуальні враження: подобається чи ні.

Основні типи ноутбуків

Отже, ви визначилися з завданнями, які повинен виконувати ваш майбутній комп'ютерний помічник - ноутбук . На наступному етапі вибору подумайте над тим, в якої категорії продовжити пошуки і який серед відібраних ноутбуків буде максимально відповідати вашим вимогам.

Згідно з однією з прийнятих класифікацій, ноутбуки, в залежності від свого призначення, поділяються на чотири основні типи:

  • початкового рівня
  • офісні (бюджетні, для тих, хто вирішує, як вибрати ноутбук для роботи)
  • універсальні (мультимедійні)
  • ігрові

Ноутбуки початкового рівня

До них відносяться доступні за ціною моделі, які успішно справляються з найпростішими завданнями До них відносяться доступні за ціною моделі, які успішно справляються з найпростішими завданнями. Вони, як правило, мають модулі Bluetooth і Wi-Fi, оснащені недорогими двоядерними процесорами Intel Celeron, Intel Pentium, які дозволяють виконувати одночасно кілька нескладних завдань, наприклад, слухати музику під час роботи в текстовому редакторі.

Моделі початкового рівня мають сучасну інтегровану графіку Intel, оперативну пам'ять в межах 4-8 ГБ, необхідний набір роз'ємів Моделі початкового рівня мають сучасну інтегровану графіку Intel, оперативну пам'ять в межах 4-8 ГБ, необхідний набір роз'ємів. Деякі обладнані оптичним приводом - пристроєм для зчитування інформації з компакт-дисків, DVD. Але сьогодні на цей параметр вже не звертають увагу.

Ноутбуки початкового рівня можна зустріти в будь-який лінійці і у різних виробників.

  • Аудиторія - новачки, користувачі стандартних офісних програм, учні, люди, яким потрібен сучасний інтелектуальний інструмент для зчитування інформації (аудіо-, відео) і простих розваг
  • Ціновий коридор: $ 200-250
  • Кращі моделі представлені виробниками: Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo (серія IdeaPad 100) і не тільки

Офісні ноутбуки

Наступний тип - офісні ноутбуки (в тому числі і бюджетні) Наступний тип - офісні ноутбуки (в тому числі і бюджетні). І він, згідно з маркетинговими дослідженнями, є наймасовішим. Якщо хочете купити ноутбук для роботи, вибирайте серед них.

Популярність пояснюється просто: техніка такого класу зручна, затребувана в багатьох галузях економіки та промисловості (медицина, логістика, облік і аудит, дорожні служби і т Популярність пояснюється просто: техніка такого класу зручна, затребувана в багатьох галузях економіки та промисловості (медицина, логістика, облік і аудит, дорожні служби і т. Д.), Підходить для домашнього використання, відрізняється високою якістю продуктивності і працює практично безшумно.

Офісний ноутбук гарантує комфортну роботу в Інтернеті і виконання всього комплексу стандартних офісних програм Офісний ноутбук гарантує комфортну роботу в Інтернеті і виконання всього комплексу стандартних офісних програм. З його допомогою можна будувати графіки, діаграми, таблиці, виконувати складні розрахунки, а на дозвіллі - побалуватися відносно малопотужними іграми на низьких налаштуваннях якості графіки.

Процесори Intel надійні Процесори Intel надійні. Моделі працюють в автономному режимі до 8-10 годин. Оперативка - в межах 4-8 ГБ. Є Wi-Fi і Bluetooth в якості бездротових технологій. Камера і мікрофон, як правило, бюджетні, але цього цілком достатньо для спілкування з використанням сучасних засобів комунікації. Дискретна ігрова карта відсутня.

  • Аудиторія: співробітники офісів, журналісти, службовці, студенти, тобто користувачі, для яких комп'ютер, перш за все, є засобом роботи і спілкування, а не, скажімо, ігровою приставкою
  • Ціновий діапазон: $ 250-500
  • Кращі моделі представлені такими виробниками: ASUS, Dell, HP і не тільки

Аудиторія: співробітники офісів, журналісти, службовці, студенти, тобто користувачі, для яких комп'ютер, перш за все, є засобом роботи і спілкування, а не, скажімо,   ігровою приставкою   Ціновий діапазон: $ 250-500   Кращі моделі представлені такими виробниками: ASUS, Dell, HP і не тільки

універсальні ноутбуки

Моделі на кожен день, в тому числі і мультимедійного призначення Моделі на кожен день, в тому числі і мультимедійного призначення. І якщо не знаєте, який купити ноутбук, то вам, мабуть, потрібна саме універсальна модель. Грубо кажучи, це більш досконала і наворочена версія офісного ноутбука. За рахунок процесорів нового покоління (по крайней мере, не старичків) ці комп'ютери мають більш вражаючу продуктивність.

Пам'ять - пристойний обсяг. В результаті універсали успішно справляються зі спеціалізованими ресурсоємними програмами, в тому числі графічними, і ідеально підходять для роботи в умовах багатозадачності.

Стандартний набір додаткових опцій в таких моделях є незмінним: Wi-Fi, Bluetooth, кардрідер, кілька роз'ємів USB, мікрофон, камера. Але він підібраний більш вимогливо, ніж в найпростіших моделях.

Що стосується ігор, то вони, звичайно, зовсім не коник універсальних ноутбуків. На них можна пограти хіба що в іграшки із середнім рівнем настройки графіки.

Серед особливостей універсальних ноутбуків: відносно велика маса і скромна автономність, оснащеність зручним екраном 15,6 дюйма, 17 дюймів, нагрівання корпусу і досить гучна робота.

Якщо оцінювати об'єктивно, то ці ноутбуки відносяться до категорії мобільних вельми умовно. Так, це вже не громіздкий стаціонарний комп'ютер з системним блоком, монітором, окремої клавіатурою. І теоретично універсалу можна взяти з собою в поїздку. Але зручність транспортування гарантувати ніхто не візьметься. Все-таки габарити - вони досить великі як для мобільного пристрою. Зате універсальний ноутбук надійний і практично безвідмовний, якщо експлуатувати його в стаціонарному режимі в межах будинку або офісу.

  • Аудиторія: офісні працівники, вчені і службовці, творчі люди (дизайн, архітектура, моделювання одягу), студенти, а також сім'ї, в яких комп'ютер є в єдиному екземплярі, і він призначений для всіх її членів, тому повинен виконувати різні завдання
  • Ціновий діапазон: $ 500-750

Ігрові ноутбуки

Назва говорить сама за себе Назва говорить сама за себе. Це - узкофункціонального і досить дорогі ноутбуки, призначені для потужних комп'ютерних ігор зі складною графікою і великою кількістю дій. І саме в їх корпусах - найпродуктивніші мобільні комплектуючі, можна сказати, весь технологічний авангард людства.

І саме в їх корпусах - найпродуктивніші мобільні комплектуючі, можна сказати, весь технологічний авангард людства

Dell Inspiron 15 (7577) - 15-дюймові геймерские ноутбуки з чотирьохядерними процесорами Intel 7-го покоління і відеокартами NVIDIA GeForce GTX 1060 (дискретна графіка)

Такий ноутбук повинен виконувати ресурсомісткі завдання, тому головною вимогою до нього є висока продуктивність. Процесор, відеокарта, обсяг оперативної пам'яті (RAM, 16 ГБ і вище), її тип (НЕ DDR3, а вже DDR4) і частота (від 1600 до 2400 МГц) - на все це при виборі геймерской моделі звертаємо увагу.

Процесор, відеокарта, обсяг оперативної пам'яті (RAM, 16 ГБ і вище), її тип (НЕ DDR3, а вже DDR4) і частота (від 1600 до 2400 МГц) - на все це при виборі геймерской моделі звертаємо увагу

Dell Inspiron 15 7577 (i75581S0DL-418) Dell Inspiron 15 7577 (i75581S0DL-418)

Основна перевага ноутбуків - мобільність - має зворотну сторону. Стосується це і ігрових моделей . Мобільним варіантів відеокарт (про них докладніше у другій частині статті) складно конкурувати з настільними, але вони максимально наближені до можливостей останніх і можуть забезпечити комфортну роботу в найсучасніших іграх.

Ігрові ноутбуки можуть похвалитися ефективною системою охолодження. Традиційно вони мають додаткові порти для підключення ігрових аксесуарів . Бездротова комутація для навушників, геймпада і підключення до інших пристроїв дуже важлива.

Автономність в середньому становить від 3 до 8 годин (і над цим виробники активно працюють). Більшість дорогих моделей допускає заміну комплектуючих для збільшення продуктивності.

ASUS ROG Zephyrus ASUS ROG Zephyrus

- суперпотужний ігровий ноутбук з Intel Core i7 і NVIDIA GeForce GTX 1080 Max-Q. Це - перший 18-міліметровий ноутбук з GPU, що забезпечує графіку рівня настільних ПК ( огляд моделі ). Працює під управлінням Windows 10 Professional

Крім того, важливо, щоб можливості процесора відповідали завданням користувача. При виборі ноутбука надлишкова обчислювальна потужність зазвичай цінується менше крутий автономності: техніка-то мобільна. Однак якщо вам потрібна ігрова модель, особливо для будинку, то потужність, звичайно, перш за все.

На початку квітня Intel представила свій перший мобільний процесор Core i9 - вже восьмого покоління. Це - флагман лінійки продуктивних чіпів для геймерських ноутбуків (подробиці тут ).

А першою ластівкою з Core i9-8950HK на борту став ноутбук   MSI GT75 Titan А першою ластівкою з Core i9-8950HK на борту став ноутбук MSI GT75 Titan . Впевнені, вимогливий геймер їм буде задоволений.

MSI GT75 Titan - перший ноутбук з новим мобільним процесором Intel Core i9

Практично всі ігрові ноутбуки відрізняються особливим - дещо агресивним - дизайном, часом нагадує космічні крейсери. багато хто має підсвічування клавіатури і важливу в іграх якісну акустику.

Ключова роль в ігровому процесі відводиться продуманій ергономіці Ключова роль в ігровому процесі відводиться продуманій ергономіці. Це: зручне розташування елементів управління, якісна клавіатура, допоміжні кнопки.

До речі, дисплей в ігрових моделях вибирається не так виходячи з типу матриці (їх виробники сьогодні на цьому рідко економлять), як діагоналі (від 17 дюймів ) І наявності додаткових булочок на кшталт зменшення відблисків і рівномірного розподілу підсвічування.

Цікава новинка від Xiaomi - гральний ноутбук Mi Gaming Laptop з дискретною відеокартою Nvidia GeForce GTX 1050 Ti (в базовій конфігурації) і Nvidia GeForce GTX 1060 (в топової). Причому потужності всередині рівно стільки, скільки потрібно для свіженьких ігор на високих настройках графіки в Full HD .

Продумана підсистема охолодження - розташовані праворуч і ліворуч вентилятори, які оперізують теплові трубки, що включається після натискання клавіші спеціальний режим Tornado - дозволяє буквально за десять хвилин охолодити ключові компоненти Xiaomi Mi Gaming Laptop на кілька градусів.

Але обійшлося без будь-яких екстремальних нахилів на кшталт системи рідинного охолодження або двох відеокарт Але обійшлося без будь-яких екстремальних нахилів на кшталт системи рідинного охолодження або двох відеокарт. І ціна моделі радує: Mi Gaming Laptop від Xiaomi є одним з найбільш доступних рішень для геймерів.

Для гри знадобляться і нові ігрові навушники Xiaomi - Gaming Headset , Оцінені в $ 55.

А перетворити будь-який ноутбук в крутий геймерський допоможе eX Core - компактна зовнішня відеокарта (стартап).

У що пограти:

Настільний ноутбук, трансформер або ультрабук

Є й проміжні рішення на кшталт ультрабуків-трансформерів Є й проміжні рішення на кшталт ультрабуків-трансформерів. І таких на ринку сьогодні безліч.

Lenovo Yoga 720-13IKB Lenovo Yoga 720-13IKB

- компактний ультрабук-трансформер для офісної роботи на базі Intel Core i7-7500U і Windows 10 ( огляд моделі )

Настільні моделі (ноутбук для дому) відрізняє великий екран (від 15 дюймів) і пристойна маса (від 2 кг і більше). Вони бувають як недорогими, так і ТОП-сегмента - потужними машинами з високою продуктивністю, актуальною в іграх і при обробці відео. І якщо ви думаєте, як вибрати ноутбук для дому, можна сміливо звертати свою увагу на цей клас.

Трансформери - гібрид планшета і звичайного ноутбука - мають таку відмінну рису, як сенсорний екран .

Трансформери - гібрид   планшета   і звичайного ноутбука - мають таку відмінну рису, як   сенсорний екран

Lenovo Yoga 730 - гібридний пристрій, яке може грати роль як ноутбука, так і планшета. новинка виставки MWC-2018 . Має підтримку Cortana і Alexa і доступна в модифікаціях з 13 і 15-дюймовими сенсорними екранами (дозвіл Full HD або 4K )

Найчастіше працюють трансформери на Windows 10 , Але можуть бути і дуальними: з Windows і Android, наприклад.

ASUS ZenBook Flip 14 - ноутбук формату 2 в 1 з 14-дюймовим (є «фліп» і більше, і менше) Full HD-дисплеєм ( відео огляд )

Тепер про ультрабуки. Це - тонкі ноутбуки. І легкі, до 1,3 кг, завдяки чому їх часто беруть з собою навіть на прогулянку.

Acer Swift 3 SF314-52

- класичний 14-дюймовий ультрабук на Windows 10 Home ( огляд моделі )

Варто сказати, що дорогі моделі в продуктивності легко можуть конкурувати з настільними.

Варто сказати, що дорогі моделі в продуктивності легко можуть конкурувати з настільними

Наприклад - ультрабук бізнес-класу   ASUS ZenBook 3 Deluxe UX490UA   (   огляд   ) Наприклад - ультрабук бізнес-класу ASUS ZenBook 3 Deluxe UX490UA ( огляд ).

ASUS ZenBook 3 Deluxe UX490UA

Легкий (1,2 кг) і тонкий (12,9 мм), він вражає відмінною продуктивністю, швидким SSD-накопичувачем, унікальною системою охолодження, пристойною автономністю, наявністю сканера відбитків пальців, преміальним дизайном і якісною акустикою.

Серед недоліків пристрою хіба що його висока ціна Серед недоліків пристрою хіба що його висока ціна.

Серед недоліків пристрою хіба що його висока ціна

ASUS NovaGo - представник першої хвилі ноутбуків Windows 10 ARM, які працюють на процесорі Snapdragon 835 і мають модем X16 LTE. Так що тепер не тільки смартфони незалежні від Wi-Fi-мереж

Новинка обзавелася 13,3-дюймовим екраном і автономністю в режимі перегляду відео майже в 24 (!) Години.

) Години

А ще кажуть, ноутбуки з Qualcomm Snapdragon 850 під керуванням Windows 10 будуть підтримувати 5G-мережі . Цікаво, що компанія Huawei вже анонсувала випуск смартфона з підтримкою 5G .

Флагманська модель Huawei - Huawei Matebook X . Це ультрабук бізнес-класу в преміальному дизайні ( текстовий огляд моделі ).

Оновив виробник серію MateBook D з 15,6-дюймовим Full HD-дисплеєм. Це рішення середнього рівня. До речі, хизуються підтримкою сучасних ігор і Mixed Reality від Microsoft.

І сьогодні VAMR-технології - virtual, augmented, mixed reality (віртуальна, доповнена, змішана реальність) - справжні технологічні тренди. Вони мають величезний потенціал для трансформації комп'ютерної галузі, а також, наприклад, ракетно-космічної галузі, про досягненнях якої ми писали в честь Дня космонавтики (а тут крута підбірка тематичних фільмів про космос, які варто подивитися або переглянути, причому не один раз).

Так, наприклад, відомо, що в NASA технологію змішаної реальності використовують для тренування астронавтів.

А ось додаток Allo Virtual Shop номіновано на нагороду за «Краще AR-додаток» (Це ми трошки хвалимося).

Huawei MateBook D Huawei MateBook D

- повнорозмірний 15,6-дюймовий Full HD-ноутбук в симпатичному металевому корпусі

Модель, огляд якої ви можете прочитати тут , вже є в продажу .

Модель, огляд якої ви можете прочитати   тут   , вже   є в продажу

А пройшовши   по цьом ПОСИЛАННЯ   , Ви можете дізнатися про новинки ASUS, представлених в рамках січневої виставки CES-2018 А пройшовши по цьом ПОСИЛАННЯ , Ви можете дізнатися про новинки ASUS, представлених в рамках січневої виставки CES-2018. Інформація про свіженьких моделях Acer знаходиться тут .

До прем'єри фільму «Месники: Війна нескінченності» ( що подивитися в кіно ) Хлопці з Acer представили нову лінійку ноутбуків в супергеройському оформленні: Acer Aspire 6 Captain America Edition, Acer Nitro 5 Thanos Edition і Acer Swift 3 Iron Man Edition.

Розмірковуючи, який ноут купити, можна звернути увагу і на перший ноутбук під торговою маркою Honor - 14-дюймовий MagicBook з процесорами Intel восьмого покоління, відеокартою NVIDIA MX150 і заявленої 12-годинний автономністю. Ціна питання - від $ 800.

На допомогу користувачу: На допомогу користувачу:

Фото надано: ASUS, Yankodesign, DigiTimes, Engadget.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика