Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як прошити Xbox 360 самому: 5 простих кроків

  1. 1 попередження
  2. 2 попередження
  3. Останнє попередження
  4. Крок № 1. Визначте Модель приводу
  5. Крок № 2. Скачайте необхідне програмне забезпечення
  6. Крок № 3 Зніміть ключ приводу.
  7. Крок № 4 Прошийте Xbox 360
  8. Перевірте правильність прошивки!

Щоб встановити на свій Xbox прошивку, яка дозволяє запускати самописние диски, вам не обов'язково звертатися до фахівців. Ви можете зробити все самі. Паяльника вам не буде потрібно, потрібно буде тільки розібрати консоль. Для цього досить викрутки.

Ось 5 простих кроків для прошивки Xbox 360

Перш ніж братися за викрутку і розбирати свою консоль, прочитайте 3 важливих попередження.

1 попередження

Модифікуючи свою консоль, ви втрачаєте гарантійного обслуговування компанії Microsoft. Редакція теж не несе відповідальності за наслідки ваших дій. Користуючись цією інструкцією ви дієте на свій страх і ризик. Якщо в результаті ваших маніпуляцій приставка вийде з ладу, її ремонт вам доведеться проводити за свій рахунок (якщо цей ремонт буде в принципі можливий).

2 попередження

Інструкція написана для досвідчених користувачів операційних систем сімейства Windows, знайомих, хоча б у загальних рисах, з апаратною частиною комп'ютера. Тобто, передбачається, що ви знаєте, що таке SATA, і можете встановити програму без докладної інструкції з десятком скріншотів кнопки «ДАЛІ».

Останнє попередження

Інструкція написана на прикладі приводу Lite-On DG-16D2S з FW Ver 83850c V1. При цьому передбачається, що на приставці встановлена ​​стандартна заводська прошивка. Для інших моделей порядок дій може відрізнятися. Наприклад, прошивка деяких консолей вимагає заміни плати приводу. В цьому випадку краще звернутися в спеціальну майстерню .

Також по-іншому проводиться заміна старішої версії неофіційною прошивки на LT + 3.0.

У наших майстернях проводиться прошивка Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Якщо незважаючи на всі ці попередження ви все ще готові самостійно прошити свій Xbox, читайте цю інструкцію.

Крок № 1. Визначте Модель приводу

Залежно від моделі приводу, вам буде потрібно різна версія прошивки: LT + 3.0 або LTU 2.0.

Щоб визначити модель приводу, приставку потрібно розібрати. На корпусі приводу буде наклейка. З усієї зазначеної на ньому інформації вам буде потрібно виробник (в нашому прикладі це Lite-On), модель (в статті розглядається DG-16D2S) і FW Ver (в нашому випадку 83850c V1)

Сам привід виймати з консолі не потрібно.

Крок № 2. Скачайте необхідне програмне забезпечення

Тепер знайдіть в інтернеті прошивку для вашого приводу і останню версію програми Jungle Flasher. За допомогою цієї утиліти ви будете прошивати приставку.

Встановіть Jungle Flasher на свій комп'ютер. Якщо у вас встановлений RAID-контролер на VIA обов'язково видаліть драйвер цього пристрою. Інакше прошити консоль не вийде. Вимкніть комп'ютер.

Крок № 3 Зніміть ключ приводу.

Підключіть DVD-привід приставки до материнської плати комп'ютера через SATA-кабель (для цього необхідно вимкнути комп'ютер і зняти кришку з системного блоку). Також підключіть до консолі відео-кабель і кабель живлення. Увімкніть приставку і комп'ютер.

Запустіть програму Jungle Flasher від імені адміністратора. На вкладці DVDkey 32, в поле I / O port виберіть привід приставки. У розділі Drive Properties повинні відобразитися дані про це привід:

Для зчитування ключа натисніть кнопку LO83info .Якщо у вас з'явилося повідомлення про помилку:

Значить, у вашому випадку потрібно більш складний спосіб зняття ключа. Описаних тут методом зробити прошивку не вийде.

Ось це повідомлення

позначає, що настав найвідповідальніший момент в процесі прошивки.

Увага! Найменша помилка при подальших маніпуляціях з приводом призведе до повної непрацездатності приставки!

Відкрийте лоток приводу і, утримуючи його, натисніть кнопку закриття. Привід при цьому закриватися не повинен (ви його утримуєте). Вимкніть консоль, витягніть з приводу білий штекер харчування. Від'єднайте від цього штерека третій проводок. Вставте лоток наполовину, вставте білий штекер назад (третій проводок при цьому залишається від'єднання) і включіть консоль. Лоток приводу при цьому повинен залишитися нерухомим.

Тепер можна натиснути ОК в діалоговому вікні Jungle Flasher. Після цього у вас повинно з'явитися наступне повідомлення:

Коли ви побачите це вікно, витягніть рукою лоток приводу до кінця (харчування при цьому відключати не потрібно) і знову натисніть ОК.

Після цього програма вважає ключ. Збережіть ці файли - без них ви не зможете запустити приставку!

Якщо ви пам'ятаєте, в зарядному харчування від'єднаний третій провід. Зараз його потрібно вставити назад.

Крок № 4 Прошийте Xbox 360

Отже, якщо ви все зробили правильно, у вас є файл з ключем прошиваного приводу, який ви тільки що зберегли, і прошивка для цього приводу, яку ви заздалегідь завантажили. Можете переходити безпосередньо до прошивці.

Відкрийте вкладку вкладку FirmwareTool32:

Натиснувши кнопку Open Source Firmware, виберіть файл ключа свого приводу. Це файл повинен назватися Dummy.bin або Lite-OFW.bin. Після цього у вас з'явиться вікно з пропозицією автоматично завантажити прошивку:

Натисніть НІ (NO) і виберіть вже завантажену прошивку, натиснувши кнопку Open Target Firmware. Після цього натисніть кнопку Spoof Source to Target і збережіть отриману прошивку (Save to File).

Тепер переходите на вкладку MTKFlash32. Тут натисніть кнопку Lite-On Erase:

У вас з'явиться вікно з питанням, чи впевнені в точності знятого ключа. Якщо впевнені - тисніть YES (так).

Коли з'явиться ось це вікно:

Вимкніть і відразу ж включите приставку.

У вікні логу у вас повинна з'явитися запис «Drive returned Status 0x72,», а в розділі Drive Properties - напис «Drive in Vendor Mode!». Якщо це так, натискайте YES в діалоговому вікні. Після цього натисніть кнопку Write:

Коли прошивка буде встановлена на привід, в балці з'явиться запис: «Write verifed OK!». Як тільки ви її побачите, натискайте кнопку Outro / ATA Reset.

Перевірте правильність прошивки!

На цьому прошивка Xbox 360 завершена. Тепер перевірте її працездатність. Вставте диск із записаною на нього грою (на диску повинна бути записана гра спеціально для прошивки LT + 3.0) і запустіть її. Якщо гра завантажилася, значить ви встановили прошивку правильно.

Якщо ж у вас виникли проблеми, зверніться в нашу майстерню - фахівці прошиють ваш Xbox 360 і нададуть гарантії на свою роботу.

У наших майстернях проводиться прошивка Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика