Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як перепрошити Xiaomi redmi 3

  1. Детальний керівництво з перепрошивки Xiaomi redmi 3:
  2. Вимкнення ідентифікації підпису
  3. Завантаження Recovery
  4. Режим налагодження на перепрошивати девайсе
  5. початок прошивки
  6. Готово! Користуйтеся і насолоджуйтеся!

Якщо ви любите смартфони Xiaomi і шукали найбільше розумну інструкцію «як перепрошити Xiaomi mi3», Ви потрапили за правильною адресою. У цьому посібнику ми покажемо як самостійно провести процедуру перепрошивки від А до Я. Пам'ятайте, будь-яка маніпуляція з прошивкою знімає гарантійні зобов'язання з виробника і продавця.

Важливо! Забороняється відключати живлення комп'ютера або телефону під час прошивки, на комп'ютері слід закрити всі програми та ігри. Один необережний дію під час прошивки може перетворити Ваш смартфон в гарбуз і відправити на пошуки, де купити Xiaomi redmi 3 за вигідною ціною.

Детальний керівництво з перепрошивки Xiaomi redmi 3:

Для початку нам необхідний ПК на базі ОС Windows для завантаження утиліти MiPhone Tools . Перед запуском утиліти вам слід вимкнути перевірку цифрового підпису драйвера. Під час інсталяції MiPhone не потрібно міняти шлях установки, також переконайтеся в тому, що в шляху немає російських букв. Під час інсталяції будуть вискакувати попередження про встановлення непідписаних драйверів, обов'язково погоджуйтеся з їх установкою. Після установки, каталог «Android» скопіюйте в корінь диска C: \

Шлях для установки утиліти:

• для 32 розрядної операційної системи, перейдіть по шляху C: \ Program Files \ Xiaomi \ MiPhone \ Google \

• для 64 розрядної шлях буде виглядати так C: \ Program Files (x86) \ Xiaomi \ MiPhone \ Google \.

Вимкнення ідентифікації підпису

Як вимкнути перевірку цифрового підпису драйвера для різних версій Windows: Windows 7 - під час запуску комп'ютера, перед появою завантажувального логотипу Windows слід швидко клацати на клавішу «F8», доки не отримаєте додаткових варіантів завантаження. Вибираємо «Відключення обов'язкової підпису драйверів», чекаємо повного завантаження системи.

• Windows 8 - затисніть одночасно клавіші «WIN» і «I», правіше з'являться «Параметри», затиснувши клавішу «SHIFT» натискаємо на «Вимкнення / Перезавантаження». Перезапустити система видасть «Вибір дії / Діагностика / Розширені можливості пошуку / Параметри завантаження / Перезавантажити». Дочекавшись перезавантаження з'являться «Параметри перезавантаження» тиснемо «F7» і чекаємо поки завантажиться операційка.

• Windows 10 - з затиснутою клавішею «SHIFT» тиснемо «Пуск / Вимкнення / Перезавантаження». Перезавантажити, система запропонує вибрати дію, вибираємо «Пошук і усунення несправностей / Розширені можливості пошуку / Параметри завантаження / Перезавантажити». По закінченню рестарту перед нами з'являться «Параметри завантаження» тиснемо «F7» і чекаємо ще одну перезавантаження.

Завантаження Recovery

Скачайте необхідне «Recovery» (TWRP): російську версію або англійську . Після необхідно перейменувати завантажений «Recovery» в «recovery» (з нижнім регістром літер) і копіюємо в папку «Android» яку ми перенесли на C: \.

Режим налагодження на перепрошивати девайсе

На пристрої нам необхідно включити режим налагодження, для цього відкриваємо «Налаштування / Інформація про пристрій / і швидко натискаємо на« Версія MIUI »до появи оповіщення про те, що Ви стали розробником.

Повертаємося в «Налаштування / Інші / Для розробників» і перемикаємо повзунок в рядку «Режим розробника)» в позицію вкл, нижче знаходимо повзунок «Налагодження по USB» і теж ставимо вкл.

Підключаємо телефон до ПК, якщо на екрані смартфона вискочить табличка із запитом дозволу на використання режиму налагодження з даними ПК, погоджуйтеся.

Заздалегідь необхідно завантажити необхідну прошивку для Вашого апарату, а після підключення - перенести її в корінь пам'яті пристрою.

початок прошивки

1. Відкрийте папку «Android», яка знаходиться на диску C: \ Вашого ПК.

2. З затиснутою клавішею «SHIFT» тиснемо правою кнопкою миші на вільну область відкритої папки і в випадаючому меню вибираємо «відкрити вікно команд».

3. На командному рядку буде прописаний шлях «C: \ Android>», якщо все вірно, дотримуйтесь до наступного кроку, в іншому випадку повторіть пункт 14 або вбийте команду «cd C: \ Android \" без лапок, потім натисніть клавішу « Enter ».

4. Введіть команду «adb devices» без лапок і натисніть клавішу «Enter», зачекайте кілька секунд, якщо все зроблено правильно повинна з'явитися схожа напис «4d74236 edevice», це означає що пристрій підключено і Ви на вірному шляху.

5. Далі вводимо команду «adb reboot-bootloader», а після - «Enter», на екрані повинен з'явитися заєць, який колупається в андроїд, а також напис «fastboot».

6. Вводимо команду «fastboot flash recovery recovery.img» і тиснемо «Enter», в результаті ви побачите кілька рядків на зразок «target reported max download size of 476290311», «bytes», «sending 'recovery' (51213 KB) ...» , «OKAY [1.023s]», «writing 'recovery' ...», «OKAY [0.245s]», «finished. total time: 1.179s ».

7. Рекавері прошите, не відключаючи апарат затисніть на ньому клавішу гучності на «+» і введіть команду «fastreboot reboot» і клавішу «Enter».

8. Опинившись в меню Рекавері натискаємо «Очищення / Додатково» і ставимо галочки на «Dalvik», «Cache», «System», «Data», потім підтверджуємо дію.

9. Повертаємося в головне меню TWR і тиснемо «Перезавантаження / Recovery, після чого очікуємо перезавантаження смартфона.

10. Знову потрапивши в меню Рекавері вибираємо «Встановити», вкажіть на прошивку яку ви завантажили в корінь пам'яті пристрою.

Очікуємо закінчення процесу установки, процес може виявитися тривалим, так що наберіться терпіння і чекайте. Після закінчення установки тисніть «Перезавантаження / Система» і перезавантажуємо.

Для майбутніх оновлень прошивки Вам знадобиться всього лише закинути свіжу прошивку в корінь пам'яті смартфона, перевести його в «TWR режим»: вимкніть смартфон, потім одночасно затисніть клавішу гучності «+» і «включення», як загориться екран відпустіть «включення» продовжуючи тримати « + »до появи логотипу« TWR ». Потім повторюєте всі дії з 8 по 10 пункт по порядку.

Готово! Користуйтеся і насолоджуйтеся!

Інтернет-магазин FISHKI займається продажем офіційних русифікованих версій mi3, тут Ви можете дізнатися скільки коштує xiaomi redmi 3, а наші консультанти допоможуть розібратися як купити xiaomi mi3.


Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика