Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як налаштувати миша на ноутбуці

 1. включення тачпада
 2. налаштування миші
 3. кнопки миші
 4. Покажчики
 5. параметри покажчика
 6. коліщатко

На ноутбуці є вбудована миша - сенсорна панель (touchpad), яка зазвичай не потребує додаткового налаштування. Однак деякі завдання за допомогою тачпада виконувати незручно: наприклад, працювати в графічному редакторі. У такому випадку замість сенсорної панелі можна використовувати дротову або бездротову мишу, яка підключається через блютуз.

включення тачпада

Перш ніж користуватися тачпадом, його потрібно включити. Залежно від виробника ноутбука використовуються різні поєднання клавіш. Щоб включити сенсорну мишку на лептопі ASUS, натисніть Fn + F9. Якщо у вас Acer, то для активації тачпада використовуйте поєднання Fn + F7.

Щоб зрозуміти, яку кнопку потрібно натиснути для включення сенсорної миші на ноутбуці, подивіться уважно на клавіатурі. Шукайте значок тачпада в ряду клавіш F1-F12. У поєднанні з клавішею Fn ця кнопка включає / вимикає сенсорну мишку.

У поєднанні з клавішею Fn ця кнопка включає / вимикає сенсорну мишку

З підключенням провідний мишки або бездротового пристрою через блютуз проблем зазвичай теж не виникає. Головне перевірити, щоб блютуз на ноутбуці був включений, якщо ви використовуєте бездротове обладнання.

налаштування миші

Не має значення, яку миша ви використовуєте на ноутбуці - сенсорну, дротову, бездротову, підключається через блютуз. Щоб налаштувати її, ви повинні виконати однакові дії:

 1. Відкрийте панель управління.
 2. Змініть відображення на «Великі значки».
 3. Перейдіть в розділ «Миша».

У властивостях пристрою введення ви побачите чотири вкладки, що дозволяють налаштувати роботу миші на ноутбуці. На ще одній вкладці (Обладнання) ви можете подивитися відомості про підключеному пристрої. На ноутбуках ASUS, Acer і деяких інших є ще вкладка «ELAN» для налаштування мультижести. У властивостях пристрою введення ви побачите чотири вкладки, що дозволяють налаштувати роботу миші на ноутбуці

Якщо ви використовуєте бездротову мишу, то в рядку «Розміщення» буде вказано з'єднання по блютуз. На скріншоті видно, що ноутбук працює зі звичайною провідний мишкою. Розглянемо інші вкладки по черзі: дізнаємося, що можна на них налаштувати.

кнопки миші

Якщо вам зручніше працювати з мишею лівою рукою, то ви можете налаштувати перепризначення кнопок (ліва стане виконувати функції правої і навпаки). Тип мишки не має значення: підключається вона через блютуз, USB або вбудована в ноутбук у вигляді сенсорної панелі. Якщо вам зручніше працювати з мишею лівою рукою, то ви можете налаштувати перепризначення кнопок (ліва стане виконувати функції правої і навпаки)

Нижче є повзунок для налаштування швидкості подвійного клацання. Якщо ви не встигаєте натиснути на кнопку, щоб відкрити папку, встановіть повзунок на мінімальне значення. Наведіть курсор на значок папки і перевірте, чи стало вам зручніше працювати. Ще на цій вкладці можна налаштувати залипання кнопок.

Однак робити це не рекомендується: функція реалізована незручно, простіше навести курсор, затиснути ліву кнопку і перелазити об'єкт без всякого залипання.

Покажчики

Якщо вам не подобається, як виглядає курсор в різних ситуаціях, ви можете налаштувати його відображення на вкладці «Покажчики». Якщо вам не подобається, як виглядає курсор в різних ситуаціях, ви можете налаштувати його відображення на вкладці «Покажчики»

Є два варіанти зміни курсора:

 • Використовувати одну зі стандартних схем.
 • Призначити для кожної ситуації покажчик вручну.

Ви можете створити власну схему і зберегти її в параметрах, але зазвичай курсор не викликає у користувачів такої пильної уваги.

параметри покажчика

Куди важливіше зовнішнього вигляду покажчика параметри його роботи на ноутбуці або комп'ютері. На однойменній вкладці ви можете вказати швидкість руху, вихідне положення, необхідність відображення сліду і т.д. Куди важливіше зовнішнього вигляду покажчика параметри його роботи на ноутбуці або комп'ютері

Обов'язково вкажіть підвищену точність установки покажчика - ця опція допоможе вам потрапляти навіть по дрібних елементів інтерфейсу.

коліщатко

Остання розглядається нами вкладка параметрів називається «Колесо». Тут всього дві опції, які можна налаштувати:

Останній параметр працює не на всіх мишках. Якщо у вас найпростіший пристрій введення, у якого коліщатко не нахилятися в сторони, то по горизонталі екран ви прокручувати не зможете.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика