Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як витягнути батарею з ноутбука?

  1. Зняття незнімної батареї

Один з найбільш популярних запитань, які нам надсилають користувачі, це питання про видаляння батареї. Це може знадобитися в деяких ситуаціях. Наприклад, акумуляторна батарея відпрацювала ресурс і потрібно її заміна. Крім того, витягнути акумулятор з ноутбука може знадобитися, якщо лептоп постійно працює від мережі. В цьому випадку його рекомендується зняти і зберігати окремо.

Зміст статті


Отже, тепер безпосередньо про те, як зняти батарею з ноутбука. Алгоритм дій в загальному випадку:

  • Обов'язково! Вимикаємо ноутбук: «Пуск» -> «Завершення роботи»;
  • Виймаємо блок живлення з розетки;
  • Відкручуємо гвинти і знімаємо кришку акумулятора (якщо є). Або відкриваємо засувки;
  • Виймаємо акумуляторну батарею;
  • Одягаємо кришку, збираємо інші комплектуючі (якщо їх було необхідно зняти).

Тепер кілька пояснень. На деяких моделях лептопів, щоб витягнути акумулятор, потрібно зняти кришку на гвинтах. В цьому випадку доведеться попрацювати викруткою.

В цьому випадку доведеться попрацювати викруткою

У деяких ноутбуків батареї ховаються під кришкою


Зняття незнімної батареї

Ще більш проблемним є зняття «незнімної» батареї. Якщо у вас в ноутбуці незнімний акумулятор, то доведеться потрудитися, щоб його зняти. Однак в більшості сучасних ноутбуків АКБ кріпиться за допомогою фіксатора і засувки. А сама батарея встановлюється на своє посадочне місце за допомогою напрямних. Схема показана на наступному зображенні.

Схема показана на наступному зображенні

Зняття акумуляторної батареї з ноутбука

Спочатку відкривається фіксатор, який блокує АКБ на місці, а потім віджимається засувка. Потім можете її витягнути. Потім просто висуваєте батарею на «санчатах». Після цього встановлюєте тому все, що довелося зняти, крім акумулятора, і продовжуєте користуватися лептопом від мережі.

Якщо ви міняли акумулятор на новий, то виконуєте всі дії з новим акумулятором в зворотній послідовності. Якщо ви хочете витягнути акумуляторну батарею для зберігання окремо, не забудьте зарядити її на 50─60%. Це оптимальне значення для тривалого зберігання літієвої АКБ. Завжди намагайтеся тримати акумулятор в сухому прохолодному місці, де на нього не потрапляє сонячне проміння. Слідкуйте за тим, щоб поруч не було джерел тепла.

Деякі виробники, наприклад, Apple, випускають ноутбуки з незнімними батареями. У них може знадобитися вправність, щоб дістатися до акумулятора. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще не намагайтеся витягнути АКБ в таких лептопах. А для заміни зверніться в сервісний центр.


Якщо замітка виявилася для вас корисною, розкажіть про неї в соціальних мережах, щоб її прочитали ваші друзі. Надсилайте ваші запитання, і ми будемо відповідати на найпопулярніші з них. Голосуйте в опитуванні нижче і оцінюйте матеріал!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика