Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як заряджати Li-ion акумулятор

Раз вже ми зачепили тему того, як правильно заряджати акумулятори, давайте докладніше розглянемо і їх види, вірніше те, як правильно заряджати акумулятори певного виду Раз вже ми зачепили тему того, як правильно заряджати акумулятори, давайте докладніше розглянемо і їх види, вірніше те, як правильно заряджати акумулятори певного виду. У цій статті я розповім Вам про правильну зарядці літієвих акумуляторів.

Li-ion акумулятори на відміну від Ni-MH АКБ не мають так званого «ефекту пам'яті», тобто вони не запам'ятовують те, наскільки вони зарядилися або розрядилися в попередній цикл. Зате вони «бояться» повної розрядки, яка негативно позначається на їх працездатності. Літієві акумулятори можна зберігати в розрядженому вигляді, вони завжди повинні бути заряджені! Так само Літій-іонні АКБ бояться холоду, тобто значно швидше розряджаються при низьких температурах, ніж в теплі, причому швидше в рази! Варто враховувати цей факт і завжди зберігати LI-ion акумулятори та / або пристрої на них працюють в теплі!

При покупці нового літіего акумулятора або пристрої з вбудованим Li-ion батареєю необхідно її правильно прокачати . А саме відразу повністю розрядити, до повного самовимикання, після чого відразу ж зарядити щонайменше 8 годин (краще 12 і більше), після цього знову якомога швидше повністю розрядити, в нуль, до повного самовимикання, далі повторити такий процес заряду-розряду три рази ! Така нескладна, але займає час операція дозволить літієві акумулятори домогтися своїх максимальних ємнісних показників в майбутній роботі, тобто на довше буде вистачати кожного заряду акумуляторної батареї. Після трьох таких циклів літієвої батареї слід завжди тримати зарядженою.

Ось загалом-то і все, як бачите, нічого складного.

Також на цю тему Ви можете почитати:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика