Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як виконати ремонт акумулятора ноутбука своїми руками

 1. Що робити, якщо ноутбук не бачить батарею?
 2. Ремонтуємо акумулятор ноутбука своїми руками
 3. розбираємо корпус
 4. Заміна елементів живлення

Акумуляторна батарея - один з найважливіших елементів сучасних ноутбуків, що забезпечує його автономну роботу протягом певного часу. Новий акумулятор здатний витримати приблизно 500-700 циклів заряду-розряду, якщо експлуатувати його відповідно до правил. Дуже часто батарея виходить з ладу раніше, і у користувача виникають питання.

Як оживити акумулятор ноутбука, що для цього потрібно, чи можна це зробити своїми силам і чи доцільно.

Що робити, якщо ноутбук не бачить батарею?

На сучасні моделі встановлюються літієві акумулятори, в складі яких знаходиться від 4 до 8 елементів живлення ( «банок»), кожен з яких підключений до спеціального контроллера, керуючому процесами зарядки і розрядки. Можна виділити наступні проблеми, чому не заряджається акумулятор ноутбука:

 • Практично повний розряд справних елементів живлення. Контролер ноутбука не дозволить їх зарядити, тому потрібно буде застосувати спеціальний зарядний пристрій або заряджати кожен окремо.
 • Знос елементів живлення. Якщо вийшли з ладу всі або окремі «банки», суть ремонту зводиться до їх заміни.
 • Несправність контролера. Цей елемент являє собою спеціальну плату, на якій просто можуть вигоріти окремі елементи. Ремонт зводиться до заміни контролера або його пошкоджених ділянок.

Ремонтуємо акумулятор ноутбука своїми руками

Ремонтуємо акумулятор ноутбука своїми руками

розбираємо корпус

 • Витягуємо акумулятор з ноутбука. Нам потрібно дістатися до окремих елементів живлення і контролера. Пластикові частини корпусу часто з'єднані швом за допомогою клею, який можна розігріти звичайним феном.
 • Поділяємо елементи корпусу гострим скальпелем або ножем, повільно просуваючись по периметру, щоб не зачепити акумуляторні елементи.

визначення несправності

Візуально оглядаємо «банки» на предмет патьоків і здуття, вивчаємо стан контролера і деталей на ньому.

 • Підключаємо мультиметр до висновків коннектора батареї. Якщо харчування немає взагалі, проблема в контролері або присутній обрив в ланцюзі складання акумуляторів.
 • Якщо напруга присутня, але воно дуже низька, елементи розряджені повністю. Виправити становище в цьому випадку можна за допомогою спеціального зарядного пристрою. Якщо це не допомагає, доведеться від'єднувати акумуляторні елементи і працювати з ними окремо.

Наступною операцією ремонту батареї ноутбука своїми руками буде визначення працездатності «банок» і заміна що вийшли з ладу.

Заміна елементів живлення

Підбирайте «банки» з точно такими ж параметрами, як і на що стали непридатними. В іншому випадку працездатність акумулятора не гарантується. Перед зміною сфотографуйте розташування елементів живлення, місця їх кріплення до контролера і інші моменти, щоб нічого не переплутати при складанні.

У заводському виконанні банки скріплені за допомогою точкового зварювання, але при самостійному ремонті батареї доведеться використовувати шматки мідних проводів. При пайку не перегріватися елементи живлення, інакше вони можуть вийти з ладу. Дуже часто після їх заміни, Вам доведеться скинути контролера АКБ. Після виконання всіх операцій зберіть його корпус в зворотному порядку і вставте в комп'ютер.

Для самостійного відновлення батареї ноутбука будуть потрібні певні навички та інструмент і робити це недоцільно. Набагато простіше і ефективніше купити новий акумулятор в нашому інтернет-магазині. Ви будете абсолютно впевнені в його високій якості і в тому, що він не вийде з ладу в невідповідний момент. В наявності і під замовлення є АКБ на різні моделі ноутбуків.

Що робити, якщо ноутбук не бачить батарею?
Що робити, якщо ноутбук не бачить батарею?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика