Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як тримає батарею iPhone 7 і Samsung Galaxy S7: порівняння (відео)

Незважаючи на порівняно скромні апаратні і програмні поліпшення, iPhone 7 і iPhone 7 Plus все ж володіють декількома фірмовими «фішками», які відрізняють їх від продукції інших виробників.

Незважаючи на порівняно скромні апаратні і програмні поліпшення, iPhone 7 і iPhone 7 Plus все ж володіють декількома фірмовими «фішками», які відрізняють їх від продукції інших виробників

Однією з небагатьох непереборних труднощів для інженерів Apple є короткий час автономної роботи смартфонів. Втім, з цією проблемою стикаються всі без винятку виробники мобільних гаджетів. Тому це питання завжди залишається актуальним, насамперед для користувачів, і з кожним новим випущеним смартфоном, знову і знову виникає надія на те, що традиційні обмеження в тривалості роботи пристроїв будуть зняті хоча б частково.

iPhone 7 і iPhone 7 Plus також не стали революційними в цьому контексті, однак ємність їх акумуляторів була збільшена, в порівнянні з попередніми моделями. Про те, яка в реальності, а не на папері, автономність «сімки», вирішив перевірити автор YouTube-каналу MW Technology. В пару до 4,7-дюймової моделі був узятий Samsung Galaxy S7. І тут відразу ж треба зауважити, що заявлені параметри батарей обох смартфонів істотно відрізняються - 1 960 мАг у iPhone 7 і 3000 мАг у комунікатора Samsung.

ПО ТЕМІ: Порівняння iPhone 7 Plus, Samsung Galaxy S7 Edge і Samsung Note 7 (таблиця) .

Перший тест полягав у відтворенні відео, правда, не уточнювалося, в якому форматі воно було. За підсумками, «сімка» протрималася 13,2 години (як і вказано на сайті Apple, див. Нижче), а Galaxy S7 - 14,1 години.

Наступним тестом виявилася перевірка на бенчмарке. Суть його полягає в навантаженні процесора і GPU особливими графічними завданнями і наглядом за тривалістю роботи в таких умовах. У цьому випробуванні iPhone 7 і Galaxy S7 пропрацювали однаково - протягом 189 хвилин.

Інженери компанії Apple продовжують працювати над збільшенням часу автономної роботи «яблучних» гаджетів, і в нових флагмани вони не тільки збільшили ємність акумуляторів, а й оснастили комунікатори енергоефективним процесором А10.

За даними, вказаними на офіційному сайті, час автономної роботи iPhone 7 до 2 годин більше, ніж у iPhone 6s.

За даними, вказаними на офіційному сайті, час автономної роботи iPhone 7 до 2 годин більше, ніж у iPhone 6s

Samsung же в свою чергу реалізувала в Galaxy S7 підтримку технології бездротової зарядки і наділила смартфон опцією прискореної підживлення батареї.

Дивіться також:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика