Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Як посилити сигнал Yota роутера

  1. рекомендація 1
  2. рекомендація 2
  3. рекомендація 3
  4. Тема на нашому Форумі
  5. рекомендація 4
  6. Рекомендації-нагадування

Як багато хто встиг вже помітити то LTE-роутери (як і звичайні) мають одну не зовсім кращу особливість - вони втрачають сигнал. Причому іноді це доходить навіть до того що стоячи поруч з передавальним пристроєм ми можемо абсолютно бачити мобільну мережу.

Спотворення і пропажа сигналу може виходити як від металевих конструкцій так і від інших пристроїв (будь то смартфони-телефони або СВЧ-обладнання). Спотворення і пропажа сигналу може виходити як від металевих конструкцій так і від інших пристроїв (будь то смартфони-телефони або СВЧ-обладнання)

Нижче ми спробуємо дати кілька рекомендацій для відновлення нормальної роботи вашого роутера і розберемо питання-Як посилити сигнал роутера.

рекомендація 1

4G або звичайний WI-FI роутер в рівновіддаленому місці від всіх прийнятих пристроїв.

Якщо ви встановите точку доступу або ваш Yota роутер на околиці ділянки - в дачному будиночку а сигнал спробуєте ловити в альтанці з іншого боку ділянки-то це не найкраще рішення проблеми Поганого сигналу бездротового маршрутизатора

рекомендація 2

Не треба встановлювати Yota роутер поруч або в залізні ящики, в кути стін

Всі металеві предмети а також працюють еелектробрібори (холодильники, пральні, посудомийні машини) сильно знижують сигнал WiFi передається від Yota роутера.

рекомендація 3

Підсильте сигнал WiFi антени Yota роутера

При цьому пам'ятайте що штатні антени є всеспрямованими і рівномірно розподіляють його за всіма напрямами. Не забувайте це при розташуванні роутера на кордоні ділянки т.к при відкритій і не запаролений мережі половина сигналу дістанеться вашим сусідам.

Для того щоб посилити або направити бездротової сигнал існує безліч способів.

1) Основним є самий простий-Якщо антена WiFi роутера знімна то слід замінити її на більш потужну.

2) Швидкий або економічний спосіб-це використовувати відображають здатності фольгованих (металевих) матеріалів.

Тут можна використовувати навіть порожні банки з-під пива, які в умілих руках перетворюються в антени з високим ККД.

Тема на нашому Форумі

рекомендація 3

Рішення проблем слабких WiFI карт-мережевих адаптерів

У багатьох пристроях тому числі стаціонарні комп'ютери або мобільні нетбуки, виробники часто ставлять дуже дешеві мережеві адаптери.Оні в основному розраховані на роботу зі стійким сигналом.

Для цього -як варіант, наприклад можна замінити вбудовану WiFi карту на більш відповідну і з можливістю приєднання зовнішньої антенни.Тогда у вас (в екстрених ситуаціях) завжди буде можливість приєднати зовнішню антену до вашого комп'ютера (нетбуку, ноутбука і т.д) і отримувати сигнал від Yota роутера розташованого на досить віддаленій відстані.

рекомендація 4

WiFi репітер.Добавляем покриття Yota роутера

Якщо стоїть координально завдання - будь-що не стало отримати сигнал від віддаленої керованої мережі то як варіант то цю мережу можна продовжити, подовжити.

Рекомендації-нагадування

1) Пам'ятайте що всі бездротові роутери мають кілька каналів. Тому пам'ятайте що на різних каналах може бути різне якість прийому сигналу.

Як змінити канал роутера? - Для це вам необхідно увійти в -конфігурації-роутера і змінити канал WiFi.Іщіте кращий канал, зберігаєте настройки і не волнуйтесь- налаштування вашого комп'ютера, ноутбука і т.д Не ізменятся.Меняются тільки настройки програми роутера.

2) Якщо є можливість то можна зменшити перешкоди від холодильників і інших радіопристроїв

3) Оновлення потребують з'єднання з мережею прошивки-драйвера

4) Намагайтеся по можливості вибирати мережеве бездротове обладнання-одного виробника.

Як змінити канал роутера?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика