Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Adobe рекомендує вибирати відеокарти AMD для роботи з відео високої роздільної здатності

Вперше компанія AMD представила графічний прискорювач з вбудованим швидкісним твердотілим накопичувачем Radeon Pro SSG ще в 2016 році. Він були побудовані на графічному процесорі Fiji, а в минулому році була випущена оновлена ​​версія на Vega. Такий незвичайний прискорювач націлений в першу чергу на роботу з "важким" відео в форматів 4K і 8К.Тепер же компанії AMD і Adobe анонсували нову версію популярної програми для відеомонтажу Adobe Premiere Pro CC, яка отримала нативну підтримку AMD Radeon Pro SSG. Повідомляється, що тандем з Adobe Premiere Pro CC і Radeon Pro SSG є найкраще рішення для роботи з відео високої роздільної здатності в популярних форматах камер, в тому числі ARRI AMIRA, Canon XF і RAW, Panasonic AVC і P2, REDCODE RAW, а також Sony XDCAM, XAVC і RAW. Поєднання програми Adobe і графіки AMD зменшують вимоги до центрального процесу, а також допомагають уникнути проблем з нестачею пам'яті, традиційно з'являються при роботі з цими форматами з високою роздільною здатністю.

Поєднання програми Adobe і графіки AMD зменшують вимоги до центрального процесу, а також допомагають уникнути проблем з нестачею пам'яті, традиційно з'являються при роботі з цими форматами з високою роздільною здатністю

Сью Скідмор (Sue Skidmore), глава з партнерства в сфері відео в компанії Adobe відзначає, що завдяки співпраці з AMD, робота з матеріалами з високою роздільною здатністю в Adobe Premiere Pro CC піднімається на новий рівень разом. Програмне забезпечення від Adobe і "залізо" від AMD є ідеальним рішенням для роботи з 4K- і 8K-відео, здатне розкрити усю творчість користувачів.


Програма Adobe Premiere Pro CC з нативної підтримкою Radeon Pro SSG вже доступна з 3 квітня, а незабаром підтримка поєднання Adobe Premiere Pro CC і Radeon Pro SSG буде реалізована на окремих робочих станціях. Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика