Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


6 реальних способів змусити ноутбук працювати швидше

 1. 1. Проведіть генеральне прибирання
 2. 2. Оновлення систему
 3. 3. Очистіть автозагрузку
 4. 4. Позбавтеся від вірусів
 5. 5. Загляньте всередину
 6. 6. Поміняйте то, що можете
 7. Якщо ноутбук вас не слухається

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Років 10 тому ми не уявляли життя без комп'ютера. Сьогодні чи не кожен з нас користується ноутбуком. Але час не щадить улюблені гаджети. Якщо ваш лептоп працює повільніше, ніж раніше, у цього може бути цілий ряд причин. Але це не означає, що допомогти йому не можна.

AdMe.ru знайшов кілька дієвих способів допомогти вашому пристрою і ділиться ними з вами.

1. Проведіть генеральне прибирання

 • Згодом ми накопичуємо безліч файлів і програм, якими не користуємося. Щоб правильно очистити пам'ять ноутбука, варто розібратися в типах непотрібних файлів і місцях їх зберігання. є спеціальні додатки , Які знайдуть громіздкі і невикористовувані файли, пропонуючи від них позбутися. Може, пора вже забути про той самий відео з випускного?
 • Якщо хочете зробити все вручну, то зверніться до стандартних інструментів операційної системи. На Mac OS зверніть увагу на розділ «Інше» в «Сховище», а на Windows почніть з «Робочого столу» і папки «Завантаження».

2. Оновлення систему

 • Оновлення для Mac OS або Windows необхідні не тільки для безпеки, вони також можуть поліпшити роботу системи. Наприклад, Apple обіцяє , Що нова Mac OS (High Sierra) зробить ваш Mac швидше і функціональніша.
 • Як правило, потрібні оновлення система завантажує сама, але ніколи не буде зайвим перевірити їх статус. Для Windows зробити це можна в розділі «Панель управління - Центр оновлення Windows», для Mac - «Про це Mac - Оновлення ПО».

3. Очистіть автозагрузку

Очистіть автозагрузку

 • При установці програм деякі з них додаються в автозавантаження, тобто запускаються при включенні ноутбука. Навіть якщо ви ними не користуєтеся, вони «з'їдають» ресурси ноутбука.
 • У сучасних версіях Windows (8 і 10) цей розділ можна знайти в «Диспетчері завдань» (Ctr + Alt + Del). У Windows 7 натисніть Win + R і напишіть в рядку «MSConfig», в Mac OS - «Системні налаштування - Користувачі і групи - Об'єкти входу».
 • Програми, які необхідні при запуску, можна ввімкнути або вимкнути вручну. Головне, не чіпайте ті компоненти, назви яких для вас незрозумілі.

4. Позбавтеся від вірусів

 • Якщо швидкість роботи ноутбука різко погіршилася, то проблема може бути у шкідливих програмах. Сучасні віруси настільки хитромудрі, що навіть з встановленим антивірусом ви не можете відчувати себе в безпеці.
 • Якщо у вас є підозри, що з ноутбуком щось не так, скористайтеся безкоштовною утилітою від Dr.Web. Вимкніть свій антивірус, перевірте комп'ютер утилітою і, можливо, все стане на свої місця. Головне, не забувайте про профілактику: будь-які підозрілі сайти, файли або електронні повідомлення можуть таїти загрозу.

5. Загляньте всередину

 • Ви берете ноутбук на роботу, в поїздки, він розташовується то у вас на колінах, то на обідньому столі. Це призводить до того, що до лептопу швидко пристають пил і бруд, які майже неможливо розгледіти зовні.
 • Зрозуміти, що ноутбук забруднився, можна по його температурі і звуку роботи: якщо пристрій гаряче і шумить, у вас проблеми. Вирішити їх можна, розкривши корпус і озброївшись щіткою або довіривши це професіоналам. Щоб все пройшло як по маслу, перш ніж розібрати ноутбук, варто сфотографувати його в зборі і подивитися пару відеоуроків на YouTube.

6. Поміняйте то, що можете

 • Багато моделей ноутбуків, як і звичайні ПК, можна поліпшити. Наприклад, збільшити обсяг оперативної пам'яті, що призведе до зростання продуктивності. Крім того, замість звичайного жорсткого диска (HDD) можна поставити твердотільний SSD. Швидкість роботи при цьому гарантовано зросте. Нарешті, не забувайте, що у багатьох ноутбуків знімна батарея. Коли ресурс підійде до кінця, її можна оновити.

Якщо ноутбук вас не слухається

Поради, які ви прочитали вище, - варіанти вирішення поширених проблем. Нижче вас чекає кілька нюансів, які стануть в нагоді вам, якщо ви хочете продовжити життя вашого пристрою.

 • Постарайтеся знати про модель вашого ноутбука все. Базові характеристики написані на корпусі пристрою або під батарейкою і містяться в документах. Вони стануть в нагоді вам при зверненні в майстерні або до приватних майстрів.
 • Якщо вам здається, що заміна запчастин - справа витратна і марудна, то як мінімум не забувайте про базові речі - очищення ноутбука від пилу і бруду і очищення пам'яті пристрою.
 • Якщо вам цікаво, як можна поліпшити свій ноутбук, то загляньте на YouTube. Майстри з усього світу діляться Відеопоради по ремонту і апгрейду своїх пристроїв. Бути може, серед них є і ваше?
 • Пам'ятайте, що будь-які зміни в конфігурації пристроїв, так само як і відкриття корпусу, доцільні лише після закінчення офіційної гарантії.
 • Не доводьте ноутбук до плачевного стану. Краще за все не усувати поломку, а запобігти їй. використовуйте поради по догляду за вашим пристроєм, стежте за станом батареї, пам'яті і дисплея.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Може, пора вже забути про той самий відео з випускного?
Бути може, серед них є і ваше?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика