Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


5 ситуацій, коли найкращий подарунок - діаманти

  1. ... ви хочете показати, що ви - ідеальний чоловік
  2. ... ви вже зламали собі голову, але так і не вирішили, чим порадувати улюблену в її день народження
  3. ... ви хочете зробити пропозицію
  4. ... ви хочете справити враження на маму майбутньої нареченої
  5. ... ви хочете загладити провину, коли забули про чергову річницю

Кожен чоловік, звичайно ж, ні раз чув розхожу фразу, що кращі друзі дівчат - це діаманти

Кожен чоловік, звичайно ж, ні раз чув розхожу фразу, що кращі друзі дівчат - це діаманти. Чи не станемо вдаватися філософських роздумів, щоб зрозуміти сакральний сенс цього виразу. Зробимо хитріше - використовуємо це знання як незламного зброї, що б'є в саме серце коханої жінки. Відтепер діаманти будуть і вашими найкращими друзями, а прикраси з ними - справжньою паличкою-виручалочкою в багатьох ситуаціях з протилежною статтю. Коли ж варто дарувати дівчині діаманти, щоб не було занадто рано або пізно? Отже, діаманти - кращий подарунок, якщо ...

Отже, діаманти - кращий подарунок, якщо

... ви хочете показати, що ви - ідеальний чоловік

Звичайно, це і так ясно. Про те, що ви ідеальний чоловік знає навіть ваша мама і не втомлюється переконувати в цьому не тільки вас, але і всіх своїх подруг. Мрія будь-якої дівчини! Гарний, розумний, щедрий і уважний - саме про таке мріють усі жінки в світі. І неважливо, що ви поняття не маєте, де в будинку зберігаються чисті футболки, і як приготувати щось їстівне, крім яєчні, - всі ці дрібниці ніяк не впливають на звання "ідеального чоловіка". І якщо у вашої дівчини ще залишилися сумніви, пора переконати її в тому, що ви - справжній подарунок долі! А для більшої переконливості купите стрічку і діаманти. Ці камінці просто магічно впливають на жінок! Перевірено.

Перевірено

... ви вже зламали собі голову, але так і не вирішили, чим порадувати улюблену в її день народження

Щороку ви чекаєте цей день з жахом, в паніці придумуючи, ніж в черговий раз здивувати кохану. Підготовка до її дня народження похлеще стояння в чергах 31 грудня. Якщо мільйони червоних троянд, оберемки з повітряних куль і всілякі подарункові сертифікати - це вже пройдений етап, робіть ставку на діаманти. Чи не прогадаєте! Підвіски, колечка або сережки з діамантами - всього цього багато не буває!

Підвіски, колечка або   сережки з діамантами   - всього цього багато не буває

... ви хочете зробити пропозицію

Якщо ви вже зустріли ту саму, єдину, яка буде миритися з вашими маленькими недоліками, віддано чекати вас з роботи з наглаженних сорочками і борщем, то прийшов час показати їй, що ви - ідеальний супутник життя, з яким не страшно йти в ЗАГС. Тут-то вам на допомогу і прийдуть діаманти! Найкраще про серйозність ваших намірів розповість кільце, прикрашене великим, немов ваше серце, діамантом. Але пам'ятайте про головне: після такого подарунка відступати буде пізно.

Але пам'ятайте про головне: після такого подарунка відступати буде пізно

... ви хочете справити враження на маму майбутньої нареченої

Догодити майбутньої тещі ще складніше, ніж її дочки. Якщо ви вже підкорили улюблену численними походами в кафе, кіно і спільним відпусткою на Балі, то за розташування її мами доведеться поборотися. Віддати свою кровиночку в руку якогось несерйозно типу, від якого незрозуміло чого чекати, не захоче ні одна матуся в світі. Серце мами - кремінь! Але ви ж пам'ятаєте, що алмаз - найтвердіший камінь на Землі? Тому сміливо даруєте дівчині діаманти, щоб мама зрозуміла, що ви не такий, як "цей її колишній коханець", який заходив до вас, а гідна людина! А якщо хочете зробити зовсім незабутнє враження, то ще й для мами чарівних камінчиків прихопіть. Адже вона жінка, точно оцінить!

Адже вона жінка, точно оцінить

... ви хочете загладити провину, коли забули про чергову річницю

Жінки відрізняються від чоловіків хорошою пам'яттю, особливо коли справа стосується відносин. Будьте впевнені, вона пам'ятає не тільки дату вашого знайомства, але і день, коли ви вперше поцілувалися, познайомили її з батьками і "офіційно" оголосили себе парою, помінявши статуси в соціальних мережах. Якщо всі ці дати не записаний в щоденнику, і ви в черговий раз помилилися з відповіддю на її питання "Ти що, не пам'ятаєш, який сьогодні день ?!", вдаючи, що просто хотіли зробити їй сюрприз. А самі швидше біжіть до лептопу, щоб встигнути купити кільце з діамантом або іншу настільки ж прекрасну «дрібничку». Вони точно загладити вашу провину і спокутують всі гріхи. Але не забувайте: чим більше "проколів", тим крупніше повинні бути діаманти.

Тепер ви точно знаєте, що діаманти - ідеальний подарунок для дівчини в будь-якій ситуації. А, головне, вони значно спрощують життя чоловікам!

Коли ж варто дарувати дівчині діаманти, щоб не було занадто рано або пізно?
Але ви ж пам'ятаєте, що алмаз - найтвердіший камінь на Землі?
Якщо всі ці дати не записаний в щоденнику, і ви в черговий раз помилилися з відповіддю на її питання "Ти що, не пам'ятаєш, який сьогодні день ?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика