Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


5 кращих смартфонів з хорошою батареєю

  1. Смартфон з хорошою батареєю якої фірми вибрати
  2. Кращі смартфони з хорошим акумулятором

Зараз вчені регулярно проводять експерименти, тестуючи нові типи акумуляторів, здатні віддавати енергію дуже тривалий час. Але поки все йде до того, що дійсно довго зможуть працювати тільки атомні батареї. Однак хто захоче носити в кишені потенційне джерело радіаційного зараження? У зв'язку з такими труднощами виробники йдуть іншим шляхом. Вони поступово збільшують ємність стандартного літій-іонного або літій-полімерного акумулятора. Зараз нікого не дивують смартфони, ємність акумулятора яких дорівнює 3000 мАг. Найбільш значним є результат, коли ємність досягає 4000, 5000 або навіть 6000 мАг. Про апаратах з такими батареями читайте в нашій сьогоднішній статті.

Про апаратах з такими батареями читайте в нашій сьогоднішній статті

Смартфон з хорошою батареєю якої фірми вибрати

Далеко не всі компанії прагнуть створювати апарати з акумуляторами підвищеної ємності. Деякі з них замість цього прагнуть всіма силами скоротити енергоспоживання. Наприклад, в Samsung вже досить давно використовують РК-панелі, створені на основі органічних світлодіодів. У таких екранів немає окремого шару з підсвічуванням, в зв'язку з чим і енергію вони споживають вкрай ощадливо. На жаль, подібний дисплей доступний не кожному виробнику смартфонів. Тому багатьом з них все ж доводиться думати тільки над акумулятором.

Найбільш популярні смартфони з ємною батареєю випускаються наступними компаніями:

1. Highscreen;

2. Lenovo;

3. ASUS;

4. Xiaomi;

5. Philips.

Кращі виробники смартфонів представлені в нашій статті.

Інші виробники теж часом випускають справжні хіти, але трапляється це набагато рідше.

Кращі смартфони з хорошим акумулятором

Runbo F1 Magnetic

Runbo F1 Magnetic

Апарати під брендом Runbo коштують дорого. Але по-іншому і бути не могло. Справа в тому, що всі пристрої під цією торговою маркою мають посилену конструкцію. На корпусі можна виявити гумові накладки, всі роз'єми мають еластичні заглушки. Словом, розбити або пошкодити такий апарат - потрібно постаратися!

Runbo F1 Magnetic - це одна з найсвіжіших моделей. При її проектуванні творці хотіли зменшити товщину. Вийшло це тільки частково - багато людей все ж злякаються товщині від 15 мм. Також виробник попрацював над технічними характеристиками. З цим завданням він впорався набагато краще.

Пристрій одержав дуже непогану 13-мегапіксельну камеру. Також під корпусом девайса ховаються численні бездротові модулі. Захищений смартфон навіть стандарт LTE-Advanced підтримує, передаючи дані на дуже високій швидкості! Ще тут присутні 3 Гб оперативної пам'яті, яких з лишком вистачає для вирішення будь-яких завдань.

Встановлений тут дисплей створювався по IPS-технології. При 5,5-дюймової діагоналі він має найбільш оптимальне здатність 1080 x 1920 пікселів. Що стосується акумулятора, то він має ємністю 5000 мАч. Цього цілком вистачає для трьох днів автономної роботи при досить жорсткому режимі експлуатації.

переваги:

  • Є підтримка високошвидкісних LTE-мереж;
  • Дуже непоганий екран;
  • Хороший навігаційний чіп;
  • Ð

Однак хто захоче носити в кишені потенційне джерело радіаційного зараження?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика