Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


3G модеми CDMA, GSM, повний список виробників обладнання

  1. Модем якого виробника потрібно вибрати?
  2. Для яких пристроїв мені потрібен 3G модем?
  3. З яким оператором я буду використовувати свій модем?
  4. Коротко про найвідоміших компаніях.

Вибір 3G модема - справа відповідальна. Адже інтернет - це один з головних способів комунікації. Але різноманітність їх видів, форм, характеристик настільки велике, що неважко і заплутатися.

Модем якого виробника потрібно вибрати?

Модеми всіх виробників, які представлені в нашому магазині, є сертифікованим товаром. Ми дбаємо про репутацію нашої компанії і пропонуємо вам тільки високоякісні 3G пристрої, протестовані і готові до роботи.

вибирати кишеньковий wi fi роутер варто за кількома критеріями.

Для яких пристроїв мені потрібен 3G модем?

Все 3G пристрої бувають двох видів:

  • 3G USB модеми
  • 3G WiFi роутери

3G USB модем - це мініатюрне приемопередающее пристрій. Доступ в інтернет здійснюється за допомогою підключення гаджета до USB порту.

Найголовніше гідність - це невисока ціна модему МТС коннект. Тим не менш, вони здатні розвивати воістину космічну швидкість. Це відмінний вибір для тих, хто цінує мінімалізм і якість.

Вибір 3G модема - справа відповідальна

Єдиний недолік USB модемів - це обмежена кількість пристроїв, що підключаються. Ви зможете підключити такий 3G гаджет тільки до пристрою з USB портом: комп'ютера, ноутбука або нетбуку.

WiFi роутер - це універсальний пристрій, здатний організувати власну бездротову мережу. Сучасні роутери здатні роздавати мережу 10 пристроїв одночасно в радіусі до 15 м.

3G WiFi роутер примітні ще наявністю акумулятора. Вони здатні зберігати заряд до 15 годин! Ви можете користуватися роутером де завгодно: вдома, на пікніку в парку, в поїзді і на дачі.

З яким оператором я буду використовувати свій модем?

Модеми бувають GSM і CDMA.

В Україні GSM оператори - це Трімоб, Life :), MTC і Київстар. З Трімоб модеми здатні розвивати максимальну швидкість - до 7.2 Мбіт / с, наприклад, 3G USB Модем Київстар. З звичайними мобільними операторами швидкість - до 236 кбіт / с.

CDMA оператори - це Інтертелеком і PeopleNet. PeopleNet працює в технології Rev. A на швидкості до 3.1 Мбіт / с. Інтертелеком працює в стандартах Rev. A і Rev. B. У Rev. B швидкість - до 14.7 Мбіт / с. Для роботи в такому стандарті вам буде потрібно EVDO Rev B модем .

Для вибору оператора необхідно перевірити покриття. Зробити це можна у нас на сайті. Ви також можете залишити заявку або подзвонити по нашим номерами.

Тепер, розібравшись в світі 3G модемів, можна зосередитися на підборі виробника. Детальніше про кожен виробника можна дізнатися, перейшовши на категорію потрібної компанії.

Детальніше про кожен виробника можна дізнатися, перейшовши на категорію потрібної компанії

Коротко про найвідоміших компаніях.

Huawei - мабуть, найвідоміша компанії з виробництва 3G обладнання. Є одним з лідерів в сфері телекомунікацій. 3G модеми Huawei відрізняються найбільшим різноманітністю за зовнішнім виглядом, характеристиками і цінових категорій. Пристрої Huawei 3G стандарт прекрасно підтримують.

Модеми канадської компанії Sierra Wireless відрізняються інноваційними технологіями. Вони, як правило, орієнтовані на четверте покоління зв'язку ( 4G модеми ) І мають сильні модулі прийому.

Компанія ZTE - це китайська компанія. Один з найбільших виробників в сфері IT-технологій. Компанія займається не тільки виробництвом телекомунікаційного обладнання, а й високотехнологічних смартфонів і планшетів. Ви можете підібрати спеціальний 3G модем для планшета , А також USB модем для МТС або іншого оператора.

Novatel Wireless - один з лідерів-виробників 3G / 4G обладнання. Найбільш відома вона за патент MiFi. MiFi - це мобільна точка доступу, кишеньковий WiFi роутер. Він роздає бездротову мережу відразу на кілька пристроїв.

Модеми Verizon Wireless також давно відомі на світовому ринку. Хоча Verizon Wireless є оператором, він відрізняється високими вимогами до сумісних моделей.

Модем якого виробника потрібно вибрати?
Для яких пристроїв мені потрібен 3G модем?
З яким оператором я буду використовувати свій модем?
Модем якого виробника потрібно вибрати?
Для яких пристроїв мені потрібен 3G модем?
З яким оператором я буду використовувати свій модем?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика