Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Зовнішній накопичувач Seagate Wireless Plus

5 років тому 23 липня 2014 о 20:46 446

5 років тому 23 липня 2014 о 20:46 446

Коли приїхав на тест зовнішній жорсткий диск Seagate Wireless Plus, я подумав, що цей девайс геніальний і здатний змінити світ, зруйнувати стереотипи і на крок наблизити людство до великого світлого майбутнього. За фактом же це електронний пристрій - один великий фейспалм. Ось уже чую багато добірної лайки і бачу на підльоті тухлі овочі. Це ж Seagate, як так, вони не могли! .. Читайте далі і все дізнаєтеся.

Зовні диск виглядає солідно: видно, що заточувалося під іліт. Я спочатку повівся, хоч і ніщеброд в душі. Якість збірки на висоті, не скрипить, не ламається, не відвалюється, добротний ударостійкий пластик.
Головна особливість Wireless Plus полягає не в обсязі (всього лише 1 Тбайт, що за сучасними мірками, не wow) і USB 3.0, а в тому, що може працювати без проводів. Взагалі. Це його козир, його найбільш вражаюче відміну від всіх конкурентів. А на козирі належить робити акцент, щоб не вдарити обличчям в бруд відразу після анонса. Так повинні були надійти і в Seagate, тим більше що ідея дуже вдала - позбутися від проводів людство хотіло ще до того, як остаточно ними обмотав.

Перше розчарування чекало, коли я спробував підключити Wireless Plus до комп'ютера за звичайним USB. Щоб зробити це, необхідно надіти на нього перехідник з SATA і харчування на USB 3.0. Без перехідника можна Законекть накопичувач лише до материнської плати. Це абсолютно позбавлене сенсу, так як швидкість роботи безпосереднє підключення не збільшує (спеціально перевіряв). А перехідник великий, негарний і за законом підлості дуже швидко або загубитися, або завалиться за шафу, або буде забутий вдома. У мене перше питання до Seagate: навіщо? Я не знайшов відповіді. Може, у читачів є варіанти?

Друге розчарування: заряджається Wireless Plus тільки через спеціальний кабель. Ні, він не вміє заряджатися через USB. Ні з перехідником, ні без нього. Тобто, просто підключивши жорсткий диск до ПК, можна тільки проводити обмін даними. Що ж треба для зарядки? Який-небудь Ультрапотужні адаптер? Чи не вгадали. Потрібен ще один вільний USB! А якщо виріб Seagate підключена до ноуту, де кожен USB на вагу золота (враховуючи цільову аудиторію, така ситуація більш ніж реальна)? А якщо дефіцитні розетки USB ще й рознесені на різні боковини? Так, можна заперечити, мовляв, у USB 2.0 є обмеження по потужності, не можна перевантажувати ... Але дозвольте, весь світ уже знайшов просте рішення: від одного USB заряджається повільно, від двох / власного адаптера - швидше. Питання друге до Seagate: ще і USB-хаб купувати з власним блоком живлення, так? Або займати два з трьох портів на ноут тільки для зарядки?
Я вже мовчу про те, що заряд з акумулятора витікає моментально. Ніякими шістьма годинами відео навіть не пахне, максимум - три-чотири. Хочете взяти з собою Wireless Plus в політ на інший континент? Забудьте. Ще Євразію не закриєте, а він уже розрядиться.

Підключаємося до Wireless Plus з телефону. Для цього потрібно встановити фірмовий безкоштовний софт. Утиліта, до речі, дуже якісна, проста і зрозуміла. Вона вміє підключати девайс до інтернету, щоб не залишати власника без нього. Відбувається це так: ви Коннект до диску, далі через утиліту шукаєте бездротовий інтернет, чіпляєте диск до нього, і вже Wireless Plus роздає інтернет на всі підключені до нього пристрої. Ось за це готовий був би поставити п'ятірку, якби всі девайси не світить відразу в загальній мережі.

Цікавинки починаються з того моменту, як натиснута кнопка включення. З'являється в мережі Wireless Plus через кілька хвилин після запуску. Підключається далеко не з першого разу, а якщо зможе, то відвалиться максимум через п'ять хвилин. Начебто вогники блимають, в списку Wi-Fi-мереж бовтається, але Законекть не можна. І одному богу відомо, що там насправді відбувається з диском. Допомагає тільки кілька послідовних перезавантажень - після однієї він зазвичай не прокидається. Це вже третє розчарування.

Але на цьому Seagate вирішили не зупинятися і поклали вишеньку на торт. Деякі версії прошивок для цього пристрою косячную, а Wireless Plus автоматично прошиває нові версії. Як тільки підключається до Мережі, відразу починає лити і встановлювати нову фірмваре. Якщо прошивка косячная, то Wireless Plus помирає, і оживити його можна тільки в сервіс-центрі. Відключити автообновление не можна. Питання третє до Seagate: на ###?

Продершись через всі перепони і глюки, залив фільми через перехідник, зарядив через другий кабель, достукався з сотої спроби - можна подивитися фільм ... Ні, на жаль, не можна. Wireless Plus при підключенні по Wi-Fi розганяється максимум до двох з копійками мегабіт. Жоден Full HD-фільм з високим бітрейтом нормально не йде, постійно зависає на буферизацію, гальмує. Адекватно відтворюються тільки файли вагою до 5 Гбайт. Сумно. До речі, дивитися фільми в більшості випадків через рідний софт не вийде - вони забули про кодеки. Доведеться стрибати з бубном і користуватися сторонніми.

Контрольний постріл: Wireless Plus не вміє працювати одночасно по USB і Wi-Fi. Тобто його не можна підключити до комп'ютера, кидати на нього дані і одночасно роздавати їх. Це було точкою мого кипіння.
А тепер про ціну. За зовнішній жорсткий диск, який приєднується до USB тільки через перехідник, не працює з високою швидкістю при безпосередньому підключенні до матері, постійно відвалюється від бездротової мережі, заряджається тільки за двома USB, розряджається в півтора рази швидше, ніж обіцяно, по Wi-Fi передавати може тільки 2 Мбіт (і то при відключеному USB), просять ВСЬОГО 6000 рублів. Ну, добре, добре, 5200. Ні, якби Wireless Plus реально працював на 100%, цього було б навіть мало. За фактом же вийшов ... М-м-м ... Великий і товстий фейспалм.

Пристрій: зовнішній накопичувач Seagate Wireless Plus STCK1000200
Ціна: 6000 руб.
Накопичувач: HDD, 2,5 ", 1 Тбайт
Підключення: USB 3.0, Wi-Fi
Додатково: UPnP / DLNA-сервер, до 10 год роботи від акумулятора
Вага: 256 г
Габарити: 89 x 20 x 127 мм
подробиці: www.seagate.com

У мене перше питання до Seagate: навіщо?
Може, у читачів є варіанти?
Що ж треба для зарядки?
Який-небудь Ультрапотужні адаптер?
А якщо виріб Seagate підключена до ноуту, де кожен USB на вагу золота (враховуючи цільову аудиторію, така ситуація більш ніж реальна)?
А якщо дефіцитні розетки USB ще й рознесені на різні боковини?
Питання друге до Seagate: ще і USB-хаб купувати з власним блоком живлення, так?
Або займати два з трьох портів на ноут тільки для зарядки?
Хочете взяти з собою Wireless Plus в політ на інший континент?
Питання третє до Seagate: на ###?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика