Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Зовнішня відеокарта Aorus GTX 1070 Gaming Box | Огляд зовнішньої відеокарти Aorus GTX 1070 Gaming Box для ноутбуків, характеристики Aorus GTX 1070 Gaming Box, відгуки

  1. Дизайн Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box
  2. Ігрова продуктивність Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box

У льтрабукі - це, безумовно, одна з найпопулярніших категорій ноутбуків

У льтрабукі - це, безумовно, одна з найпопулярніших категорій ноутбуків. Ці компактні пристрої забезпечують досить високу продуктивність для вирішення повсякденних завдань, абсолютно не обмежуючи власника в переміщенні. Але є одна важлива проблема, яка залишається сучасним ультрабуків не під силу. Йдеться про комп'ютерні ігри.

Більшість людей, які хочуть пограти на комп'ютерах, реально стоять на роздоріжжі: купити ультрабук і користуватися високою портативністю, або зібрати потужний ігровий ПК або купити дорогий ігровий ноутбук з дуже низькою портативністю. За останні кілька років на ринку з'явилися пристрої, які можуть перетворити ультрабук в досить непогану ігрову платформу. Йдеться про приставках Alienware і Razer Core, які дозволяють підключити до лептопу справжню, повноцінну відеокарту. Ми не будемо детально зупинятися на цих пристроях. Наш матеріал ще один пристрій з цього калібру - Aorus GTX 1070. Саме про нього ми хочемо сьогодні поговорити більш детально.

Дизайн Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box

Дизайн Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box

Gigabyte GTX 1070 виглядає дуже стильно і компактно. По суті, перед нами досить елегантна коробочка, в якій виробникові вдалося помістити крім самої відеокарти ще й блок живлення на 450 Вт 80Plus Gold. Правда, наявність блоку живлення трохи сковує можливості подальшого апгрейда, але дозволяє пристрою залишатися досить портативним. Вага пристрою становить всього 2,4 кг і його можна легко переносити з допомогою спеціального мішечка, який знаходиться в комплекті.

Як матеріали корпусу використовується метал. Гармонійно доповнюють конструкцію велика кількість вентиляційних перфораций і гарне підсвічування RGB. На задній панелі можна знайти багатий набір портів для підключення. Це і Thunderbolt 3, чотири порти USB 3.0 (один підтримує Quick Charge 3.0), а також всі виходи дисплея з відеокарти (DisplayPort, HDMI і два DVI). Крім того, є мережевий роз'єм, для підключення мережевого кабелю.

Gaming Box працює точно так, як від нього очікуєш. При запуску гри ноутбук автоматично перемикатися на зовнішню відеокарту з потужною GTX 1070 на борту. Потім оброблений результат передається назад на екран ультрабука. Ще більшу продуктивність ви можете очікувати в тому випадку, коли підключіть до коробочці зовнішній монітор, адже не потрібно буде витрачати зайві кошти на передачу даних назад на лептоп. І, звичайно ж, ніхто не забороняє використовувати порти на боксі для підключення периферії.

Відзначимо, що пристрій працює відразу після включення в мережу. Тобто, якщо бокс підключений до ноутбука, то після включення боксу, він відразу переключитися на зовнішню відеокарту. Після відключення пристрою, ви повернетеся до інтегрованої графіку. І ще, завдяки підключення боксу через порт Thunderbolt 3, Gigabyte GTX 1070 Gaming Box може заряджати ваш ноутбук (максимальна потужність зарядки - 100 Вт).

Нам вдалося протягом декількох днів протестувати цей пристрій. Бокс був підключений до Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Результат нас приємно здивував, адже ніяких проблем із зовнішньою відеокартою не було.

Що стосується шуму, то в просте коробка дуже тиха. Крім того, навіть коли навантаження зростає, шуму не ставати більше. Досягається це завдяки великим вентиляторів і великій кількості отворів для вентиляції. Але, якщо відеокарта не шумить, то блок живлення дзижчить цілком непогано, особливо коли пристрій під повним навантаженням. Що стосується нагрівання, то нам не вдалося підняти температуру вище 70 градусів Цельсія, що цілком нормально для настільного відеоприскорювача.

Читайте також: Кращі бездротові клавіатури для набору тексту

Ігрова продуктивність Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box

Ігрова продуктивність Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box

Перед тим, як перейти безпосередньо до продуктивності самого боксу, потрібно трохи поговорити про наше лептопі. Як ми вже говорили, ми використовували Lenovo ThinkPad X1 Carbon, серцем якого є Intel Core i5-7200U (не самий продуктивний в лінійці) і 8 ГБ оперативної пам'яті. Але Aorus буде досить такій конфігурації для запуску ігор. Проте, скажімо наперед, що процесора в нашій системі в деяких моментах виявилося замало і саме він ставати тим самим «пляшковим горлечком».

Перед початком тестування боксу, ми пограли в ігри на інтегрованої графіку. Серед цих ігор були: Batman: Arkham Knight, Deus Ex: Mannind Divided, The Witcher 3, Sleeping Dogs і Tomb Raider. Перша гра взагалі не захотіла запускатися на інтегрованої графіку. Deus Ex: Mannind Divided і The Witcher 3 запустилися, але це була не гра, а справжнє слайд-шоу. Інші дві гри - це відносно старі проекти і на мінімальних налаштуваннях графіки в них можна було побігати цілком терпимо.

При використанні боксу результати значно покращилися, адже ми змогли цілком комфортно пограти не просто на 720р, а на 1080р і навіть 1440р. Це дуже гідний результат. Правда, не варто спокушатися, адже є при використанні зовнішньої відеокарти свої підводні камені.

Як ми вже говорили, багато тести нам зіпсував процесор Core i5-7200U. Так, на жаль, його не вистачило, щоб розкрити всю звірячу міць GTX 1070. Ми впевнені, що кращий результат можна було б отримати, наприклад, на Core i7-7500U.

Читайте також: Огляд ігрового ноутбука Acer Predator Triton 700

Якщо порівняти продуктивність ультрабука з боксом до цього ігровим ноутбуком, то ми отримали досить цікаві результати. Після наших ретельних тестів виявилося, що ультрабук з хорошим чотирьохядерним процесором буде, приблизно, на 30% швидше за топовий ігровий ноутбук.

Але ось десктопний ПК буде всяко швидше такого тандему. При чому перевага десктопа буде приблизно на 45% швидше за комбінацію. Крім того, практично всі ігрові проекти не змогли видавати таких бажаних 60 кадрів за секунду. В середньому ми спостерігали близько 40 кадрів, але в деяких моментах частота падала до критичних значень. Але це було пов'язано не так з відеокартою, а з тим, що процесор просто не справлявся з навантаженням.

наш вердикт

Скажемо відразу, зовнішня відеокарта Aorus GTX 1070 нам дуже сподобалася, і це пов'язано в першу чергу з високою продуктивністю і демократичною ціною. Тобто, у кого є ультрабук або портативний ноутбук з дискретною графікою, зможуть отримати від Aorus GTX 1070 досить стерпне систему для гейминга. І при цьому, ігровий процес стає не просто комфортним: ви зможете грати в серйозні проекти з настройками високого і ультрависокої якості з дозволом дисплея FullHD або навіть QHD +, зберігаючи досить високий показник fps.

Gaming Box дуже простий в налаштуванні, завдяки функціональності plug-and-play, ви можете швидко переходити між зовнішньою і інтегрованою відеокартою. Подача харчування, додаткові USB-порти і дуже компактний форм-фактор - це відмінний пристрій, яке пропонує відмінний функціонал.

Правда, у нас виникло кілька проблем під час тестування, про які потрібно пам'ятати. Наприклад, Core i5-7200U в нашому тестовому ноутбуку був "пляшковим горлечком" і став причиною проблем в деяких іграх. Так що, якщо ви всерйоз розглядаєте Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box в якості реального пристрою для ігор, то він може сповна виправдати ваші очікування.

Купити Gigabyte Aorus GTX 1070 Gaming Box в Україні можна тут .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика