Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Знімки металевої рамки шасі iPhone 8 вказали на розміри ювілейного смартфона Apple (фото)

У ювілейного iPhone будуть звичні розміри.

Ювілейний iPhone 8 , Він же iPhone X, за розмірами буде практично ідентичний 4,7-дюймовому iPhone 7. Про це заявили китайські джерела, на підтвердження своїх слів опублікували фотографії металевої рамки шасі флагмана Apple зразка 2017 року.

На розміщених в Мережі фотографіях зображена форма для виробництва металевого шасі iPhone 8. За словами джерела, на знімках показана фінальна версія форми, яка пройшла всі необхідні тестування і була затверджена для масового виробництва.

За словами джерела, на знімках показана фінальна версія форми, яка пройшла всі необхідні тестування і була затверджена для масового виробництва

Розміри виробничої форми дозволяють оцінити габарити ювілейного iPhone 8. Якщо знімки відповідають дійсності, то флагман Apple зразка 2017 року мати схожі розміри з 4,7-дюймовим iPhone 7. На одній з фотографій поруч з формою розміщений чохол для iPhone 7, який додатково підтверджує схожість розмірів смартфонів.

Згідно з численними попереднім витокам, ювілейний iPhone 8 отримає 5,8-дюймовий OLED-дисплей з мінімальними рамками по периметру. Через відмову від рамок, у Apple вийде значно збільшити розмір дисплея, при цьому зберігши звичні габарити смартфона. Остання витік дану інформацію так само підтверджує.

За попередніми даними, презентація iPhone 8 відбудеться 17 вересня. Разом з масштабно оновленим смартфоном, Apple представить iPhone 7s і iPhone 7s Plus.

джерело: Slashleaks .

Що ще почитати:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Знімки металевої рамки шасі iPhone 8 вказали на розміри ювілейного смартфона Apple (фото)

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика