Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ZNAPS - магнітний адаптер MagSafe для iPhone і iPad

Завдяки новому проекту на краудфандінговой майданчику Kickstarter кожен власник мобільних пристроїв зможе випробувати технологію MagSafe на звичайному кабелі зарядки для iOS- і Android-девайсів.

Завдяки новому проекту на краудфандінговой майданчику Kickstarter кожен власник мобільних пристроїв зможе випробувати технологію MagSafe на звичайному кабелі зарядки для iOS- і Android-девайсів

Технологія MagSafe з 2006 року захищає MacBook від випадкових ушкоджень у разі різкого зриву шнура. Практично будь-який звичайний ноутбук просто впаде разом з шнуром живлення, в той час як контакт роз'єму живлення в ноутбуках компанії Apple здійснюється за рахунок магнітів. На жаль, в новому MacBook 12 на місце технології MagSafe прийшов оновлений порт USB Type C. Але якщо в MacBook повернути магнітний роз'єм поки не виходить, то з мобільними пристроями все набагато простіше.

ZNAPS дозволяє використовувати можливість MagSafe на звичайних смартфонах і планшетах ZNAPS дозволяє використовувати можливість MagSafe на звичайних смартфонах і планшетах. Новинка виконана у вигляді спеціального адаптера, що складається з двох частин: одна частина вставляється в порт Lightning на iPhone або iPad (Connector), а друга - на штатний штекер зарядки, що йде в комплекті з будь-яким мобільним пристроєм Apple (Adapter). Досить піднести штекер до пристрою з ZNAPS, як вони тут же прімагнітілась один до одного, по аналогії з MagSafe.

Вся принадність новинки полягає в тому, що корпус ZNAPS отримав мінімальні габарити і ідентичний аксесуарів Apple дизайн Вся принадність новинки полягає в тому, що корпус ZNAPS отримав мінімальні габарити і ідентичний аксесуарів Apple дизайн. Висота адаптера становить всього 15 мм, а по товщині він не виходить за габарити штекера зарядки. На корпусі ZNAPS навіть є статусний індикатор, що відображає процес зарядки пристрою.

Connector має прогумоване колечко, що не пропускає вологу всередину роз'єму Connector має прогумоване колечко, що не пропускає вологу всередину роз'єму. ZNAPS, завдяки своїм компактним розмірам, сумісний з усіма видами чохлів для iPhone та iPad. Ви можете купити кілька Connector для всіх своїх пристроїв, які в подальшому необхідно буде лише підносити до зарядки з адаптером.

Щось подібне ми вже бачили і для iPhone (   Cabin + док   ) І для 3,5-мм роз'ємів (   Magzet   ) Щось подібне ми вже бачили і для iPhone ( Cabin + док ) І для 3,5-мм роз'ємів ( Magzet ). ZNAPS в порівнянні з ними має ряд переваг: дизайн, габарити і звичайно ж головний козир - ціна. Базова комплектація ZNAPS (Adapter + Connector) оцінюється розробниками всього в $ 9, а доставка в будь-яку з країн СНД складе $ 3. Заплативши $ 21 ви отримаєте ZNAPS з брелоком-кейсом для ключів.

Є версія ZNAPS і для Android-пристроїв з MicroUSB Є версія ZNAPS і для Android-пристроїв з MicroUSB.

Проект уже зібрав суму, що перевищує в кілька разів спочатку необхідну для старту виробництва, що свідчить про колосальну популярності проекту Проект уже зібрав суму, що перевищує в кілька разів спочатку необхідну для старту виробництва, що свідчить про колосальну популярності проекту.

Дізнатися більше інформації і залишити попереднє замовлення на ZNAPS (Kickstarter) .

Дивіться також:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика