Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Завантажити програму для збільшення ємності батареї телефону. Як економити заряд батареї на Android

  1. 1. Amplify Battery Extender
  2. Що робити, якщо немає root-прав
  3. Як правильно заряджати Андроїд
  4. Як продовжити термін служби батареї
  5. Кращі програми для економії заряду батареї
  6. типи батарей
  7. Тренування батареї
  8. відключаємо зайве
  9. 1. Wi-Fi, Bluetooth, GPS і 3G
  10. 2. Екран
  11. 3. Фонові процеси
  12. Чи потрібні додатки для економії батареї?
  13. Як зарядити батарею в дорозі?
  14. висновки
  15. розділ Зберегти
  16. розділ Зарядка
  17. розділ Режим
  18. розділ Споживання
  19. Налаштування Battery Doctor

Програми для економії батареї можна розділити на дві великі групи: ті, що вимагають root-прав і працюють добре, і ті, що нічого не вимагають і працюють так собі. Реально продовжити час роботи мобільного пристрою можна, тільки маючи доступ до самим надр системи, а тому для використання перерахованих в статті утиліт необхідні.

1. Amplify Battery Extender

Кожен досвідчений користувач операційної системи Android знає, що навіть в той час, коли ваш смартфон нічим особливим не зайнятий, у фоновому режимі можуть працювати десятки різних додатків. Amplify дозволяє заглянути в цю «таємну життя» і навести в ній порядок. Ви зможете управляти частотою і тривалістю пробуджень процесора, заборонити найненажерливішим програмами автоматичний запуск, заблокувати непотрібні вам системні сервіси і багато іншого. Для роботи програми потрібно мати права суперкористувача і Xposed Framework.

Розробники цього додатка придумали оригінальну технологію, що дозволяє приспати встановлені на вашому пристрої програми, щоб вони не споживали заряд акумулятора. При цьому вони залишаються цілком працездатними і завжди можуть бути використані за призначенням, що вигідно відрізняє цей метод від заморозки за допомогою TitaniumBackup. Для роботи програми необхідні права суперкористувача.

Servicely допоможе вам впоратися з тими настирливими програмами, фонові служби яких постійно будять процесор і даремно витрачають енергію батареї. Servicely працює у фоновому режимі і через задані вами проміжки часу перевіряє список працюючих процесів і сервісів. Якщо знаходить ті, що ви внесли в блокувальний список, то вбиває їх. Просто, але дуже дієво. Зрозуміло, для управління процесами програмі Servicely знадобиться root-доступ.

Що робити, якщо немає root-прав

Root - штука досить небезпечна і далеко не завжди потрібна, особливо недосвідченому користувачу. Насправді, чим менше ви лізете в систему, тим краще буде працювати ваш смартфон. Періодично перевіряйте свою бібліотеку додатків, видаляйте непотрібні і позбавляйтеся від тих, що споживають невиправдано багато заряду. Обчислити ненажерливих негідників можна за допомогою монітора, вбудованого в більшість, що працюють без root-прав.

Перш ніж переходити до додатків і способам економії заряду батареї, спочатку ми поговоримо про те, як же насправді потрібно правильно заряджати свої телефони та планшети, які працюють на оперативній системі Андроїд. У мережі можна зустріти безліч міфів щодо цього. Пов'язано це з тим, що процес зарядки у різних акумуляторів дійсно відрізняється і багато користувачів просто плутають їх між собою.

Як правильно заряджати Андроїд

Спочатку, на перших мобільних телефонах встановлювалися нікелеві акумуляторні батареї . У таких батареях був присутній, так званий ефект пам'яті, завдяки чому телефони з такими акумуляторами необхідно було розряджати до 0%, а потім заряджати до 100%.

Згодом технології змінилися, а звички залишилися. В даний час на пристроях Андроїд встановлюються більш сучасні літій-іонні акумулятори. Такі акумулятори рекомендується навпаки нерозряджаються до 0%, а регулярно заряджати. В ідеалі заряд вашого пристрою повинен бути в межах 40-80%. Але в той же час, в профілактичних цілях (один раз на місяць), рекомендується повна розрядка і зарядка, для того щоб відбулася калібрування пристрою

Варто відзначити, що сучасні літій-іонні, не люблять високих температур, а так само постійного підключення до мережі. Тому, після того як ваш андроїд зарядився на 100%, відключайте його від зарядки.

Як продовжити термін служби батареї

І так. Максимальний термін служби батарей на сучасному андроїд становить 3 роки. Щоб не скоротити цей термін в 1,5-2 рази необхідно дотримуватися таких правил:

  • Вимикайте пристрій з розетки коли заряд досяг 100%.
  • Не допускайте перегріву.
  • Раз на місяць повністю розряджайте і заряджайте батарею.
  • Намагайтеся тримати заряд в межах 40-80%.
  • Періодично заряджайте телефон у вимкненому стані.

Користуючись цими простими правилами ви зможете максимально продовжити життя акумулятора на своєму смартфоні або планшеті андроїд.

Кращі програми для економії заряду батареї

Тепер коли ви знаєте основні правила правильної зарядки і експлуатації акумулятора, можна переходити до додатків для економії заряду батареї на телефонах і планшетах андроїд.

1. DU Battery Saver

Це безкоштовний додаток для Андроїд російською мовою, для управління енергозбереженням, яке може збільшити час роботи вашого телефону або планшета Android від батареї аж до 50%. Завдяки інтелектуальним режимам управління живленням, DU Battery Saver допоможе вам слегкостью усунути проблеми швидкого розряду і максимально продовжить термін служби батареї.

Основні можливості і переваги:

  • Кілька режимів оптимізації телефонів.
  • Охолодження телефону.
  • Антивірус.
  • Оптимізація при зарядці.

СКАЧАТИ З GOOGLE PLAY

2. Battery Doctor

Популярний додаток для економії заряду батареї від розробників Clean Master
Battery Doctor - це безкоштовний додаток для оптимізації економії заряду батареї в один дотик.

Додаток має високу оцінку в Гугл Плей і більш ніж 300 млн. Установок.

Основні функції та особливості:

  • Зручний віджет.
  • Оптимізація витрат в 1 торкання.
  • Повний контроль за енергоємними додатками.
  • Стеження за процесом зарядки.

СКАЧАТИ З GOOGLE PLAY

3. Батарея HD - Battery

Це відмінна програма для моніторингу батареї вашого телефону або планшета Андроїд. Додаток Батарея HD Battery просте в використання, має гарний дизайн і може бути налаштований спеціально для вашого пристрою.

Додаток має зручні і функціональні віджети, анімаційні шпалери і інформативне повідомлення. З ним ви зможете миттєво дізнаватися, як багато часу у вас залишилося для:

  • Фотозйомки.
  • Прослуховування музики.
  • Перегляду і запису відео.
  • Розмови по телефону.
  • Інтернет-серфінгу.
  • Режиму очікування.
  • Зарядки пристрою.
  • 2D і 3D ігор
  • GPS-навігації

СКАЧАТИ З GOOGLE PLAY

4. Battery Master

Тепер ваш смартфон зможе працювати без підзарядки ще довше. Майстер економії батареї допоможе зберегти заряд завдяки функції розумною підзарядки. Режими енергозбереження та аналізу основних споживачів заряду телефону запускаються одним натисненням.

Швидкої розрядки батареї в Андроїд-смартфон можна перешкодити, скориставшись нашими порадами.

Ще не так давно ми жили в епоху, коли єдиними гаджетами, який ми носили з собою, був годинник і калькулятор :) Сьогодні ж все змінилося: потужні смартфони, планшети і різна "розумна" техніка є в арсеналі практично будь-якого школяра!

І все б добре, але всі ці чудеса інженерно-комп'ютерної думки вимагають харчування ... Особливо відрізняються пристрої, що працюють на базі операційної системи Андроїд, які жартома називають "пожирачами акумулятора". А оскільки таких більшість, то проблема економії батареї є актуальною для багатьох.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш гаджет споживав менше енергії і працював від однієї зарядки добу, а, може, і довше, то інформація нижче якраз для Вас.

типи батарей

Перш за все варто з'ясувати, що за батарея коштує в своєму пристрої. Від її типу залежить те, як довго вона прослужить, а також, якими будуть особливості її експлуатації.

В сучасних гаджетах можна зустріти акумулятори чотирьох типів:

  1. Нікелево-кадмієві (позначається: Ni-Cd);
  2. Нікелево-металогідридні (Ni-MH);
  3. Літієво-іонні (Li-Ion);
  4. Літієво-полімерні (Li-Po або Li-polimer).

Ni-Cd батареї - один з найстаріших типів (старше тільки свинцево-кислотні) акумуляторів, які випускаються вже понад півстоліття і на сьогоднішній день складають майже половину всіх випускаються в світі АКБ. Всередині є згорнуті рулоном електроди з гідроксиду нікелю і кадмію, розділені прокладкою-сепаратором, змоченою в електроліті:

Нікель-кадмієві батареї порівняно дешеві, невибагливі до температурних перепадів і щодо довговічні. Однак, вони більше всіх схильні до "ефекту пам'яті" (про нього ми поговоримо трохи нижче) і, як правило, мають невелику ємність (в межах 1000 mAh).

З кінця 80-х років, коли вимоги до ємності батарей стали рости, деякі виробники стали міняти кадмієвий електрод на електроди з інших металів, а також експериментувати зі складом електроліту. Так з'явилися никелево-металогідридні акумулятори (Ni-MH).

Будова у них аналогічно нікель-кадмієвих, але вони менш схильні до "ефекту пам'яті" і можуть мати ємність вже в пару ампер-годин. На жаль, такі акумулятори коштують дорожче, але при цьому мають менший термін служби, швидше розряджаються при низьких температурах і взагалі мають більш високий показник саморазряда в порівнянні з Ni-Cd.

З поширенням мобільних телефонів в середині 90-х років стали популярними літієво-іонні акумулятори (Li-Ion). Вони більш компактні, ніж Ni-Cd, але при цьому можуть мати наполовину більшу ємність. Працюють вони за рахунок іонів літію, які при зарядці отримують позитивний заряд і можуть зберігати його, зв'язуючись з солями кобальту і киснем:


Перевагами Li-Ion батарей є відсутність "ефекту пам'яті" і більший, ніж у Ni-MH, термін експлуатації. Однак, ціна на такий тип батарей майже в 2-3 рази вище і вони досить чутливі до температурних перепадів.

Останньою на сьогоднішній день масової розробкою є літій-полімерні батареї. Відрізняються вони від Li-Ion тим, що використовують в якості електроліту не рідина, а тверду полімерну плівку завтовшки близько міліметра. Це дає можливість зменшити габарити акумулятора, зберігши при цьому його ємність.

Недоліки у Li-polymer батарей ті ж, що і у Li-Ion: порівняльна дорожнеча і температурозависимого.

Тренування батареї

Тепер, коли ми з'ясували, що за тип батареї використовується в нашому пристрої, саме час визначитися з основними принципами експлуатації акумуляторів різних типів.

При купівлі будь-яких АКБ в магазині Вам можуть порадити як збільшити термін служби батареї. Для цього зазвичай рекомендують провести від 3 до 10 (у кого на скільки вистачить фантазії :)) циклів повної розрядки і зарядки. Ці маніпуляції називаються не інакше як "тренування батареї", проте, завжди вона потрібна?

Тут все залежить від типу батареї і так званого "ефекту пам'яті". Ефект цей - малоприємна штука, яка проявляє себе в наступному. Якщо Ви, наприклад, не до кінця зарядили акумулятор, то він може "запам'ятати" рівень заряду, при якому зарядка була припинена, і наступного разу не стане заряджатися вище цього рівня:


Такий ефект реально спостерігається в акумуляторах на основі нікелевих електродів, проте він повністю відсутній в літієвих батареях. Саме тому "тренувати" має сенс тільки Ni-Cd і Ni-MH АКБ.

Якщо ж Ви будете повністю розряджати літієві акумулятори, то досягнете прямо протилежного результату! Для літієвих батарей повна розрядка - одна з найбільших катастроф. Саме тому в тлумачних сервісах і точках продажу Вам порекомендують краще недозаряд свій новий телефон , Ніж повністю розрядити.

Тут же хотілося б Вас застерегти від ще однієї поширеної дурниці - калібрування батареї ... За запевненням багатьох "фахівців" така маніпуляція дозволить "розгойдати" Вашу батарею, нібито, зробивши якісь настройки, які дозволять витрачати енергію більш рівномірно.

Для цього існує безліч додатків, однак, жодна з них реального ефекту не дасть. Виняток можуть скласти тільки літій-полімерні батареї. У них використовуються спеціальні мікросхеми-контролери заряду, які і справді іноді можна налаштувати. У всіх же інших випадках калібрування батареї - не більше ніж фікція.

відключаємо зайве

А тепер поговоримо про реальні способи економії батареї в Вашому смартфоні. У всіх Андроїд-пристроях в Настройках є пункт "Батарея", який знаходиться прямо в основному меню або в меню "Додатки". Даний розділ дозволяє побачити, що найбільше розряджає акумулятор Вашого девайса:


Подивившись, що у Вас там саме ресурсомісткі, Ви легко зможете зробити необхідні заходи для істотної економії заряду! Тут же я приведу основних споживачів енергії батарей і способи зменшення їх "апетитів".

1. Wi-Fi, Bluetooth, GPS і 3G


Wi-Fi, Bluetooth, GPS і 3G

Найбільш "злісними" споживачами електроенергії є різні модулі бездротових комунікацій (Wi-Fi, GPS, GPRS, NFC, Bluetooth і т.д.). Якщо Ви постійно тримайте активним, наприклад, Wi-Fi навіть в тих місцях, де його немає, то заряд витрачається тим активніше, чим активніше Ваш девайс намагається знайти Мережа! Те ж саме відноситься до модуля GPS в будь-якому приміщенні (де немає виду відкритого неба).

Найефективніший і радикальний спосіб економії в даному випадку - відключити всі модулі, крім звичайного GSM-телефону. Це дозволяє скоротити розряд батареї, часом, до 60%! Також, якщо, наприклад, вночі ви не чекаєте важливих дзвінків, можете взагалі переводити телефон на режим "У літаку", тим самим відключаючи все комунікативні функції і заощаджуючи батарею.

Залежно від телефону в Настройках є спеціальний пункт "Енергозбереження". Він дозволяє виконати всі маніпуляції з відключенням додаткових модулів комунікації буквально в одне натискання. Якщо є - добре. Ні, теж нічого страшного :) Все можна відключити і вручну.

2. Екран

Екран

Другим за рахунком "пожирачів" батареї є дисплей Вашого пристрою. У режимі очікування він неактивний і практично не споживає енергії, але варто йому "засвітитися", як індикатор батареї тут же покаже мінус один відсоток :)

Відключити екран не можна, але можна знизити яскравість його підсвічування до комфортного Вам мінімуму. Також, якщо активована функція автоматичної корекції рівня яскравості, її теж варто відключити. Все це дозволить скоротити витрату батареї, особливо, якщо у Вас TFT, а не сучасний AMOLED дисплей.

Також бажано встановити фоном картинку в темних тонах (в ідеалі взагалі однотонну сіру або чорну) і не використовувати анімовані шпалери. Справа в тому, що на підсвічування темних тонів енергії витрачається менше, ніж на світлі відтінки. Ну а анімовані шпалери - це додатковий фоновий процес, від яких краще взагалі позбавлятися.

3. Фонові процеси


Фонові процеси

Незважаючи на те, що з самого початку розробники Android запевняли нас у тому, що їх система інтелектуально відноситься до споживання системних ресурсів і нічого закривати, як в Windows, не потрібно, практика довела, що зайві процеси - зло. Чим більше у Вас запущено різних додатків і служб, тим активніше вони будуть використовувати оперативну пам'ять і батарею!

Отже, від зайвого потрібно позбавлятися. В першу чергу це стосується різних віджетів. Так, не спорю, з ними може бути набагато зручніше, проте, чим їх більше, тим більше вони витрачають енергії, оскільки Робочий стіл Андроїда ніколи не закривається і завжди зберігається в оперативної пам'яті для швидкого доступу до нього.

Також перевірте запущені фонові процеси і служби. Відключити зайві можна за допомогою штатного Диспетчера завдань (викликається подвійним або потрійним натисканням на центральну кнопку пристрою) або Менеджера додатків у вкладці "Активні". Якщо ж якийсь додаток вперто не хоче відключатися і при цьому споживає багато ресурсів, можливо, його краще видалити.

На додаток до всього вищесказаного, ще трохи заряду можна заощадити відключивши вібрацію і звуки при натисканні клавіш або інші події, а також автоматичний поворот екрану. Це, як кажуть, дрібниця, але Вашої батареї буде приємно :)

Чи потрібні додатки для економії батареї?

Магазин Google Play буквально кишить різними додатками для економії заряду батареї. Одні з них мають невеликий розмір, інші, навпаки, обвішані всілякими віджетами і додатковими функціями. Однак, чи є в них сенс?


Питання даний - з області риторичних ... З одного боку ці програми дозволяють автоматизувати процес відключення непотрібних функцій, служб і процесів. З іншого ж, деякі з подібних "економайзерів" самі садять батарею похлеще всяких Wi-Fi, оскільки постійно "висять" в оперативній пам'яті!

Якщо Ви постійно забув вимкнути камеру Інтернет, не подобаються постійно вручну змінювати яскравість підсвічування або періодично перевіряти активні процеси, то для Вас додатки даної категорії будуть корисними. Якщо ж Ви (як я, наприклад :)) все це робите вручну, то толку від таких програм не помітите.

Як зарядити батарею в дорозі?

Якщо після всіх налаштувань і хитрощів робота Вашого пристрою від акумулятора все ще залишає бажати кращого, то, можливо, є сенс задуматися якщо не про заміну батареї на більш потужну, то хоча б про покупку гаджета, що дозволяє зарядити девайс в дорозі.

На сьогоднішній день їх існує безліч, хоча умовно всі подібні пристрої можна розділити на два типи: павербенкі (від англ. "Power bank" - "банк харчування") з власним акумулятором і різні зарядні пристрої.


Power bank - банк харчування) з власним акумулятором і різні зарядні пристрої

Павербенкі бувають різної форми і величини, але суть їх залишається незмінною. Це невеликі коробочки з набором, як правило, пальчикових Ni-MH акумуляторів і контролером, який відповідає за індикацію заряду. Павербенкі можуть містити один і більше акумуляторів, а їх ємність стартує в районі 500 mAh і вище. На додачу можуть забезпечуватися сонячною батареєю, яка в китайських виробах зазвичай не працює :)))

Сенс павербенка в тому, що Ви в будь-який момент можете зарядити від нього будь-який свій гаджет, підключивши його через USB-роз'єм входять в комплект кабелем. Одного павербенка може вистачити на одну або більше повних зарядок. Це залежить від ємності батареї, що заряджається пристрою і самого павербенка.

По суті, в особі павербенка ми отримуємо додатковий, зазвичай, більш дешевий (в силу використання в ньому нікелевих батарей) зовнішній акумулятор, який теж періодично потребує підзарядки. Тому, якщо Ви плануєте на час податися в місця, де немає електричних розеток, то Вашим вибором можуть стати портативні зарядні пристрої:


Тому, якщо Ви плануєте на час податися в місця, де немає електричних розеток, то Вашим вибором можуть стати портативні зарядні пристрої:

Такі девайси можуть забезпечити електроенергією в невеликих кількостях один або кілька Ваших гаджетів, коли Ви будете далеко від цивілізації. Правда, більшість з них механічні, що ставить під питання їх довговічність ... Хоча, якщо брати не китайське барахло, а нормальні фірмові зарядки з гарантією, то, думаю, вони свої гроші відпрацюють :)

висновки

Наостанок хочеться сказати, що якою б гарною не була батарея в Вашому девайсі, з часом вона все одно буде працювати все гірше і гірше. Це звичайна фізика і хімія, тому різні "методики розкачки" акумуляторів, на жаль, всього лише міф.

Єдине, що Ви можете зробити - дотримуватися правил експлуатації батареї свого типу: не наражати її глибоких розрядів, не перегрівати, що не переохолоджувати, а також не упускати. Якщо будете дотримуватися цих нехитрих рекомендацій, то акумулятор прослужить свій гарантійний термін (зазвичай 1 - 4 роки) і ще пару років після нього! Хоча ... На той час Ви вже можете і змінити свій гаджет :)

PS Дозволяється вільно копіювати і цитувати цю статтю за умови вказівки відкритою активного посилання на джерело та збереження авторства Руслана Тертишного.

Battery Doctor - корисний додаток для економії заряду батареї. Я розповім, як користуватися утилітою, поясню важливі настройки, що дозволить збільшити життя батареї телефону.

Завантажити Battery Doctor можете на Google Play. У російській перекладі вона називається "Догляд за батареєю". Додаток містить рекламу, але її можна відключити.

розділ Зберегти

Тут відображається загальна статистика по використанню батареї. Натиснувши Оптимізувати, можна швидко знизити споживання і поліпшити працездатність смартфона.

Програма показує, скільки залишилося заряду і приблизно на Тривало це. Час виклику 3G, WiFi, на перегляд фільмів.

На спеціальній віджет-панелі вручну можна відключити певні опції, пов'язані зі споживанням акумулятора. Зокрема, bluetooth, wifi, яскравість екрану, звук.

На графіку Історія батареї відображається динаміка витрати батареї смартфона протягом дня.

Трохи нижче - температура, напруга і ємність акумулятора.

розділ Зарядка

На цьому екрані нічого особливо цінного по суті і немає, поки ви не підключіться до зарядного пристрою.


Утиліта Battery Doctor пропонує триступеневу зарядку. Що це означає? При зарядці, на екрані блокування буде відображатися процес поповнення ємності акумулятора, поточну стадію і рівень заряду батареї. У звіті (Історія зарядки) можна ознайомитися з деталізацією по днях. Вона буває корисна для виміру ефективності роботи Battery Doctor з різними профілями. Через статистику можна дізнатися, наскільки взагалі ефективно для цієї програми.

розділ Режим

Цей розділ дозволить налаштувати різні профілі батареї. За замовчуванням, є такі профілі: Тривала робота, сон. Натиснувши на "Мій", можна зберегти поточний профіль.


Секція налаштувань "Економія батареї на Андроїд" також цікава. Так, при зниженні заряду батареї Андроїд може переключитися в інший режим витрати, скажімо, "Тривала робота". Таким чином, додаток Battery Doctor відмінно розширює вбудовані можливості ОС Андроїд, яка, в принципі, самостійно перемикається в економічний режим витрати батареї: зменшується час роботи, яскравість екрану і інше.

Крім перемикання профілів в міру розряду акумулятора, можна виставити перемикання профілів за розкладом. Таким чином мобільний Пристрій буде краще адаптуватися під задані ситуації. Логічно, що під час сну телефон може "їсти" менше. Деякі користувачі зіткнулися з тим, що режим очікування Андроїд жере батарею. Дана опція дозволить вирішити проблему.

Не факт, що налаштувавши таким чином перемикання профілів, ви досягнете істотної економії, і тим не менш, раз на раз не доводиться.

розділ Споживання

Вельми цікавий розділ, втім, дублюючий штатні функції Android за статистикою споживання батареї додатками. Відразу після установки Battery Doctor заходити сюди немає особливого практичного сенсу, бажано почекати день, поки додаток збере статистику споживання заряду в достатньому обсязі.


З цієї інформації можна зробити висновки. Например, если мобільний додаток витрачає невиправдане кількість електроенергії, його можна видалити або замінити більш економною альтернативою. Крім того, будь-який додаток можна оперативно закрити і запускати в міру потреби, або, скажімо, урізати йому права.

В деталях програми ви бачите енергоспоживання, виражене в CPU-статистикою і передачі даних по мережі. Можна також включити опцію Нагадування про високий витраті, виключити додаток зі списку автозапуску.

Налаштування Battery Doctor

Відключення майстра зарядки - для багатьох непотрібна опція, при цьому ще ви вимкніть рекламу.

Звуки повідомлення при початку зарядки і нагадування про перезарядку.

Різні повідомлення про високий витраті, низький рівень зарядки, список винятків і енергоємних додатків.

На робочий екран можете додати ярлик економії енергії, щоб оперативно відключати фонові Додатки , Не заходячи в інтерфейс Battery Doctor.

Резюме. Battery Doctor - ефективна і безкоштовна програма для економії заряду батареї. Радимо її всім, хто любить оптимізувати роботу на Андроїд по максимуму. Відмінна функціональність і інформативність дійсно допоможуть скоротити витрати електроенергії і з'ясувати причину швидкої розрядкі акумулятора.

Смартфони - досить потужні пристрої, які володіють функціональністю і напхані купою фич. На жаль, ці функції висмоктують батарею смартфона. Ви не можете змінити ємність батареї, але у вас є можливість контролювати витрату її заряду. Якщо акумулятор вашого телефону швидко сідає, і ви не знаєте що з цим робити, ми пропонуємо вам додатки, які допоможуть зберегти заряд батареї на телефоні андроїд.

Ці андроїд-додатки допоможуть управляти витратою енергії батареї і тим самим продовжити життя акумулятора. Ми пропонуємо 5 найкращих андроїд-додатків, які допоможуть зберегти заряд акумулятора вашого телефону.

Battery Doctor (Battery Saver)
Battery Doctor одне з найкращих додатків для андроїд, які зберігали заряд батареї. Воно може ефективно керувати вашим смартфоном і оптимізувати його, закриваючи програми, що працюють у фоновому режимі, відключати wifi і інші мережеві підключення , Таким чином продовжуючи життя батареї вашого смартфона.
Ця програма дає вам можливість впливу в реальному часі на різні додатки на вашому пристрої, які пожирають заряд акумулятора. Натиснувши на кнопку Діагностика ви зможете знайти самі ненажерливі додатки. У цьому додатку ви знайдете настроюються режими, які допоможуть вам відрегулювати витрату батареї.
Потужна програма підкаже вам скільки часу залишилося працювати акумулятора. Воно дозволить налаштувати встановлені профілі, а також створити новий профіль відповідно до ваших побажань. На додаток до цього користувачі можуть встановлювати графік роботи режимів, для того щоб автоматизувати процес збереження заряду батареї.
одна з кращих характеристик додатки Battery Doctor - воно знижує частоту процесора, коли екран пристрою вимкнений. Тобто, коли телефон не використовується, витрата енергії виходить мінімальним. Додаток в даний час переведено на 19 різних мов.


DU Battery Saver   DU Battery Saver - одне з найпопулярніших додатків на андроїд, які заощаджують заряд батареї, яке може продовжити життя акумулятора смартфона-андроїд більш ніж на 50 відсотків
DU Battery Saver
DU Battery Saver - одне з найпопулярніших додатків на андроїд, які заощаджують заряд батареї, яке може продовжити життя акумулятора смартфона-андроїд більш ніж на 50 відсотків.
В додаток вбудовано безліч розумних режимів і встановлених налаштувань, якими можна користуватися і бути впевненим в тому, що ви використовуєте батарею так мало, як тільки це можливо. У цьому додатку є кнопочка «оптимізувати», яка, за допомогою одного натискання, закриє непотрібні Додатки , Невикористовувані сервіси і процеси, що працюють у фоновому режимі.
У DU Battery Saver є вкладка, що дозволяє в реальному часі відстежувати запущені процеси і переглядати системні ресурси.
Також в додатку є кілька власних віджетів, для того щоб забезпечити легкий доступ до налаштувань, і воно підтримується на 17 світових мовах.



Easy Battery Saver
Easy Battery Saver - ще одне чудове додаток, що зберігає батарею, яка має простий інтерфейс і потужні налаштування.
У додатку встановлено 4 режиму для збереження енергії: Загальний режим економії заряду акумулятора, Розумний режим економії заряду акумулятора, Супер режим економії акумулятора і Розширений режим. Як п'яте режиму ми б хотіли відзначити «Звичайною режим», який не вносить ніяких змін в життя вашої батареї. Є також керівництво, яке допоможе зрозуміти, як ефективно використовувати додаток. Якщо ви шукаєте простий додаток, що дозволяє заощадити заряд батареї, в якому представлені всі ефективні можливості для оптимізації вашого андроїд-телефону, тоді Easy Battery Saver це те, що ви шукали.




GO Battery Saver - це чудове андроїд-додаток, створене Go Dev Team, для продовження терміну служби акумулятора. Воно володіє одним з найкрасивіших інтерфейсів, які ми коли-небудь бачили в такого роду додатках. Віджет з персоналізованих дизайном графічного інтерфейсу збільшує продуктивність батареї. Якщо ви хочете отримати всі переваги програми, встановіть віджет на головний екран . Обтічний дизайн дає користувачам швидкий доступ до важливої ​​інформації, необхідної для того, щоб ефективно продовжити життя батареї. Ця програма підрахує скільки ще часу протягне акумулятор і надасть вам в користування зручний віджет.



NQ Easy Battery Saver
NQ Easy Battery Saver - це безкоштовний додаток, яке може бути використане для збільшення терміну життя батареї і прискорення андроїд-телефону. Воно дозволяє запускати або зупиняти програми, що працюють у фоновому режимі, які пожирають батарею.
У додатку з'явилася нова настройка під назвою Smart Assistant, яку можна викликати з екрану і, за допомогою всього лише одного дотику, прискорити телефон. Додаток буде відсилати вам звіти про рівень заряду батареї, підраховуючи його в реальному часі. Це одне з найбільш креативних додатків, які зберігали заряд батареї і, тим самим, що забезпечують кращу продуктивність.

Як зарядити батарею в дорозі?
Ці маніпуляції називаються не інакше як "тренування батареї", проте, завжди вона потрібна?
Однак, чи є в них сенс?
Як зарядити батарею в дорозі?
Що це означає?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика