Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomi Mi 5 - краще не чіпати

  1. Технічні характеристики Xiaomi Mi 5
  2. Відеоогляд Xiaomi Mi 5
  3. дисплей
  4. камери
  5. Трохи про вібро
  6. Технічні характеристики
  7. висновок

Я знаю, що багато хто не розуміє, чому я ношу свій iPhone в кейсі. Я реально не хочу розбити / подряпати смартфон, хоча iPhone досить стійкий до подряпин і їм можна користуватися без чохла. Але сьогодні я розповім про смартфон, який потрібно одягнути у що-небудь як тільки ви відкриваєте коробку з ним - Xiaomi Mi5.

Технічні характеристики Xiaomi Mi 5

Значення Розміри 144.6 x 69.2 x 7.3 мм. Вага 129 г. ОC Android 6.0 Marshmallow Процесор Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 Графіка Adreno 530 Дисплей IPS, 5,15 ", 1920 x 1080 пікселів, 428 ppi Пам'ять 32/64/128 ГБ ПЗУ (UFS 2.0) ОЗУ 3/4 ГБ (LPDDR4 ) Камери Основна - 16 МП OIS (f / 2.0), запис відео в 4K, фронтальна - 4 МП (f / 2.0) Інтерфейси Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac (2.4 / 5ГГц), MIMO (2 × 2) 620 Мбайт / с, Bluetooth 4.2, ANT +, USB Type-C, NFC, 3,5 мм аудіороз'єм. Сенсори Сканер відбитка пальця, гіроскоп, геомагнітний сенсор, датчик наближення, датчик освітленості. Акумулятор Li-Pol на 3000 мАг.

Відеоогляд Xiaomi Mi 5

Дизайн і ергономічність

Настільки глянцевого, слизького і мазкого смартфона я не бачив або дуже давно, або ніколи. Мені дісталася топова версія з 4 ГБ ОЗУ, 128 ГБ пам'яті користувача та керамічної задньою кришкою. Але мені здавалося, що керамічний задник відчувається трохи інакше, а тут просто, як скло, тільки дуже мазке і слизьке. Насправді, поки його не чіпаєш, виглядає дуже красиво, але в реальному житті він в кращому випадку завжди буде залапать, в гіршому - розбитим. Саме тому я абсолютно не уявляю собі, як можна користуватися Xiaomi Mi5 без чохла або кейса, з моїх рук він раз у раз норовить вислизнути.

По розташуванню елементів є питання тільки до гнізда для навушників. Він розташований зверху і, як я неодноразово говорив, вважаю таке розташування менш зручним, ніж знизу. Однак на це можна вже не скаржитися, тому що в наступному році його і зовсім може не виявитися в Mi6. Якщо компанія все ще буде випускати смартфони.

Також мені не подобається, коли клавіші блокування і регулювання гучності знаходяться на одній грані, як тут. Взагалі, я писав окремий матеріал про ідеальне розташування елементів на корпусі смартфона , Можете ознайомитися.

Взагалі, я писав   окремий матеріал про ідеальне розташування елементів на корпусі смартфона   , Можете ознайомитися

В іншому все стандартно: знизу роз'єм USB Type-C і динамік з мікрофоном, зліва лоток для двох Nano SIM, а зверху ІК порт (у кого-то в цьому році він ще є?). У будь-якому випадку, комусь ІК все таки може стати в нагоді, тому як в смартфоні встановлено додаток для управління побутовою технікою.

У будь-якому випадку, комусь ІК все таки може стати в нагоді, тому як в смартфоні встановлено додаток для управління побутовою технікою

Кнопка Home випирає, як в Samsung, а значить, може випадково у скрутному становищі в кишені. До того ж вона дуже вузька. Це не викликало б проблем, якби в ній не було сканера відбитків. Він працює добре, але прикладати палець треба куди акуратніше, ніж на iPhone, тому що площа дотику набагато менше.

Він працює добре, але прикладати палець треба куди акуратніше, ніж на iPhone, тому що площа дотику набагато менше

Збірку ідеальної назвати не можу. Матеріали корпусу добротні, конструкція нерозбірна, але при невеликому тиску на задню частину вона похрустивает. Не зовсім зрозуміло, як так вийшло: значить між задньою кришкою і акумулятором є повітряний прошарок.

Не зовсім зрозуміло, як так вийшло: значить між задньою кришкою і акумулятором є повітряний прошарок

До слова, Xiaomi Mi5 справляє погане перше враження. Я завжди кажу, що процес анбоксінга - це особливий момент. Адже саме з нього починається знайомство з пристроєм, яким людина буде користуватися не один місяць, а, можливо, і не один рік. Тому важливо все: коробка, розташування предметів в ній, якість самого пристрою і аксесуарів. І перше, що я виявив, діставши смартфон з запечатаній і опломбованій коробки, - клей на бічних гранях. Чи то від рекламної плівки, чи то ще від чогось, але враження явно не з преміальних.

Звичайно ж, упаковка в довгій перспективі - це дрібниця, а клей легко відтирається. Корпус же можна убезпечити від тріщин, подряпин і розлучень за допомогою чохла. Але наскільки хороший Mi5 в усьому іншому?

Насправді, досить непоганий. Звичайно, через всього описаного вище, я б не використовує право придбати, але головна причина - це мазкий і слизький корпус. Якщо вас він не бентежить - можете розглядати цю модель. Особливо якщо шукайте відносно недорогий і компактний смартфон.

дисплей

Власне, про компактності. Діагональ дисплея - 5,15 ", рамки досить тонкі. Так що смартфон відчувається компактніше багатьох флагманів, однак, не сильно відрізняється від SGS7. Роздільна здатність екрану - 1080p, що дуже добре. Особливо з огляду на використання IPS-панелі. Піксель розглянути неможливо, а ось продуктивність в іграх - дуже навіть. Картинка мені подобається, вад, на зразок малих кутів огляду, я не виявив. В налаштуваннях можна включити режим читання і налаштувати інтенсивність жовтого кольору (а точніше - відсутність синього). Радує, що включити цей режим можна як для всього інтерфейсу, так і для окремих додатків. Наприклад, якщо ви читаєте фіди і книги на смартфоні - можете активувати режим тільки для цих додатків. На сонці зображення читається добре, радує, що скло не збирає відбитки пальців - олеофобним покриття дуже гідне.

камери

Камери мають дозвіл 16 і 4 МП. Основна складається з 6-линзовой системи зі світлосилою 2.0 і має оптичну стабілізацію зображення. Як для китайця, Mi 5 робить дуже гарні знімки, особливо при нормальному освітленні. Камеру можна було б навіть порівняти з топовими пристроями, якби це когось цікавило. При прямих руках, запевняю вас, знімки будуть шикарними.

У темряві якість падає, але домогтися гарних результатів все одно можна. В цілому, з точки зору фотоможливостей, перед нами непогане пристрій за свої гроші.

приклади фотографій

Відео можна записувати аж до 4K, 30к / с. Але якість тут сильно кульгає, якщо порівнювати з іншими флагманами. Навіть при хорошому освітленні видно драбинки в колірних градієнтах, іноді "танцює" автофокус.

Приклад відео 4K

Приклад відео 1080p

Стандартний додаток камери досить просте: є ручний режим, а ось зйомки в RAW немає.

Трохи про вібро

Окремо відзначу вібрацію смартфона. Вона сильна, але неприємна. Років зо два тому такі в "Самсунг" були. Вона працює не миттєво, а как-будто розкручується і потім вщухає, відчувається дешево. Для кого-то це не критична дрібниця, але я, мабуть, сильно розпещений Taptic Engine в iPhone 6s, він просто ідеальний. Однак, коли в iPhone 5 вібромоторчик зіпсували, в порівнянні з дуже приємним в 4s, я про це теж неодноразово писав. Налаштувань же вібрації мало, можна вибрати тільки інтенсивність: сильна, середня або слабка.

Технічні характеристики

Мене дуже порадувала не тільки продуктивність (вона на високому рівні), але і зовсім незначний нагрів смартфона при грі навіть в самі вимогливі ігри. Всі пристрої я тестую на WoT Blitz з максимальними налаштуваннями графіки. Нижче 50fps на Mi 5 отримати, швидше за все, неможливо, іноді цей показник піднімався вище 60. Корпус в цей час залишався відносно холодним.

В цілому продуктивністю я залишився більш ніж задоволений, в стандартний додатках і інтерфейсі все просто літає, а й іграми я не зміг завантажити пристрій. В знаки дається, звичайно ж, дозвіл дисплея. Будь тут QHD - були б проблеми. Повні характеристики дивіться на початку огляду.

Автономності хочеться більше, ємність акумулятора становить 3000 мАг. Як і у SGS7. Але живе китаєць трохи довше при однакових моделях використання. В принципі, більшості його буде вистачати на день роботи. Радує швидка зарядка Qualcomm Quick Charge 3, батарея повністю заряджається менше ніж за півтори години.

Смартфон працює на Android 6.0, поверх якого встановлений MIUI 7.2. Важливо знати, що є дві версії прошивки: китайська і глобальна. У першій велика кількість непотребу з ієрогліфами і реалізована підтримка всього двох мов - англійської та китайської. Але в наших магазинах найчастіше продають саме глобальну версію, в якій є всі мови, Google Apps і куди менше всякого китайського непотребу. До слова, Xiaomi було б непогано все свою продукцію випускати в глобальних версіях, тому що розумний будинок у них доступний і функціональний, але повністю на китайській мові, аналогічна ситуація і з ТВ-приставки.

висновок

Думаю, з огляду зрозуміло, що я б не розглядав цей смартфон в якості покупки. Надто вже багато нюансів по корпусу. Я б доплатив за iPhone SE на 64 ГБ і не знав би проблем. Однак, в цілому, за свої гроші це хороший флагман китайської компанії. З непоганою камерою, хорошим дисплеєм і відмінною продуктивністю. Отже, якщо ви хочете трохи заощадити і отримати всі - можете звернути увагу на Mi 5.

Смартфон надано нашими друзями - магазином Stylus.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Кого-то в цьому році він ще є?
Але наскільки хороший Mi5 в усьому іншому?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика