Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Види звукових карт

  1. Види звукових карт
  2. Аудіоінтерфейс професійних звукових плат

Отже, продовжуємо вибирати необхідне обладнання для своєї домашньої студії звукозапису. На цей раз мова піде про Аудіоінтерфейс. У цьому матеріалі я хочу вам показати, за якими критеріями варто вибирати звукову карту для звукозапису. Тут ми розберемо всі групи і види звукових карт. Також я вам покажу, на що варто звертати увагу при виборі необхідної плати для комп'ютера. Але спершу ви повинні знати, що таке аудіо інтерфейс! Аудіоінтерфейс

- це за великим рахунком те ж саме, що і звукова карта. Очевидним є той факт, що записати музику на комп'ютер без звукової плати не вийде. Ясна річ, деякі скажуть: «У мене вже є звукова карта! Навіщо мені паритися з цього приводу? »А справа в тому, що багато хто може і не знати, що для роботи зі звуком потрібен професійний аудіо інтерфейс. Ось власне саме і про нього я хочу поговорити в цьому матеріалі. Це один з важливих пунктів при виборі необхідного звукозаписувального обладнання .

Види звукових карт

По-перше, почну з того, що звукові карти для комп'ютера діляться на три основних види:

  • мультимедійні плати - вони призначені головним чином для ігор, перегляду фільмів і прослуховування музики в розважальних (не професійних) цілях. В принципі, для звукозапису більшість таких аудіоінтерфейсів підходять, але якість відтвореного ними звуку залишає бажати кращого. Часто за такі гроші, які стоять понад наворочені мультимедійні звукові карти можна купити бюджетну, але професійну плату, від якої користі в домашній студії буде куди більше.
  • професійні карти рекомендую icon-thumbs-up - це карти, створені для серйозної роботи зі звуком. Тому в домашню студію звукозапису потрібно купувати професійну звукову плату замість мультимедійної.
  • інтегровані плати відстій - тут я лише скажу, єдину фразу і на 100% вірну: «Забудьте про інтегрованих платах назавжди! »Навіть недорогі мультимедійні плати звучать набагато краще за будь-інтегрованої. Тому запам'ятайте раз і назавжди, що поняття студія, звукозапис тощо з поняттям інтегроване просто несумісні. Сподіваюся, ви це зрозуміли!

Аудіоінтерфейс професійних звукових плат

Я не хочу повертатися до мультимедійних Аудіоінтерфейс, тому почнемо говорити про професійні. Отже, всі професійні звукові плати діляться на групи за типом підключення до свого комп'ютера :

  • USB інтерфейс - моє ставлення до нього неоднозначно. В цілому, я не вважаю такі інтерфейси поганими, але не з чуток знаю про їх ненадійність і нестабільності роботи. Сам USB інтерфейс призначений для пакетної передачі даних, тобто для передачі файлів. У випадку з записом звуку ми маємо не пакетну, а потокову передачу. Саме тому виникають частого роду проблеми через збій, зависання і звукових спотворень у вигляді тріска або ще чогось. По крайней мере, так було з багатьма USB інтерфейсами. Хоча зазначу, що подібні проблеми не завжди можуть зустрічатися і це стосується далеко не всіх аудіо-інтерфейсів. Однак, тим не менш, це потрібно враховувати при виборі звукової карти, яка підключається до комп'ютера ось таким ось способом. Ось приклади аудіо карт з USB інтерфейсом.
  • PCI інтерфейс - він підключається безпосередньо до самої материнської плати всередині системного блоку. Причому PCI інтерфейси можуть бути як цілком і повністю всередині системного блоку, так і можуть мати виносної блок. У ньому розташовуються роз'єми, підсилювачі, різні регулятори гучності, що дуже і дуже зручно. Подібні інтерфейси досить надійні і широко поширені. Мінусом може бути те, що до ноутбука підключитися не вдасться. Ось приклади звукових плат з PCI інтерфейсом.
  • FireWire інтерфейс - це цілком надійний сучасний інтерфейс. Він може бути підключений і до ноутбуків, у яких є FireWire роз'єм. Зазвичай з таким інтерфейсом дуже мало проблем, тому я можу рекомендувати його в якості надійного рішення. FireWire забезпечує найбільшу швидкість, продуктивність і стабільність в передачі даних. Тому багато якісних продуктів є саме під шину FireWire. Однак порт FireWire тобто не на кожному комп'ютері. Його вигляд зображений на малюнку нижче. Ось приклади карт з FireWire інтерфейсом.

Ось приклади карт з FireWire інтерфейсом

Якщо у вас немає такого порту, то не переживайте. Вам просто на додаток потрібно буде придбати в магазині FireWire контролер. Він зображений на малюнку нижче. Він вставляється в PCI слот материнської плати. Таким чином, у вас з'являється новий порт, до якого ви підключите свій аудіо інтерфейс.

Таким чином, у вас з'являється новий порт, до якого ви підключите свій аудіо інтерфейс

Такий контролер коштує не дорого. Тому проблем з його придбанням я думаю не має у вас виникнути. Хочу зазначити, що такі контролери бувають на різних чіпах. Найкращі FireWire контролери йдуть на чіпі Texas Instruments або VIA. Так що, коли будете купувати контролер, то не забудьте запитати у продавця. Загалом, якщо у вас є проблеми з FireWire інтерфейсом, виникають короткочасні зникнення звуку або вам не вдається підключити звукову карту, то справа, швидше за все, буде в самому контролері. Купити хороший FireWire контролер ви можете на цій сторінці. Там він коштує дешево.

Зрозуміло, все аудіо карти відрізняються не тільки типом підключення, але і з інших важливих особливостей. про ці особливості звукових карт вам теж необхідно знати. Особливо це буде корисним, коли потрібно вибрати відповідний аудіо інтерфейс для своєї студії звукозапису. Ну а так поки все! З цього матеріалу ви вже знаєте, які існують види звукових карт, а також їх інтерфейси. Якщо не хочете мати проблем зі звукозаписом, то вибирайте тільки професійні звукові плати.

Навіщо мені паритися з цього приводу?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика