Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вибираємо акумулятор для велосипеда, самоката.

Акумулятор - це чи не найважливіший вузол електровелосипеда. Саме від нього безпосередньо залежать основні характеристики ТЗ - скільки воно важить, яка відстань пробігу на одній акумуляторної зарядці, тривалість експлуатації та ін.
Тому, коли ставиться задача купити акумулятор для електровелосипеда , Вибір найбільш підходящої батареї набуває величезну важливість. У цій статті ми поговоримо про те, які акумулятори для велосипедів і самокатів є на ринку, обговоримо їх основні переваги та недоліки.
В основному сьогодні для обладнання велосипедів і електросамокатів застосовуються літієві і свинцево-кислотні (або гелеві) АКБ. В якості найбільш доступних за вартістю будь-який інтернет-магазин акумуляторів для електровелосипедів пропонує свинцево-кислотні батареї, тяжкість яких не може не позначатися і на загальній вазі електробайка, і на швидкісних показниках його руху.
Ще одним відчутним мінусом свинцевих акумуляторів стає їх неекологічність і вельми нетривалий термін експлуатації - вони здатні прослужити в середньому лише 2 роки, після чого їх параметри ємності різко знижуються.
Набагато більш прагматично купити акумулятор для електровелосипеда , Зроблений на основі літію. На електротранспорт ставляться чотири групи таких АКБ:

Як підсумок, можна помітити, що кращими варіантами АКБ для самокатів і електровелосипедів є літій-полімерні і літій-фосфатні, якщо, звичайно, забути про пожежонебезпеки LiРо в момент перезарядження.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика