Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вибір монітора для SVP

У зв'язку з покупкою стерео-окулярів NVIDIA 3D Vision на зібрані кошти від вдячних SVP-користувачів у мене тепер черговий виток інтересу до 3D-відео. У зв'язку з покупкою стерео-окулярів NVIDIA 3D Vision на зібрані кошти від вдячних SVP-користувачів у мене тепер черговий виток інтересу до 3D-відео
Нагадаю, у мене є 120 Гц монітор з підтримкою цих очок, але у нього низький дозвіл (1680x1050) і сам монітор з першого покоління стерео-моніторів, тому схильний до вельми помітного ефекту перехресних артефактів (гхостінг). Темні силуети на світлому тлі "просвічують" в ракурсі для протилежної очі. Це пов'язано з довгим часом перемикання пікселів матриці з чорного в білий.

Зараз дивлюся, з'явився у продажу монітор ASUS VG278HE , Анонсований цього літа. Його особливість полягає в тому, що це перший РК монітор з частотою оновлення екрану 144 Гц. Ціна не маленька, але дуже хочеться взяти його на заміну своєму вже морально застарілому вьюсоніку.

Розумію, що від гхостінга повністю я швидше за все не позбудуся. TN матриця є TN матриця, але я бачив попередника цього монітора VG278H, крутив його сам (спасибі asd98) і знаю, що на половинній яскравості гхостінг на 120 Гц вже не помітний. Крім цього дуже цікаво подивитися на найшвидшу ЖК матрицю і спробувати на ній поганяти фільми з підвищеною плавністю в SVP.

В інтернеті огляди мізерні. Є власники? В інтернеті огляди мізерні

Post's attachments

vg278he.jpeg 63.54 kb, 428 downloads since 2012-12-07

Є власники?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика