Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


VGP компанія ВАТ "ВПГ" виробник туалетного паперу RUTA, Луцьк

Компанія VGP представляє ТМ RUTA - високоякісну українську продукцію, виготовлену з 100% натуральної целюлози.

З 1999 року ми виробляємо для Вас виключно м'яку і ніжну санітарно-гігієнічну продукцію.

Розвиваючи власні виробничі потужності в Україні, ми не економимо на якості сировини, обладнання та кваліфікації своїх співробітників - продукцію ТМ RUTA для Вас виготовляють найкращі вітчизняні фахівці на сучасному італійському і німецькому обладнанні.

Піклуючись про здоров'я своїх споживачів і екології рідної країни, ми розвиваємо дійсно чисте виробництво: повністю автономне, без шкідливих викидів і в суворій відповідності з гігієнічними стандартами.

25-28 сентября 2018 року на ПрАТ "ВГП" був проведений соціальний аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту amfori BSCI, в рамках міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу. Входження в цю систему дає можливість підприємству поставляти продукцію на європейські ринки.

Входження в цю систему дає можливість підприємству поставляти продукцію на європейські ринки

Чи замислювалися Ви про те, якими мають бути по-справжньому якісні паперові рушники?

Природно, вони повинні бути м'якими і міцними, а ще - максимально вбирати вологу. Як цього досягти? Тільки дотримуючись правильні пропорції і не економлячи на якості сировини!

Саме тому паперові рушники RUTA виробляються з натуральної целюлози в особливій пропорції: 70% з хвойних порід дерева і 30% - з листяних.

А якою має бути дійсно якісна туалетний папір?

Звичайно ж, білою, м'якою, надійної, добре вбирати вологу, а ще - легко розчинятися у воді. Тому для виготовлення туалетного паперу RUTA ми використовуємо іншу пропорцію: 60% целюлози з хвойних порід дерева і 40% - з листяних.

В той же час косметичні серветки RUTA , Для яких важлива максимальна делікатність, робляться зовсім інакше - ми використовуємо до 40% целюлози - неодмінно повинні бути з евкаліпта.

І, звичайно ж, ні в якому разі ми не використовуємо вторинну, "сіру" целюлозу - працюючи за європейськими стандартами якості на 100% натуральному, первинній сировині.

Визнання споживачів і лідерів ринку

Ось уже понад 10 років високоякісна продукція ТМ RUTA користується стабільно високим попитом не тільки серед споживачів, але і наших бізнес-партнерів. Сьогодні компанія VGP експортує свої товари в багато країн Європейського Союзу та СНД, а також виробляє санітарно-гігієнічну продукцію категорії Privat Label для провідних вітчизняних і зарубіжних торгових мереж.

Запрошуємо Вас докладніше ознайомитися з асортиментом продукції ТМ RUTA, щоб вибрати для себе саме ті продукти, які дозволять Вам найкращим чином подбати про комфорт для себе і своїх близьких.

RUTA - турбота від серця!

Чи замислювалися Ви про те, якими мають бути по-справжньому якісні паперові рушники?
Як цього досягти?
А якою має бути дійсно якісна туалетний папір?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика