Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


В Android 5.1 виправлена ​​проблема з неможливістю ручної синхронізації даних

Пам'ятайте один з досить серйозних недоліків операційної системи Android 5.0 Lolipop, про який ми повідомляли вам свого часу і суть якого полягала в тому, що ми не могли вручну запустити синхронізацію даних з меню основних налаштувань свого планшета або смартфона?

повідомляли вам

Зокрема, якщо ви після поновлення свого смартфона або планшета до Android 5.0 Lolipop хотіли зробити негайну синхронізацію даних (для оновлення списку контактів, збереження змін та ін.) У своєму акаунті Google, то з подивом помічали, що в основному меню налаштувань пункт «Синхронізувати »тепер відсутній, а на його місці знаходиться опція« Скасувати синхронізацію ».

Причому ця опція там знаходиться незалежно від того, чи йде автоматична синхронізація даних, або ніякої синхронізації в цей момент на вашому пристрої не проводиться.

На щастя, в останній збірці Android 5.1, яка вже почала надходити на деякі смартфони та планшети Nexus, цей баг був виправлений: як ви бачите на скріншоті вище, пункт «Синхронізувати» повернувся на своє «законне» місце.

Нагадаю, що за допомогою цієї опції ви можете запустити синхронізацію даних за все свого аккаунта. А як бути, якщо ви з якихось причин (наприклад, повільне або дороге інтернет-з'єднання), хотіли б синхронізувати тільки контакти, або тільки календар, або більшої кількості обраних дані?

А як бути, якщо ви з якихось причин (наприклад, повільне або дороге інтернет-з'єднання), хотіли б синхронізувати тільки контакти, або тільки календар, або більшої кількості обраних дані

Все дуже просто: для цього вам потрібно всього лише вимкнути і включити перемикач навпроти відповідного пункту меню, що призведе до негайного старту синхронізації цих даних.

Схожі матеріали:

KitKat проти Lollipop в тестах на швидкодію процесора і графіки, а також використання заряду батареї

Програми для Android. Push Tasker - Pushbullet плагін для Tasker, який об'єднує можливості цих двох чудових програм

Нові можливості Android 5.1 Lolipop. Нова опція в меню управління режимами повідомлень, яка обмежує їх дію до часу спрацьовування найближчого будильника

Нові функції Android 5.1. Нове меню настройки відображення режимів оповіщення де ми тепер можемо заборонити все повідомлення в певний час, а також додати / вилучити з важливих повідомлень виклики

А як бути, якщо ви з якихось причин (наприклад, повільне або дороге інтернет-з'єднання), хотіли б синхронізувати тільки контакти, або тільки календар, або більшої кількості обраних дані?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика